Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

trebalo jutros da idem na fudbal,ali imam kilavo drustvo,tako da nista od toga...

dolazi mi neka porodica oko 5,ono kao pokloni i to,a uvece verovatno idem negde sa drustvom da se ubijem...

ima neko da preporuci neku kafancugu sa niskim cenama da se prekinemo?A da nije Rade :D

Exclusive definatly !

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha, tek sad vidim ovog pedobera. chiji je?

Ne dirajte Pedobeara :))))

Vrnuo se iz zamka Dundjerski...tamo se najeo svih vrsta mesa :)))

Posle bili do Novog Sada...lepa bre ta Vojvodina...:)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

nije to do intela :P

@topik: jel' neko provalio podnaslov? [:D]

pa u readmeju pishe da je do intela :)

"CAUSE

This problem occurs because of a problem in the Intel High Definition audio driver that

is included with Windows Server 2003 and Windows XP Professional"

pishljivi intel... hocu ponovo amd :(

usput se popisham na realtekove servere sa brzinom od 15 k/s .... bshhhh... jbte svaku amd makinu sam instalirao za po sata... ovo sranje se rasteglo... smara...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@hide : sledeci put kad nazoves dzakartu birtijom, nas oko 30-ak gospodina od 30+ leta ti lomimo casice na kolenima teatralno :)

Svaka kafana visnjicina je ok. Dzakarta je pored toga kafana sa muzikom i pogodna za oblokavanje u letnjim danima.

Dzakarta ima dusu...Dzakarta rules....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem da moram opet da instaliram os jer sam prvo trebao da instaliram drajvere za grafulju pa tek onda hot fix za audio hd i onda konachno drajvere za zvuchnu... kakva glupost jebote izgubih ceo dan na ovakvu banalnost...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jao jao naterali me ortaci da odemo do grada.. znao sam da je to losha ideja.. grad pun dobrih pichkica, sve ful sredjene.. totalno sam se smorio, vratio se kutji, izdrk'o ga i sada tju da spavam. zivot je go kurac, rekoh ja!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Vrnuh se iz grada... kul bleja bila. Sad cu da pogledam malo Naruta pa na spavanje. Morali bi dani malo produktivnije da mi prolaze, makar ovi do prijemnog, valjalo bi bar neshto da sednem da uchim, otom potom...

Eh da, nerviram se jer mi se ne javlja lik od koga hocu da kupim ps2, ni na pm ni na mail... ;\

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...