Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf sad kretje frka, prvo do roditja po 2nedeljni shoping, pa onda na 2x mesta, pa do grada pa u kurac!

Realno picka sam. Prosao je na 1 cm od mene, a nisam ga izbo.

Umri tuzna drzavo kad se ovakva spodoba vozi u onakvim kolima

jel si mu bar bacio onaj prezir ochima!

a posto sam ja samo majstor za poljupce

hahahaha this just made my day!

[roflmao]

@Igore

Nisi ti malena sisica. U stvari savladati takav poriv je mnogo teze. Svako moze da ubije. To ti je kao sa ribama. Nije neko frajer ako jebe dobru ribu, nego ako jebe losu. Svako moze da jebe dobru.

bu-da-lo [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

2 things:

1. da li je istina da su domaci lolghay proizvodjachi sladoleda povukli iz proizvodnje a) king od kokosa i b) best brownies...liek, pa netju im kupovati sladolede vishe nikada... (da, to znachi da ce bankrotirati ;o))

2. [totalno naivno] osoba A zheli da nabavi telefon kog nema na domacem trzhistu (sto legalno sto ne), ima li teorije da se nadje neko od zastupnika te marke da on pinguje dotichnu veliku kompaniju da mu proslede lol jedan primerak istog? ;o) [/totalno naivno]

Link to comment
Share on other sites

caka za prijemni za fon iz trigonometrije, nemoj me zajebavati,lol, en znaju oni shta su to cake:))

trigonometrija je jedna od najlakshih oblasti zapravo, samo se ljudi izgube u sin cos tg arctg, jer nema ko lepo da im objasni, zapravo u mat nema nishta zajebano:))

kontam da bi i propali masinac igor reshio taj test ko iz pichke;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

urgh, večeras te addujem na msn da te vidim : )

al ozb, treba mi pomoć oko par komada

oblast jeste laka, al stvarno ume da ti zabiberi sa nekim levim idejama pa se ti seti toga dok radiš na testu.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

"And another one bites the dust. Sad news boys (and girls?), Supermodel Adriana Lima will soon be off the market. The Victoria's Secret stunner is now engaged to Serbian Basketball player, Marko Jaric, of the Minnesota Timberwolves, reports People. Of course, this begs the question of whether or not Adriana Lima is still a virgin. It also makes you wonder if Marko is just asking her to marry him as a ploy to get her into bed. Not that marrying Adriana Lima isn't the best thing you could probably do in your life. I guess it's win win"

egotastic.com

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...