Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

koji grozan dan za saznavanje nekih stvari. moram da bezim odavde i ostavim sve iza sebe, muka mi je.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahah pisao sam iz dva navrata pa sam samo nastavio bez gledanja, elem shvatio si ;)

Koliko su brži gifovi u novoj operi, ovaj krukov avatar skače ko lud :)

zato je opera za nubove, a mi prave baje koristimo firefox!!!11oneoneoneeleven

[:D]

Link to comment
Share on other sites

i am the chosen one!

ništa bratori, your list of friends has just decreased by one, kbye.

hrvati sabise nemce!!! jako!

Odličan je prenos.

"Taj i taj igrač je besan zbog itd"

(pozadi ide igrač i kaže "u pičku materinu")

"Slaven Bilić protestvuje kod sudije"

(pozadi ide Slaven i dere se "marš u pičku materinu")

Hrvati su naša braća \o/

Link to comment
Share on other sites

koja havarija od vremena, baš smor za vožnju, elem vraćam se preko pančevca i pandurska kola zatvoriše jednu traku, ja gledam ko je sad izginuo kad ono nema nikog, i onda mi padne na pamet da je most jako loš pa možda zbog toga bem li ga, baš fina svežina, razmišljam se da izađem malo

Link to comment
Share on other sites

koje njepra od tekme. idem kod ortaka da pijem pivo i gledam sledecu, navukao sam se na euro.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koje njepra od tekme. idem kod ortaka da pijem pivo i gledam sledecu, navukao sam se na euro.

SAD SI NASH!

I JA PIJEM PIVO,JEBOTE,MOZDA SMO BRACA !

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da se ovaj Vudu sali :D

Rami brate, nisi morao da pobegnes onako :P. A reakcija na knjige nije za javnost :P

U skoli fenomenalno. Samo jos sutra i ponedeljak i miran sam!

pa naravno da se shali! mada ja josh ne znam na konto chega :p

i gde nisam... na ochi nisam video. ono, posao, cim do grada po pljusku, blejica na faksu sa poremetjenim profanom, cim do vas, opet po pljusku... imam i ja dushu majku mu ;[

Link to comment
Share on other sites

Bio do zute grede nenadano, sad gledam tenis.

Sjajna inache bila scena u gradu, taman pred onu kishu u centru oko 18h ja u Beogradskoj na semaforu sa bulevarom, na semaforu crveno. Ja kao gledam u svetlo na semaforu, kad ono krenulo da zmirka par sekundi i ugasi se. I nestade struje u semaforima. Kao u horor filmu. I sad svi krenuli sa raskrsnice polako, ne znaju ko, sta i kako :)

Scena dva coska dalje, semafor 27. mart / ruzveltova. Treperi zhuto, ukljuci se full zhuto, postane crveno. Cekam minut, dolazi zuto pa zeleno, krecu automobili, zeleno traje bukvalno dve sekunde, vraca se u zhuto pa crveno, svi koche. I sad, ovi iz ruzveltove stoje jer im je crveno, ali stojimo i mi u 27. marta jel nam je crveno i nishta se ne desava na raskrsnici par minuta :) I onda se opet pali zeleno napam i idemo dalje ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...