Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tjale mi je ponudio 60e da se oshisham, moja jevrejska dusha nije to mogla da odbije. :-)

enivej, bio neki karneval u panchevu, neko pooooooselo ;p kao ludilo mashina.. tjira d seksmashin aka ZORO DON JUAN se pripremio, kao shto mozete da vidite sa ove by myself fotke (kakav sam umetnik jeboteeeeeeeeeee :P)...

kek1.jpg

evo jedne slike mog najboljeg drugara :o)

kek_axolotl.jpg

e ovo je.. pa.. zaba.. ali.. JEBENO VELIKA ZABA.. uhvatili smo je posle 2 sata borbe, ortak morao da ode po hvataljku za shtuke :D. ochekujem zabe mutante i nindza kornjache u panchevu za jedno 5 godina.. jebena rafinerija i osiromasheni uranijum. :PPPPP

kek_frog.jpg

/hugz&kissez

[:D]

Link to comment
Share on other sites

S novom frizurom više ne moraš da naručuješ čajniz fud za kuću, sad ekšuli možeš da odeš u restoran! Omg, misli o tome!

vazno je da tju da napustim gajbu.. pogotovo na ovih 550 stepeni.. umretju.. nishta mi ne treba, gajbica - klima - koca - liev chinafood - tv & komp.. jebesh sve ostalo. :PP

p.s. hotju moju frizuru nazad. :( [:D]

Link to comment
Share on other sites

Da, ona emo hipi pozdravile te sedamdesete gej frizura je bila bolja od ove.

Kapiram da je ćale razmišljao da ti plati kurvu, ali poučen onim snimkom od pre neki mesec rešio da je ipak bolje da te ošiša, a ostalo ćeš sam :P

Link to comment
Share on other sites

Da, ona emo hipi pozdravile te sedamdesete gej frizura je bila bolja od ove.

Kapiram da je ćale razmišljao da ti plati kurvu, ali poučen onim snimkom od pre neki mesec rešio da je ipak bolje da te ošiša, a ostalo ćeš sam :P

ma platio bih ja sam kurvu da znam gde&shta&kako&koliko... a nisam tooooooliko zagoreo da 'ebem gance-kurva-komerc sa panchevachkog mosta :-) chim saznam kako da dodjem do neki profi phone-only kurvi, skidam mrak. :DDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...