Jump to content

top gear


Guest

Recommended Posts

Prethodna epizoda, u kojoj je Hamond tvrdio i da će meksički automobili biti “lenji, nemarni, debeli”, da će “ispuštati gasove i padati u san naslonjeni na ogradu i zagledani u kaktus”, izazvala je pravu buru protesta.
Na ovo sam pao sa stolice u prosloj emisiji :D
Link to comment
Share on other sites

Iako ne gotovim TopGear, odlgedao sam sinoć epizodu o kojoj pričate, i ono, 2-3 puta su mi izmamili blagi osmeh i to je to... meni izgleda ne leži taj njihov humor, što sam davno utvrdio, al eto morao sam ponovo da im dam šansu :)

Hajlajt epizode su mi mercedes i mali ljuti volvo..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prilicno meh epizoda, sa par dobrih scena. Ocekujem nastavak sezone da bude bolji (kao prosle sezone). U medjuvremenu, gubim vreme na stare sezone. Zapravo, krenuo sam od prve. A poceo sam da pratim seriju od neke 8-9 ili tako nesto. Prosto ne verujem da su ljudi krenuli kao prilicno ozbiljna fifth-gear-type emisija i u sta su evoluirali.

Link to comment
Share on other sites

vrhunac je tu oko serijala 5/6/7, makar meni.

inače, što se 17x01 tiče, ima par gotivnih momenata al generalno nije nešto zanimljiva, valjda što su mi svi automobili u njoj nekako bezveze

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...