Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I napokon ceo Lambo...

Lambo Estoque (estok je mach kojim se u koridi zadaje zadnji, fatalni udarac biku)

00_lamboestoque.jpg

02_lamboestoque.jpg

03_lamboestoque.jpg

sta znam, nekako se inache lepa ostra, uglasta estetika ne prenosi podjednako uspesno na ovakve modele sa cetvoro vrata

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sta znam, nekako se inache lepa ostra, uglasta estetika ne prenosi podjednako uspesno na ovakve modele sa cetvoro vrata

Ovo je definitivno jedan od onih koji moraju da se vide uzivo. Na slikama malo "shkripi" gledajuci sa strane, al dobro, nista strasno. :)

Ovako sam ja zamisljao naslednika Quattroporte-a pre nego sto je dosao danas aktuelni... ne znam, overall mi se svidja i jedva cekam Zenevu da ga vidim uzivo.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv je ovaj Lambo novi, mada mi otpozadi nije bash neshto spec. Podseca me na neku Alfu :) Mis'im, dobar je i to, ali eto, kad vec komentarishemo ;)

A ovaj chevrolet izgleda zanimljivo iznutra. Jest' kao full oprema, ali nije losh.

Link to comment
Share on other sites

hmm, da vidimo sta smo imali na ovoj strani:

@BMW: [puke] Vec duze vreme izbacuju ruzne modele (po meni izuzetak je M3 i eventualno X5, serija 1 mi je odvratna takodje), ali ovim modelom su nadmasili sami sebe u pravljenju ruznih automobila.

zatim Lambo, cudan automobil koji sa strane izgleda kao da je prvobitno bio dizajniran kao nesto kraci kupe, pa su onda odlucili da ga jednostavno rastegnu po duzini :) A zadnji farovi su mu isti kao kod telefona Siemens M55 :) Slika za one koji ne znaju na sta mislim.

I naravno scirocco je odlican.

Link to comment
Share on other sites

je l ono seatova jetta ili seatov polo saloon?

Zapravo Seat-ov Audi A4. Niko ne ocekuje od Seat-a da pravi kola u toj klasi, pa i ne vidi da je citav automobil osim prednjeg dela zapravo a-cetvorka... Dakle, kostace dobrano preko 20k evra.

Idemo dalje...

Lexus IS250C

blah..

Lexus_IS250C-8.jpg

Lexus_IS250C-9.jpg

Lexus_IS250C-7.jpg

Lamborghini ekskluzivno iz Parisa (danas poceli press-dani)

inace je V10 sa 560 KS (LP560-4)

lamborghini_estoque_parijs_2008_01.JPG

lamborghini_estoque_parijs_2008_03.JPG

lamborghini_estoque_parijs_2008_05.JPG

Konacno i Citroen GT Concept

CitroenGT_Concept_20081.jpg

CitroenGT_Concept_20086.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Zapravo Seat-ov Audi A4. Niko ne ocekuje od Seat-a da pravi kola u toj klasi, pa i ne vidi da je citav automobil osim prednjeg dela zapravo a-cetvorka... Dakle, kostace dobrano preko 20k evra.

[:0]

baš to što kažeš, ne bi mi ni palo na pamet da seat pravi nešto u toj klasi. enterijer je praktično identičan.

sitroen gt izgleda jako zanimljivo, telo je možda previše svemirsko, ali proporcije su tu, a ima i prava vrata :), al nekako mi ne deluje verovatno da će sitroen da napravi dvosed sa motorom u sredini.

Link to comment
Share on other sites

Ali siemens m55.... ahahaha :)

Elem, posla nikad dosta...

Paz'te sad ovo:

Renault-Megane_Trophy_2009_photo_02.jpg

Renault-Megane_Trophy_2009_photo_08.jpg

Renault Megane Trophy

3,5 V6 24v 360 KS

...a tu je i izvorni Megane sa troja vrata:

1,6 16v 100 KS

1,6 16v 110 KS

1,4 TCe 130 KS turbo

2,0 16v 140 KS

2,0 TCe 180 KS turbo

1,5 dCI 85 KS

1,5 dCI 90 KS

1,5 dCI 105 KS

1,5 dCI 110 KS

1,9 dCI 130 KS

2,0 dCI 160 KS

(ovo gde je mala razlika u snazi izmedju dva motora je verovatno sto ce ta malo jaca varijanta biti uparena sa automatskim menjacem)

Renault-Megane_Coupe_2009_photo_03.jpg

Renault-Megane_Coupe_2009_photo_05.jpg

Suzuki Alto - sada slika i odzada, a i unutra

Suzuki-Alto_2009_photo_08.jpg

Suzuki-Alto_2009_photo_0c.jpg

Mitsubishi Colt, restilizovani, zvanicno

Mitsubishi-Colt_2009_photo_02.jpg

Mitsubishi-Colt_2009_photo_05.jpg

I na kraju, the least but the worst, Toyota Avensis Wagon

Toyota-Avensis_Tourer_2009_photo_01.jpg

Toyota-Avensis_Tourer_2009_photo_03.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...