Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nova Honda Insight, model koji ne samo sto lichi na Toyotu Prius nego ce imati hibridni sistem pogona kao i tojotin model. Meni se iskreno ne svidja nesto posebno ali su mi generalno ovakvi modeli interesantni za gradsku voznju zbog veoma male potroshnje.

insight_concept_001.jpg

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa za osobu njegovih godina bolje to nego da misli da moze da kompenzuje godine megan kabrioletom. Kod nas Prius vozi npr Zika "Sharenica" Milenkovic

Hm, Zika Sarenica dolazio prekjuce u radnju kod nas sa Dacijom Sandero...?

Elem, ovo gore je druga generacija Honde Insight, prva je takodje bila hibrid ali je nepoznanica vecini jer je izgledala ovako:

799px-HondaInsight.jpg

:)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

kapiram da je ovo model karoserije sa optimalnom aerodinamikom. A takodje, istrazivanja trzista su ustanovila da prosecan kupac hibrida voli da mu kola imaju upadljiv, specifichan izgled jer se hibridi kupuju i kao eco-statement.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

dobro, ne vredi previše raspravljati o ukusima, ali meni su proporcije većih leksusa nekako pogrešne, i ne izgledaju mi preterano dinamično, već kao sanduci na točkovima.

is je druga priča, on mi je baš super.

kad smo već kod viđanja u prirodi, voleo bih da mogu da vam opišem koliko impozantno deluje rr fantom dok prelaziš ulicu. usr'o sam se :))

p.s. tek sad videh da pričaš o BELOM leksusu... odlepio si

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...