Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

' date='13 November 2009 - 21:17' timestamp='1258143450' post='1482586']

Pa daleko od toga da su loshi automobili, ali ti ga masa ogadi shto chovek kaze OMG, OMG. :)

Koji motor u x6-ci ? 3.5 dizel ide kao luuuuud, benzinci mogu samo da predpostavim.

Nemam pojma, zapravo nisam se toliko interesovao posto je u pitanju bio xDrive Tour. Postavili su vestacku off-road stazu pa sam se koncentrisao na prelazenje prepreka :)

Link to comment
Share on other sites

A kad smo vec kod Viper-a, evo zasto ne valja kada ste debil koji vozi istog!

Da ovom videou ^ odozgore pridodam jos dva na istu foru, prosto srce da vas zaboli... :/

http://www.youtube.com/watch?v=3gjOPsapLuk&feature=player_embedded -ferrari gt california

http://www.youtube.com/watch?v=32yyvmlGOdo&feature=player_embedded -bugatti veyron !!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

tachno sam gledao kako voze poshto zivim pored centra... ali reci mi jel to bilo za svakog ili je moralo neshto u npred da se rezervishe vreme i dal je mogo da vozi bilo ko ili je morala neka firma ili tkao neki chasopis neshto?

French Foreign Legion, Legio Patria Nostra! FFL ONE LOVE!

Link to comment
Share on other sites

tachno sam gledao kako voze poshto zivim pored centra... ali reci mi jel to bilo za svakog ili je moralo neshto u npred da se rezervishe vreme i dal je mogo da vozi bilo ko ili je morala neka firma ili tkao neki chasopis neshto?

Bilo je samo za novinare, odnosno predstavnike medija... bilo nas dvadesetak.

edit: "Francuski proizvođač guma „Mišelin” će uplatom u visini 6,4 miliona evra idućeg meseca postati vlasnik 100 odsto preduzeća „Tigar gume”, objavio je pirotski Tigar na svom sajtu.

U zajedničkom ulaganju sa francuskom firmom kompanija „Tigar” je imala udeo od 30 odsto. Prošle godine „Tigar” je prodao deset odsto vlasništva u „Tigar gumama” a u februaru ove godine prodato je još deset odsto.

Treća tranša biće realizovana u decembru i „Mišelin” će tako preuzeti fabriku za izradu pneumatika."

Izvor: Beta & auto.blog.rs

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ladno BMW napravio model koji je lepši od predhodnika :))

Nemojmo da preterujemo - ova vec 6 godina aktuelna petica je zaista vrh dizajna BMW-a. Nova je lepa, ali teshko da je lepsha od trenutne.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ijao...sve vreme pokushavam da se ubedima da cu da kupim nekog Japanca/istocnjaka...ali BMW me stalno mami nazad na zapad! ZLI NEMCI!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Nemojmo da preterujemo - ova vec 6 godina aktuelna petica je zaista vrh dizajna BMW-a. Nova je lepa, ali teshko da je lepsha od trenutne.

pa znas kako, kada je izasla aktuelna petica meni je bila ruzna, ali posle se oko valjda naviklo, pa mi ok :) A ova nova petica mi nekako predstavlja povratak starom malo "kockastijem" dizajnu bmw-a, i zato mi se vise svidja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...