Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

mnogo dobro driftuje taj ken blok, a sa arapima tripujem da je fora u tome što oni to rade u običnim automobilima. na ovom klipu je bmw petica, al viđao sam snimke driftovanja sa gomilom fwd kanti na istoj ovoj pisti/ulici/šta je već.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ukucaj u tubu ''arab drift'' i bice ti jasnije... to je neka njihova manifestacija i naravno da je potreban skill,pored toga sto su idioti jer dosta puta se desi da izlete sa piste u publiku. da,gledao sam razne driftove,ali ovo su ovde mnogo vece brzine i realnije okruzenje. ken block decko vezba 24/7 po hangarima i avionskim pistama sa imprezom od 500+ ks i rucnom kocnicom koju pali fazon na dugme. kao sto rece ivan,ovi likovi driftuju sa (u vecini slucajeva) kantama i to pri 120+ km/h a treba i to znati...

naravno da ima boljih,ali ovo nikako nije samo ''cimanje auta do iznemoglosti'' :) evo,ovaj lik npr sabija,ali opet je u pitanju auto sa gomilom konja,spusten itd...

http://www.youtube.com/watch?v=og-rWlG8v_Y

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

' date='25 December 2009 - 21:22' timestamp='1261772550' post='1500944']

Mozda nije drift ali za ovo sigurno trebaju ogromna muda,

:-O

treba ti samo c63 amg!

iskreno,na ibarskoj sam vidjao ljude koji imaju mnogo veca muda od ovog lika. :) ovaj je obisao 5 automobila na celom klipu. jedino sto je vozio brze kroz krivine,ali sa tim kolima,hvala bogu :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

wtf je sa muzikom u videu? :)

Dr. Iggy - Pusti Me Da Zivim

Razbijamo monotoniju. :)

btw,

Odnošenje nepropisno parkiranog automobila paukom od Nove godine će vozače koštati 10.000 do 18.500 dinara, pošto je vlada propisala naknade za uklanjanje vozila, u skladu sa novim Zakonom o bezbednosti saobraćaja.

Kazna za nepropisno parkiranje je 5.000 dinara a troškovi uklanjanje vozila, kako onih nepropisno parkiranih, tako i odbačenih, propisani su vladinom odlukom objavljenom u novom Službenom glasniku.

Za vozila do 800 kilograma odnošenje se naplaćuje 5.000 dinara, odnosno 6.000 ukoliko je vozilo na posebnim površinama - na pešačkim prolazima, zelenim površinama, mestima za invalide, raskrsnicama, školskim dvorištima itd.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

i ja sam citao da ima neka fora... da se tuzis sa njima po sudovima i posle se pozoves na neki tamo clan zakona i ne mogu ti nista u fazonu. ali je veliki cim. lakse je platiti parking. :)

evo,nasao sam i ceo post sa drugog foruma... doduse,to je bilo 2007,mozda su do tad nesto izmenili u zakonu.

elem... placati parking je totalna gloopost a evo i zasto

Ja zadnjih par meseci od kako sam malo vise istrazio celu pricu ne placam parking i cekam sledecu proceduru... prvo ti stave kaznu koju naravno ne platis.... pa ti stigne gajbi uplatnica sa jos +300 kinti a ti ni to ne platis... pa ti onda stigne poziv od sudije za prekrsaje e kod njega odes... i tamo se lepo pozoves na supremaciju Zakona o bezbednosti u saobracaju...

Naime Zakon ne poznaje termin "doplatne karte za parkiranje" vec samo "kazne" ali da bi ti bio kaznjen kaznu mora izdati ovlasceno lice koje je po zakonu saobracajni policajac a ne priuceni PK sa parcetom lima na reveru... te njihove "doplatne karte izdaju se na osnovu "odluke" gradske vlade o javnim parkiralistima... prvo gradska vlada nije zakonodavno telo, a drugo sve takve odluke nisu dodatak osnovnom tekstu zakona... tako da je dovoljno se kod sudije za prekrsaje pozvati se na supremaciju Zakona i nijedan normalan sudija nece presuditi proti tebe... neki ce definitivno pokusati (desilo mi se) a onda mu lepo kazes da zelis da odmah zelis da ulozis zalbu da zakonitost odluke suda i trazis komisiju na visoj instanci... i onda on ipak presudi u tvoju korist...

najbolje od svega je sto onda parking servis mora da plati sudske troskove... ja sam ovu proceduru izveo vec jedno tri ili cetiri puta... uspesnost 100%... a posle su mi izgleda i prestali da salju opomene za nove "doplatne karte"... a imam ih citavu kolekciju... valjda su shvatili da ih ovako manje kosta...

znaci princip je jednostavan... odes na sud i trazis da ti sude po Zakonu a ne po nezakonitim "odlukama"... al videcemo sta ce biti kad izadje taj novi famozni Zakon o bezbednosti u saobracaju i da li ce i dalje moci da se koristi ova fora...

pozdrav

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa možda nisu glupi, ali gomila ljudi plaća kazne i ne pita, a i nije se toliko raširila vest među ljudima.

A što se cena pauka tiče, čitao sam u novinama da je to maksimalna propisana cifra, a da Parking servis za sada neće da diže cene.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...