Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zapravo, tako ce izgledati samo Auris Hybrid, koji ce na trziste sredinom sledece godine.

koliko ja znam - ne, jer ce jedina razlika izmedju hibridnog i obichnog modela biti u nekim detaljima kao sto je to plava pozadina hladnjaka i nesto drugachiji prorezi maske hladnjaka. Inache svetla ce, na primer biti ista na oba modela.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

A bas pre neki dan prolazim pored ovog najnovijeg Jarisa i mislim se u sebi, ko je ovo mogao da dizajnira ili jos gore ko je ovo usvojio.

Meni se inace dopada taj fazon kod Toyote jer ne kupujes auto zbog izgleda, sto je pored novca sigurno prvi prioritet pri kupovini.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Realno, ne moze trenutno niko sa Fiestom da se meri u toj klasi.

Elem, nakom sto je Mercedes GLK po prvi put spyshot-ovan na jednom setu sa snimanja Sex and t3h City, evo jos jednog novog Mercedes-a sa snimanja Sex and the City 2 - E-Class Cabrio.

big_mercedes_e_cabrio_sex_and_the_city_04.jpg

big_mercedes_e_cabrio_sex_and_the_city_02.jpg

i da, naravno, da bog da crkli svi koji imaju veze sa filmom i sa serijom, i da bog da im cigani doveka kenjali po grobovima i krali cvece sa istih!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ja uopšte ne shvatam zašto ljudi gotive kabriolete :)

nego, sinoć videh u gradu narandžasti bmw5 sa lažnim (nafarbanim il nalepljenim) CF krovom. izgleda kao mara maskirana u šećernu repu sa ljubičastom kosom. bljj

Link to comment
Share on other sites

ja danas prolazim pored delta motorsa, i stoji novi x6 pored nekog ''nabudzenog'' burazera iste klase

ajoj kako ljudi znaju da uniste dobar auto

onakva kolica samo treba da se peru, nista vise, kakvo budzenje kakva sranja

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam video do sada samo dva komada u beogradu.

al nijedan nije takav, jedan je crni sa sivim (ona najstandardnija kombinacija), a drugi sam zaboravio, crni ili beli.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...