Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jel moze lichni utisak Jaguara XJ i bmw-a 5 gt ako nije problem? I jel se znaju neke cene pomenutih modela... ?

Nisam ja licno bio na sajmu, ali kazu da je Jaguar opasan a BMW-a se secam jos sa Zeneve, ne svidja mi se.

BMW je od 55.600, a Jaguar od 76.900 evra pa navise (u Nemackoj).

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Kapiram šta te buni u tekstu, ali po meni pre deluje da je model pošto

a) ne znam kako bi nalepnica mogla da stvori realnu sliku da imaš taj auto

b) nalepnica od 500 dolara je ipak malo previše :)

Mada

c) model 1:1 od 500 dolara je možda ipak malo premalo :)

Link to comment
Share on other sites

tako je, i ja sam razmišljao o tim stvarima, samo da dodam:

- ako je model, zašto je toliko naglašeno da je za garažu? :) mislim, možda ja hoću u dvorištu da držim? ili imam veliku sobu ili neki lokal, pa hoću tu da ga smestimi? :)

- 500 dolara model ako je od plastike neke je verovatno ok cena, što opet dovodi do zaključka da je model u pitanju.

edit: sad sam pročitao još jednom jer sam hteo da guglam, ali nema potrebe, piše "for your garage door", ne "for your garage" :)

Edited by Niggrola
Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam to door video odma' u startu, ali i dalje nisam ubeđen da je samo nalepnica, a fora je da stoji u garaži, a ne na ulici ili parkingu, da ljudi ne bi izvalili da je samo (jeftini) model. Niko ne može baš da ti uđe u garažu, posebno kad gleda sa distance, a da je na ulici lako bi mu neko prišao i izvalio. Ali ste verovatno u pravu, i u pitanju je nalepnica.

U drugoj temi, pošto su ovo vesti i tako taj "pričajte" u Speed delu, moram da izrazim relativno zadovoljstvo time kako je prošao moj susret sa Delta Motorsom po pitanju prvog servisa za Hondu. Cena prvog servisa sa promenama svih onih filtera itd je 10.500 dinara, što je, ako se ne varam, prilično fer cena imajući u vidu neke druge cene i neke infoe koje imam.

Takođe, hteo sam da kupim lopatice za brisače, reče bajko da ih trenutno nemaju ali dva komada za napred su tipa 1300 dana obe, što je opet, relativno razumno.

Nadam se zato da neće na nekom drugom servisu ili tako nešto da me "počaste" :)

Link to comment
Share on other sites

Motor je od Lancie, nove felne ... a ne, to bi bilo da sam uzeo da budžim 128-icu :)

Pazi, prvo i "najvažnije" u pitanju je sada već prošla generacija Accorda a ne najnovija ova, iako je 2008. godište (uzeh je bukvalno nedelju dana pre nego što će predstaviti kod nas novog accorda, pa je bio na popustu).

Motor je 2.0, 155 konja (morao sam da naučim ove generalije :)) i ja sam, da kucnem u drvo, prilično zadovoljan. Lepo ide, fino vuče, a što je najzanimljivije od svega zapravo i ne troši toliko puno. Prvih recimo 6 meseci je trošio, tj. prošlog leta, jer em ja nisam poznavao auto a em sam hteo da vidim kako to ide :)) pa je bio na 11,5 - 12l. Međutim, kad sam se skapirao sa kolima, sada ne prelazi 8,6 - 9, što je sasvim solidno.

Jedino što je relativno veliki auto pa parking nekad može da bude problem (X puta sam na fazon - 'di mi je sad korsa da se ovde uvučem :)) i eto. Sve drugo što bih rekao već više ne važi za novog accorda, a to je nešto "tvrđi" servo, to što nema podršku za MP3 i tako to.

Link to comment
Share on other sites

OK, ne znam u kom delu Speed podforuma smo o tome diskutovali, ali ajde ovde cemo nastaviti...

Danas sam u nekoliko navrata video tablice BG-998-xxx, sto znaci da smo dosli do kraja sa brojevima, jer su BG-999-xxx uglavnom vec zauzeli Kinezi. Sta ce dalje da se desava sa tablicama, posto do kraja godine sigurno nece krenuti nove?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...