Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

minivudu + nemke, zanimljiv par, moram priznati. in a non gay way, ofc.

nego, malopre mi neko zvoni na vrata, na pitanje ko je kaže "jedna devojka". jeste, a iza ćoška je njen dečko sa nožem, došli da zarade za kvoter. možda im neka baba otvori.

sad se mislim da je trebalo da nazovem muriju, al jebi ga..

Link to comment
Share on other sites

hihih ivan nema spijunku pa mora da pita ko je hhihihheehe

Mobilni mu je ostao u sobi pa ga je mrzelo da klikne na njega pa bi preko wifi IP kamere mogao da vidi [:D] Tako da je morao da prica u mikrofon u kaucu koji je povezan sa zvucnikom kod vrata :)

Link to comment
Share on other sites

Mobilni mu je ostao u sobi pa ga je mrzelo da klikne na njega pa bi preko wifi IP kamere mogao da vidi [:D] Tako da je morao da prica u mikrofon u kaucu koji je povezan sa zvucnikom kod vrata :)

de si statore brate nerođeni!

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da bi najbolje bilo da se svi zabodemo u fotelje i samo gledamo engleze,italijane,spance...e onda bi nas fudbal bio mnogo bolji...

fudbal nam je los,ali ne moze da napreduje ako nije popularizovan...bilo je lepo videti da je stadion pun,da se cuje pesma,i slavi titula...e sad,to sto su doticni navijaci preterali sa ovim ulaskom u teren, i seljanijom na istom,to je druga prica...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa nista posebno...

cela tribina gde su bili grobari su 3-4min pred kraj usli na teren,i stali pored gol aut linije...okruzili teren...i kad se zavrsila tekma,uleteli na teren i slave titulu...

mislim,to neces videti na inostranim stadionima,ali kod nas to i nije toliko cudno...pogotovo kad su stadioni ovako mali...

edit: u Kuli je doslo do nekih nereda,ali ne znam tacno sta se desilo...

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa nista posebno...

cela tribina gde su bili grobari su 3-4min pred kraj usli na teren,i stali pored gol aut linije...okruzili teren...i kad se zavrsila tekma,uleteli na teren i slave titulu...

I ne samo to, onaj jedan se gura među 10 ljudi na terenu pre kraja utakmice da uzme dres od igrača. Pa u normalnoj zemlji bi ga milicija usrala od batina.

Link to comment
Share on other sites

nego, malopre mi neko zvoni na vrata, na pitanje ko je kaže "jedna devojka". jeste, a iza ćoška je njen dečko sa nožem, došli da zarade za kvoter. možda im neka baba otvori.

Zato su privatne kuce dobra fora, imash pregled citave situacije oko ulaznih vrata i kapije ;)

Bio do grada, malo odmar'o nedeljno popodne i to, pa cemo da vidimo shta dalje!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...