Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bio na pregovorima u nekoj kafani (sad shvatam Luckyija kada kaze da je tamo najbolje za sklapanje poslova)

Hahaha ;))

i otishli do Tempa oko pola 12... Jebote koja guzhva je tamo... Nisam znao da ljudi shoppinguju kao ludi u utorak @ 00:00h...

Ja sam bash bio sinoc u tempu ali oko pola 1. Ja idem u onaj Viline Vode, tamo je kapiram manja guzva nego u tom kod kvatansha.

Obama kandidat za predsednika SAD

4. jun 2008. | 07:44 | Izvor: B92

Beograd -- Senator Barak Obama kandidat je Demokratske partije za predsednika SAD, što je prvi put u istoriji te zemlje da se afroamerikanac bori za ulazak Belu kuću.

:) mozda?!

Videli su da je crnja dobar predsednik u 24ci, pa kao daj da probaju i uzhivo. Ne znam samo da li su svesni da im treba i Dzek Bauer u toj kombinaciji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate, temp je do jaja, samo sto pada kisa :(

inace danas ceo dan cu radim ali verovatno tje neko da me prekida nekoliko puta, blahh..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Vratio se iz teretane, lol koji raspad :)

Dok sam vozio bajs tamo sa ortakom bas mu pricam kako sam sanjao da su mi upali na komp preko neke rupe u sambi i da su zarazili sve dokumente koje imam sa random reklamama u njima. Jutros sam updejtovao sambu :/

Link to comment
Share on other sites

Shto je najgore mrtav umoran dolazim do gajbe i vidim natpis "NE RADI LIFT, NE ULAZITE" ... ffs lagano sa svojom kantom i ostalim sranjem na sedmi...

to su ti fazoni koji postoje samo u srbiji..u subotu dolazim blago rashrafljen do zgrade u 5 ujutru, nosim 2 gramofona, miksetu, lap (sve ukupno preko 30kg), i izvalim da lift ne radi. hopa cupa do sestog sprata, pentrao sam se 15 minuta...

smorio sam se kao dabar danas, igram kuglanje na fejsbuku, i ne radim nista...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

juce sam pala ispit i nisam se nesto potresla...izgleda da mi je prosao taj period

sad vise ne moram da se plasim da cu placati narednu godinu ako ne dam uslov do oktobra,jer NEMA VISE USLOVA :D

inace,imam jos 6 do kraja,malko sam se zabrojala,kad sam rekla 5 :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

meni se lift nikada nije pokvario, al zato dajemo liku 50 eu mesečno za održavanje. tužno je što se takve stari i dalje smatraju luksuzom, odnosno što će sad vudu da me ishejtuje jer živim u fensilendu :)

Link to comment
Share on other sites

meni se lift nikada nije pokvario, al zato dajemo liku 50 eu mesečno za održavanje. tužno je što se takve stari i dalje smatraju luksuzom, odnosno što će sad vudu da me ishejtuje jer živim u fensilendu :)

brate 50e .. od chega je taj lift od tozla :)

dajemo i mi neke pare, i kad smo smenili lika koji je bio nesposoban, tj. krao zato shto je kad se prvi put pokvario lift u zgradi, a on 4x naruchivao neke kineske delove umesto original od proizvodjacha. sada sa ovim drugim likom, tj. od kako je nabavljen originalni deo, nije se lift za 3 dine pokvario ni jednom. al nam zato redovno klinci skidaju sijalicu iz istog :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Mada, u vecim zgradama je cifra obicno manje od 50e za odrzavanje...nesto tipa 300 din...ali i dalje vecina ljudi nece da da (narocito oni na 1 i 2 spratu koji su u fazonu - ma nama i onako ne treba) :( To je bio slucaj kod mene u zgradi...

Srpska posla...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

no way jose ;-) shit mu je mjuza posle fnm, a nisam devojchica da se lozhim na njegov looks [:D] idem na marcus millera! \o/

a kolko sam cula.. kazu da na koncertima svacega bude.. te tako dosta i fejta.. (aj houp sou!) :)

no, idem da vidim pa kud puklo :)

-:: ::-

[03:45] <killy> zoko

[03:45] <killy> moj cale ima fb

[03:45] <Neecola> hahahaha

[03:45] <GirlScout> lazes :)))))))

[03:45] <killy> ja ne zelim da budem na tom nivoui

-:: ::-

Link to comment
Share on other sites

vat? how?

pa ono, moras prvo da otvoris nalog :)

@ nemke

da, da, to je taj srpski fazon...ista prica i kod mene, sad se svi voze liftom, kicma im se osusila.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mada, u vecim zgradama je cifra obicno manje od 50e za odrzavanje...nesto tipa 300 din...ali i dalje vecina ljudi nece da da (narocito oni na 1 i 2 spratu koji su u fazonu - ma nama i onako ne treba) :( To je bio slucaj kod mene u zgradi...

Srpska posla...

Nasa zgrada iznajmljuje zajednicku prostoriju kinezima za neki mega kes pa od toga se popravljaju liftovi, krov, full time cistacica koja cisti samo nasu zgradu, kupili smo sto za stoni tenis, Kreci se zgrada svake godine itd :)

Link to comment
Share on other sites

smorio sam se kao dabar danas, igram kuglanje na fejsbuku, i ne radim nista...

mej aj bi jor frend so aj ken kik jor esssssssss :)

elem jebali su mi kevu neki idoti sto pola stvari nisu odradili pa sam ispravljao krive drine, sad sedoh da popusim cigar

Link to comment
Share on other sites

Idem u 4 da branim maturski i da teram sve u kurac! Nishta u sushtini ne znam, kad sam retard pa pishem maturski od 22strane, od toga 15strana 12font texta. ;\

Odo' da se okupam pre toga...

Brate ja sam maturski citao od kuce do skole, a zivim 6 min peske od skole, i dobio 5.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

mej aj bi jor frend so aj ken kik jor esssssssss :)

elem jebali su mi kevu neki idoti sto pola stvari nisu odradili pa sam ispravljao krive drine, sad sedoh da popusim cigar

aj da te vidimo :) lol, jadan sam ovu :(

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...