Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

divan ponedeljak :)

kad treba da dodjes u firmu u 11 sati...

jedino sranje je sto nisam mogao kafu da popijem jutros kao covek, posto su 2 od 2 mleka bila pokvarena :\

al dobro, zivot je lep :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ponedeljak :(((((

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Što mrzim kad ustanem s bolnim leđima... na mom krevetu leži ko stigne, sjebali su mi dušek kompletno.

To zna biti uzasno, imao sam taaj problem, promenio dusek, al evo opet krece. Na pragu sam kupovine najtvrdjeg kreveta na svetu.

Keva spava na nekom ultratrvrdom duseku donetom iz kine, i nekad kad dremnem na njemu osecam se potpuno preporodjeno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jos malo , jos malo , do krajaaa skoleeeee, 3 dana, i odvratni maturskiiIiii.

U jbt, moram nesto da kupim da obucem za maturu (na koju mi se isrekno ne ide).

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Detetina se jutros oblaci u teksas-zutu kombinaciju :>

Ovo sam i ja izvalio, izgleda da je to neka nova moda. A to zhuto nikad nisam vol'o, nalepe ti se one mushice dok si rek'o keks ;)

Meni je ponedeljak ok ... dodushe ljudi su me malo cudno gledali jer su mi kola kao da sam bio na safariju od onog grada juche, a sve ulice kod mene su pune lisca na asfaltu, kao sneg, samo zeleno :)

Link to comment
Share on other sites

Dobili smo DVD film u onoj nagradnoj igri u Blicu, ima nedelju ipo dana najmanje kako su rekli da će da pošalju i baš se mislim, jebote kako bi tek stan iskamčili ako im ovoliko treba za jedan disk. Al zvoni poštar malopre i donosi disk, živo me interesovalo šta smo dobili pošto znam da daju samo domaće filmove. I ispade "Majstori, majstori". Nije loše, svakako bolje nego da nam je zapalo neko "Belo odelo" i slično.

Link to comment
Share on other sites

oh lord, won't you buy me

a mašina za sudove

koji horor, mislim da sam isprljao sve sudove koje imam u kući. i svaki put se smorim posle pola sata natezanja s kevom da kupimo mašinu. e pa ovaj put ću je naterati makar motkom!

na mom krevetu leži ko stigne, sjebali su mi dušek kompletno.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...