Jump to content

Polovnjak


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam cak i hteo da uzmem tu pandu i bas sam se lomio

2003 godiste, sa preradom na putnicki i svim oko 2000 eura.

Ide kao luda jer je lagana kao pero :)

Ortak je vozi (kao sluzbenu, jer u NS i rade te pande za komercijaliste po raznim firmama), i sve je to ok, ali :

1 Ipak je uzasno ruzna :)

2 To su vozili komercijalisti raznih firmi, a svi znamo kako ljudi voze sluzbene aute, posebno kantice kao panda van :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Uvek se setim dobrog starog vica

Vozi baja ferarija 200 na autoputu i pretice ga jugo i ode.

Dolazi baja sa ferarijem na naplatnu rampu kad tamo ovaj jugo i otvara lik iz ferarija prozor i pita ovoga u jugu, jeli bre sta si to ubudzio u tog juga bog te jebo, a ovaj mu odgovara FIRMIN AUTO BRATE.

Ja sam moju korsu platio 5,5k i nema klimu :) Nema ni komp kad smo kod toga, ali zato servo + abs + 4 vazdusna jastuka ou jea! ;)

Nema kompresiju? Pa slab ti je to posao onda.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ufff panda.. to manje od punta [:D] a koliko kosta prevod taj?:)

Pazi, ako vec kupujes kola za manje para, sto ne bi prishtedeo jos malo? Mala je, mosh je lomis po gradu kako god oces, ne trosi mnogo, ide bruka, samo 5-6 godina stara. "Prevod" te kosta oko 200 jevreja.

cale mi juce reko, ne znam koliko je tacno

da su u kanadi strasno jeftina kola stara nekoliko godina

ali naravno treba vam neko tamo ko ce da kupi i poshalje

sto traje ko zna koliko meseci :)

brodom ofkors :p

No can do.

Ovde ti traze EURO3 standard za motor da bi ga uvezao, a to nema nijedan auto koji nije sa evropskog trzista. U Nemackoj muvaju to preko TUV standarda, pa i mogu da ga prebace, ali to su ti vec troskovi ne toliko isplativi... Najbolje je imati americko drzavljanstvo i voziti na americke table, ko moj techa. :) Ili ako imas firmu u USA/Canada.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

nadjoh neki bravo 1998g, 1600cc, 90ks, plin/klima/servo/el.pod./alu felne... presao 150k km, radjen veliki servis pre mesec dana itd... imam neku foricu da uzmem punta matorog 3g na rate, pa ako to prodje - do jaja, ako ne - uzimam ovog brava :)

Link to comment
Share on other sites

pazi,lepo izgleda bravo i ok je i za voznju.ali,to je kod nas toliko razdrndano da treba da te bas usere da bi nasao 'dobar' primerak...

sto rece mohi,najcesce ga voze lozaci,koji dusu nemaju kad nasviraju u crveno polje :) a imam i ortaka koji vozi bravo i ponekad mi bude zao kola. uglavnom,sa srecom!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ccc, sto me kuliras bre, dobijes karavana za male pare, mozes da spakujes u njega sta oces:)

nisam iskulirao, nego ti nisam video post lol :D ne treba mi karavan, preveliki auto za mene :)

Mislim da bih pre kupio bicikl od 4k evra pre nego bravo/brava star 10 god. :)

jebiga, da imam 16k kupio bih pro'ceed [:D] :P

Link to comment
Share on other sites

Mozda je tebi dragane normalno da ti auto zariba posle kolko? Godinu dana od kako si ga kupio? Ali ne znam sta da ti kazem ako neces da poslusas nase savete da su 99% tih bravo-a i brava-a razdrndani do bola jebiga srecno i sa sledecim. I ne znam sto si zapeo za fijata? I ako si vec zapeo za fijata reklo ti je vec brdo ljudi ovde, uzmi punta2, mani se brav* govnarija ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...