Jump to content

Polovnjak


Sa1Nt

Recommended Posts

Crk'o mi punto pre 3 dana, i imam oko 4 soma da potroshim na auto (max!)... dajte neke predloge :/ ono sto mi se najvise dopada regarding cena/kvalitet je fiat bravo, al' to je sve macka u dzaku :( ako isto imate neke poznanike koji valjaju polovnjake a ne bi me zajebali, predlozite :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crk'o mi punto pre 3 dana, i imam oko 4 soma da potroshim na auto (max!)... dajte neke predloge :/ ono sto mi se najvise dopada regarding cena/kvalitet je fiat bravo, al' to je sve macka u dzaku :( ako isto imate neke poznanike koji valjaju polovnjake a ne bi me zajebali, predlozite :)

Hmmm halooglasi.co.yu? imash po kategorijama tipa do X.XXX eu...mozhda i nadjesh neshto shto ti se svidi? A imash i pretragu za konkretnim modelom...

Neku bembaru ili mechku FTW xD

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

kupi nov hyundai i10 !!

Ja sam se zaljubio u auto!

Ili kako kaze reklama :"Za urbane dame koje znaju sta zele"

Znam da su pasati 1.9 TD 93 godiste tu oko 4 000

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hmmm halooglasi.co.yu? imash po kategorijama tipa do X.XXX eu...mozhda i nadjesh neshto shto ti se svidi? A imash i pretragu za konkretnim modelom...

Neku bembaru ili mechku FTW xD

:O znam za halo oglase, znam i za ostale lokalne sajtove ;) treba mi savet a ne link :P

Uzmi noviji punto od ovog koji si imao :)

[:o)]

kupi nov hyundai i10 !!

Ja sam se zaljubio u auto!

Ili kako kaze reklama :"Za urbane dame koje znaju sta zele"

Znam da su pasati 1.9 TD 93 godiste tu oko 4 000

vredi razmisliti, al' to mi deluje mnogo matoro :)

toyota je auto koji traje 30 godina

za 4k moze sasvim fin bilo koji model da se uzme i izgledaju kao kola iz 2k+

nisam te shvatio ovo da izgledaju kao kola iz 2k+ ? :))

Link to comment
Share on other sites

poshto bi i moji trebali da kupe auto za koji mesec a isto bi toliko para ulozili ( mozda do 5k ) gledao sam po auto forumima i uglavnom se preporuchuje punto, saxo/pug106, bravo/brava, corsa, clio ... od svih tih bravo izgleda kao bash mushki auto :) i procitao sam da za 4k moze da se uzme bravo 1.6 ali treba uloziti bar 1k na popravke ;p

meni kao nubu se cini da je punto najbolji izbor za nashe uslove :) a tebi je verovatno dosadio :p

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj neku Alfu,one su 98-99 godiste u tom cenovnom rangu.

Ili kupi novog Juga :D

lol pa nije on mehanicar pa da vozi polovnu Alfu. :)

Ah, dole si stavio da kupi novog Juga, znaci salis se.. sry :)

Elem, u tom cenovnom rangu je nekako najboolje kupiti Punta 2001-2003. god.

Mnogo zavisi od toga kako je auto odrzavan/servisiran, vise nego koji ces brend uzeti.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

obavezno izbegavaj te starije dizelase tipa passat,mecka,to je sve izdrljano,silovano,preslo boga oca...

gledaj vise tako tu punto klasu,benzince jer po pravilu oni manje prelaze ali opet,sve je to diskutabilno.treba ubosti neki koji je odrzavan kolko tolko,a to nije lako kod nas :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Elem, u tom cenovnom rangu je nekako najboolje kupiti Punta 2001-2003. god.

Mnogo zavisi od toga kako je auto odrzavan/servisiran, vise nego koji ces brend uzeti.

Slazem se sa ovim, moji su pre godinu dana na preporuku kupili Punta 1.9JTD (iz uvoza) i do sada nista nije dirano osim tekucih stvari...
Link to comment
Share on other sites

reno clio ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

lol pa nije on mehanicar pa da vozi polovnu Alfu. :)

Ah, dole si stavio da kupi novog Juga, znaci salis se.. sry :)

Elem, u tom cenovnom rangu je nekako najboolje kupiti Punta 2001-2003. god.

Mnogo zavisi od toga kako je auto odrzavan/servisiran, vise nego koji ces brend uzeti.

to sam i ja mislio, al' tesko naci nekog ko nece da te zajebe :\

inace, nemam nista protiv punta, i ovaj me je dobro sluzio al' mora da se radi generalka a to mi je bacanje para :)

Link to comment
Share on other sites

pitao sam ja neke likove=ortake koji se koliko toliko razumeju u polavnjake,a to znaci potrosnja,limarija,elektronika... the best buy je da uzes neki opel astra/korsa mislim da mozes u te 4k evra da spakujes i klimu valjda,tako se mislim krecu oko 4k+ evra sa klimom! aj GL

Link to comment
Share on other sites

A da uzmesh kredit i kupish normalna kola? Ili je to out of the question?

Kad smo kod polovnjaka, ja bi gledao neshto japansko, jedno 8-10 godina staro - to ce sigurno da te vozi josh barem 5 godina :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

pitao sam ja neke likove=ortake koji se koliko toliko razumeju u polavnjake,a to znaci potrosnja,limarija,elektronika... the best buy je da uzes neki opel astra/korsa mislim da mozes u te 4k evra da spakujes i klimu valjda,tako se mislim krecu oko 4k+ evra sa klimom! aj GL

Koja astra?

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

@Saint a do koliko godina zelis da bude star?dizel ili benzinac? Najbolje bi sto si rekao da kupis od nekog koga poznajes i ko nece da te zajebe, al jbg vidim da nemas od koga. Ako imas negoka u pokusaj da uvezes iz inostranstva. Velika vecina automobila kod nas ima vracenu kilometrazu, jer se to moze uraditi za male pare,tako da treba biti oprezan. Povedi nekog majstora ako imas da pogleda sa tobom auto,da ne bi posle kupovine imao neke neocekivane izdatke. Ako nemas majstora vodi auto na pregled, a ako vlasnik nece znaci da nesto ne valja :) Mozes to u AMSS http://www.amss-cmv.co.yu/pregled_polovnih.html , ali treba da se zakaze prvo i place se naravno, ipak bolje je tu platis nego posle da placas razne poravke kada kupis auto (i ne mislim na zupcaste kaiseve i filtere koji trebaju posle nekog vremena dase menjaju nego na ozbiljnije kvarove)...

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

pitao sam ja neke likove=ortake koji se koliko toliko razumeju u polavnjake,a to znaci potrosnja,limarija,elektronika... the best buy je da uzes neki opel astra/korsa mislim da mozes u te 4k evra da spakujes i klimu valjda,tako se mislim krecu oko 4k+ evra sa klimom! aj GL

hvala :) gledao sam astre preko oglasa, al' to mi nesto sumnjivo :) tipa za 3800, astra classic 95o (kapiram da je presla 300k :D) + imaju velike stare (93-94), al' to mi je bash veliki auto za moje potrebe :)

A da uzmesh kredit i kupish normalna kola? Ili je to out of the question?

Kad smo kod polovnjaka, ja bi gledao neshto japansko, jedno 8-10 godina staro - to ce sigurno da te vozi josh barem 5 godina :)

Japanaca slabo ima, dakle ono sto sam video je nissan/honda, raspon 92-95 godiste... ima neka civic limuzina (gistro, to verovatno samo nije hechbek, vec ima malo dupe), al' se premisljam...

kredu nema sanse da dignem, nisam prijavljen jer radim preko neta :)

@Saint a do koliko godina zelis da bude star?dizel ili benzinac? Najbolje bi sto si rekao da kupis od nekog koga poznajes i ko nece da te zajebe, al jbg vidim da nemas od koga. Ako imas negoka u pokusaj da uvezes iz inostranstva. Velika vecina automobila kod nas ima vracenu kilometrazu, jer se to moze uraditi za male pare,tako da treba biti oprezan. Povedi nekog majstora ako imas da pogleda sa tobom auto,da ne bi posle kupovine imao neke neocekivane izdatke. Ako nemas majstora vodi auto na pregled, a ako vlasnik nece znaci da nesto ne valja :) Mozes to u AMSS http://www.amss-cmv.co.yu/pregled_polovnih.html , ali treba da se zakaze prvo i place se naravno, ipak bolje je tu platis nego posle da placas razne poravke kada kupis auto (i ne mislim na zupcaste kaiseve i filtere koji trebaju posle nekog vremena dase menjaju nego na ozbiljnije kvarove)...

sta znam, moj punto je bio '98 godiste (1.1, 45ks), i ne bih ishao na mnogo mator auto... razmisljao sam naravno da vodim mehanichara sa sobom, al' to je tricky narocito ako treba da pogledam 4-5 automobila preko oglasa (ne mogu stalno da smaram coveka)...

e da, video sam par ibiza koje su u tom cenovnom rangu, 96-97 godiste, zanimljiva kupovina al' ne znam dal' postoji shansa da nisu archene? ja generalno volim seat, to mi je top3 auto :)

one more thing, videh neki polo u oglasima, '98 sa finom opremom ~3800 eur... jel' to realno?

hvala momci!

Link to comment
Share on other sites

e da, video sam par ibiza koje su u tom cenovnom rangu, 96-97 godiste, zanimljiva kupovina al' ne znam dal' postoji shansa da nisu archene? ja generalno volim seat, to mi je top3 auto :)

one more thing, videh neki polo u oglasima, '98 sa finom opremom ~3800 eur... jel' to realno?

hvala momci!

VW Polo 1.6 (1998), 2xairbag, ABS, podesiv volan, muzika, alarm, CB, LK, 3.800 EUR, može zamena za jeftinji.

To mora da je ovaj Polo... Moj drugar je bio uvezao ovakav 1,6, ide ko blesav stvarno, ali nije bio srecan sa strane mehanike.

Sad nesto razmisljam... kad vec uzimas ovakav polovan auto, sto ne bi pogledao malo one Fiat Pande 2001-2002. godiste, sto ih baja u NS prodaje uvezene iz Italije (italijanska posta)? Kostaju oko 2000 evra + da ga prevedes da bude putnicki (posto dolaze kao Van). Cak i da ti se desi nesto na njemu, imas ustedjenih 2000 evra da trosis, sto si sacuvao tako sto nisi kupio ovaj gore Polo ili stavec.. Nikola je uzeo vec dve :) pa njega mozes pitati za detalje, autic je ciglica, ali ide jaaaako dobro.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...