Jump to content

Da li ste primetili


Recommended Posts

ne znam da li je jos neko primetio ali sam se nagledao. autobusi postaju mesta za rucavanja, pre podne su uglavnom to forneti kifle ili pak zuzu, ali u popodne............ burek,pljeskavica pica ili neko voce. da li je to neki novi trend ili sta? ne smeta mi neka jedu koliko hoce, ali ceo autobus smrdi na jebenu pljeskavicu i luk!!! GDE IDE OVAJ SVET!!!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemam pojma ja ukljucim klimu da vrti vazduh koji je vec unutra u kolima te ne osećam te mirise obične sirotinje.

A i ubrzam pored autobusa, pa i ne može da uđu smradovi čak ni kad vozim otvorenih prozora.

O jea

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Situacije na koje ti se zgrozi zivot:Napolju mrtvi pakao od vrucine,u saobracaju guzva od xx kilometra u svakom pravcu,otvorish prozor kroz koji ti kljukaju izduvni gasovi a ne vazduh,u autobusu je pakovanje sardina mod,i povrh svega par choveka jede burek/Kiflu/pljegu/shta vec...

Jednog dana cu tako lepo da se ispovracam u takoj situaciji...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

:(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma ja ukljucim klimu da vrti vazduh koji je vec unutra u kolima te ne osećam te mirise obične sirotinje.

A i ubrzam pored autobusa, pa i ne može da uđu smradovi čak ni kad vozim otvorenih prozora.

O jea

Već zamišljam sliku.

a0a99668fa.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sam pre nekih ned dana videla uzasnu scenu u autobusu... ulazim sa drugaricom u autobus, i vidim prazna sredina... svi se natrpali napred i pozadi. na sredini autobusa sedi (lezi) polumrtav covek, skinuo pantalone do kolena (golim dupetom sedi na sedistu), bos, skroz crna stopala i svuda po telu ima kraste, narocito po glavi. i uzasno smrdi... bas bas odvratna scena... jos kad je ustao i okrenuo golo dupe ka nekim zenama a one sve poskakale sa sedista...

Link to comment
Share on other sites

Meni je recimo mnogo jacha scena kad vidim bakutu kako uletje na prva vrata. I brazinom jebene svetlosti skache do sedishta koje se nalazi na drugoj polovini busa.

Ili bakute koje uletju sa koferima i kad sednu i zakrche prolaz sa koferima se ne bi pomerile pa sve i da gori autobus.

O kevama sa decom u kolicima da ne pricham. Isto kao i o djilkoshima shto hasaju po autobusima ... valjda im je to fetish..

Link to comment
Share on other sites

ja sam pre nekih ned dana videla uzasnu scenu u autobusu... ulazim sa drugaricom u autobus, i vidim prazna sredina... svi se natrpali napred i pozadi. na sredini autobusa sedi (lezi) polumrtav covek, skinuo pantalone do kolena (golim dupetom sedi na sedistu), bos, skroz crna stopala i svuda po telu ima kraste, narocito po glavi. i uzasno smrdi... bas bas odvratna scena... jos kad je ustao i okrenuo golo dupe ka nekim zenama a one sve poskakale sa sedista...

I mogla si da spavash to vece?

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

I mogla si da spavash to vece?

mhm... ali je malo falilo da povratim... i dugo nisam mogla da jedem... stvarno je jeziv prizor

inace, ja sam jela nar u autobusu (kad smo isli na ekskurziju)... operisala sam ga nekim nozicem (jedino sto sam tada imala od pribora) i prskalo je na sve strane... ne smrdi al ostaju fleke

Link to comment
Share on other sites

-oh nee, JEDU PO AUTOBUSU, mislim da cu se onesvestiti! -neka gospodjice, ja cu vas pridrzati!

sad cu da otvorim topik 'ne znam da li ste primetili, ali likovi ladno piju pivo u studentskom parku!!one'

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...