Jump to content

Prvi april


Recommended Posts

I?Jel neko nekog sjebao?

Ja sam neuspesno pokusavao da zajebem ukucane i prijatelje,ali kao sto vec rekoh,neuspesno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hah mene je ortak jos bunovnog zajebao, rece mi da mozemo da prijavimo po jedan ispit u aprilu, sto bi bilo ehtra! Preceseljao sam par foruma, da vidim sta kako, i tek je onda mozak jump startovao.

Pwn!

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

same :-( u fazonu drugaricu sam krenuo nesto da tovarim i ono pwnovala me je nikad gore

jedinog kog sam uspeo da nalozim je timmejta iz klana :-)

<srs`silentcat> i quit srs... first of all u forgot to go to BNF, kiram flaming me on vent, darka whining after every game, french hosts lag for me so much, srs doesnt pay anything... sucks... i cant handle it anymore

<srs`silentcat> really fuck this

<srs`silentcat> srs`1

<srs`1> lol ...

fyi BNF = francuska biblioteka, i trebao je da ide na neku izlozbu da mi slika, posto mi je trebalo za seminar

posle pola sata...

<silentcat> aprilfools noob

<srs`1> :D

<silentcat> I GOT U

<srs`1> kinda :/

i onda sam pokusao da ownujem drugog timmejta

<silentcat> i quit srs... first of all jorge promised me to go to BNF and he didnt, u flaming me on vent, darka whining after every game, french hosts lag for me so much, srs doesnt pay anything... sucks... i cant handle it anymore

<srs`KiRAMMM^> np

<srs`KiRAMMM^> tomorow MYM 21h

<srs`KiRAMMM^> dont be late

<silentcat> ?

<srs`KiRAMMM^> +

<srs`KiRAMMM^> jebem ti mater u picku cigansku

<srs`KiRAMMM^> hop

i objasnio mi je :D

tako da ono :-( smor.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

meni je prosao prilicno mirno.

interesantno je kako je google izjebao masu ljudi za onaj projekat Virgle. kao letenje na mars i pravljenej ljudske kolonije. i ljudi treba da se prijave, 30 sekundi klip o sebi na youtube da stave i 2014 ce biti pionira kolonizacije marsa. hahahha

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

The 1 April 1946 Aleutian Island earthquake tsunami that killed 165 people in Hawaii and Alaska resulted in the creation of a tsunami warning system (specifically the Pacific Tsunami Warning Centre), established in 1949 for Pacific Ocean countries. The tsunami in question is known in Hawaii as the "April Fools' Day Tsunami" due to people drowning because of the assumptions that the warnings were an April Fools' prank.

Link to comment
Share on other sites

Ja na radiju u kolima slusam kao sportske vesti i primam se najstrasnije:

"Selektor reprezentacije Srbije Djukic danas razresen funkcije usled zalbi celnika Crvene Zvezde, na osnovu ne pozivanja igraca sa Marakane u sastav reprezentacije. Izbor novog selektora se ocekuje sledece nedelje, a u najuzhoj konkurenciji su trenutno Bora Milutinovic i Jose Mourinho."

:)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Napisao sam na MSN-u da putujem u Kanadu i da pravim zurku sledece nedelje

Znaci koliko ljudi se nalozilo to je strasno :))

Drugarica me zove na fixni i kao "JEBACU TI MATER KAKO TO DA IDES UBICU TE!!?!"

jebala mi sve po spisku kad sam joj reko aprililili

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Mene Blizzard sa Tauren marincima, i na poslu me poslali kod direktora, kao "е, traži te direktor". Ja u fazonu wtf, šta je sad, ulazim u kancelariju i kao "tražili ste me?" a on mrtav ladan "E, da, ko te zezno?", onda sam skapirao [:D]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Dosta je bio neaktivan ovaj 1. april sto se mene tice, a vidim ni da okolo na vestima se nisu nesto trudili da puno zezaju ljude. Sta znam, nekako je dosao isuvishe brzo ;) A kad se setim svojevremeno sta se sve deshavalo za 1. april covece :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...