Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i see your future:

sutra ujutro cesh sa posla nadugo i nashiroko da objashnjavash ljudima na forumu znachenje termina "djole-akcija" ;o))

edit

omfg ide neki bredju film sa dolfom lundgrenom na rts1....maaaargiiii ;o))))

Vratio se....

Djole-akcija, rečju:

OwnTireFail.jpg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

sta je ovo ko babe neke (da prosti laki) sve se presavili pre dvanes, pu bre izdali ste hardkorr

fear not, ch1zr0r is here !!!!!

elem, pola 5, cenim da je ok da sad zapalim da spavam :)

sutra rano ustajanje, palim do faxa po neki papir, pa da snimim kljovu, pa pranje kose, pa instruktacija za izbore...

jebo konja, sutra overkill.

al mi zato dolazi devojche u subotu da me healuje umornog \o/

elem, ispusio sam kurca u doti za sve pare, u svim partijama..

jebem mu mater, ja jesam nub, ali kakvi degeni vise na ovom serveru, pa to je epic.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ou jea, jedva cekam rhh...

i ja sam sinoc zab'o pre 12, bio sam premoren, istovario sam neku shleperchinu juce sa radnicima, raspao sam se...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

goodfuckinmornin'.

sodoff, nakazo.

evo jedna slika za raspolozenje - hrana za vuglu.

03.jpg

edit > ijaooo jos je prva na strani : )

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

e bash mi ovo treba. jel bila guzhva? kolko je taj vechernji termin? planirash cheshtje da idesh?

pa ono, bilo je ljudi, nije bilo ni pusta a ni guzva (jes da mi je neka tetka dobacila:"jel mozete par m dalje da razgovarate" i posle me zakacila) 250 din, nemam u planu skoro da idem posto sam se sad do jaja prehladila =/

pa brate

zensko (kakvo takvo zensko je): bila sinoc u pinkiju na bazenu

rami (zagor): e bash mi ovo treba

shmrc

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Juce cudnom igrom slubine sam gledao citulju za eskobara, hteo sam 10k BC ali su mamlazi na b92 sajtu okacili losu satnicu za delta biokop. Usao sam u bioskop i ocekivao rane 2. Izaso sam poprilicno zadovoljan. Iako film uopste nije u tom fazonu lepo je koncipiran cak ni gluma ne skripi toliko, vidi se da je budzet bio solidan ali ne i predrkan, SVe u svemu pozitivna ocena od mene.

Inace uzeo sam da spremam MCSA ono nemam pojma koji ce mi to u zivotu ali ono kao ajde sto da ne moze da skodi, ovoga puta cu videti sam da spremim ili ti da se izbegne kurs, dakle ono samo ske za polaganje, cini mi se kao dobar trade off.

Link to comment
Share on other sites

auuu shatore pa sad imash legitiman razlog da gotivish g92...mislim alo....10k bc je takav tresh da boli i vredja...

ja cu uskoro d'odem do pijace da kupim nesto slano za da s' jede jer ona sholja chaja i jabuka od jutros vishe ne "Drzhe" a u kuci atm imam samo slatke stvari (lol nema slatkog kupusa ;o)))

Link to comment
Share on other sites

Inace uzeo sam da spremam MCSA ono nemam pojma koji ce mi to u zivotu

Da naucis (konacno) nesto korisno (hihi) i da se zaposlis negde ko covek

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@medolinka

tako sam se i ja razbolela kada sam prvi put otisla na taj bazen u Pinkiju,a ljudi tamo su mi rekli "znas,prvi put se razbolis a posle se samo celicis " :P

@topic

trazim nesto za seminarski pa posle picim po vizu :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

тежак дан...

још један јебено тежак дан. хоће ли бити ишта ново?

јуче качио заставе на терасу. ближи се Дан победе, па славим. :)

е, да.

ПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТАААААААААААААААК!!!!!!!!!!!!!!!!

[:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

izdrzim sinoc kevino ribanje kako nista ne radim,kako se ne spremam za fucks,nisam napisao neki rad za nekog profesora,bla bla bla...

i onda se jutros probudim,misleci da sam sve to pregrmeo,kad ulazi ona u sobu,i kao da je celu noc bila na "pause",i neko samo pritisnuo "play",nastavila da mi kenja...

jbt,koliko to ume da mi sjebe sve...

i 'bem ti ovakav petak!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

samo savijanje! danas opet neki iscim po gradu, popio sinotj kaznu za parkiranje u najzabachenijoj ulici koju mogu da zamislim na ovom svetu i to sve zato shto sam zhurio i bio u fazonu brzo tju za 2 minuta, jbg.

sada da ne napravim istu greshku kao juche prvo tju morati da hasam pa tek onda idem, jel juche ceo dan nishta nisam jeo.

pa ono, bilo je ljudi, nije bilo ni pusta a ni guzva (jes da mi je neka tetka dobacila:"jel mozete par m dalje da razgovarate" i posle me zakacila) 250 din, nemam u planu skoro da idem posto sam se sad do jaja prehladila =/

shmrc

pa to je zato shto je pinki rodjen za tako neshto sa akcijom "izashao sam iz bazena pravo na hodnik u kome je promaja i plochice" :)) da ne prichamo o tome da je pre bio i diskutabilan i kvalitet vode. al bazen je bazen!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...