Jump to content

pričajte


Recommended Posts

6:3, 6:2 za novaka..

@topik..

odoh da uchim..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je bash cudno posto igra nije nesto spec zasticena koliko sam izvalio. Ja imam Razer distribuciju koju mi je doneo kru, samo lupish Setup, upises cdkey iz nfo fajla, posle cak instaliras i 1.4 i 1.5 patcheve i pregazis sa exeom iz crack direktorijuma i furash :)

A ako ne radi multiplayer, nemam pojma, htedoh reci mozda je punkbuster, ali posto ga ni ja nisam instalirao a radi mi MP, sta da ti kazhem :)

Ma ok...

Iznerviralo me je jutros malo, sat ipo sam pokusavao i onda odustao, stavio sam da se skida dvojka, pa ce valjda to da radi...Nije mnogo velika, samo 3,6 giga...brzo ide...Do veceras ce valjda da se skine...

Ah, i smejao se jer sam se setio Spectruma i kako nisam smeo da se pomerim dok sedim pored kasetofona koji ucitava da ne bi izaslo nesto tipa Syntax error ili tako nesto...Happy, happy times....:)))

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

trebalo je da idem na smoke n soul, ali je ortakinja ispalila, pa sad blejim sa tasom :D

ha! slushash ih? :)

svaka chast....drago mi je da postaju poznati(ji) druzio sam se intezivno 2 godine dok sam ziveo u bgu sa bubnjarem i gitaristom(Krle i Milosh) dobri su mi prijatelji

Link to comment
Share on other sites

najeo sam se kao prase kod babe na ruchku. ribitj u sosu od pechuraka i shargarepa... mljac mljac.

i zvuchatje smeshno, ali sam na ulici upravo sreo najlepshu/najzgodniju devojku koju sam uzhivo video negde :o

smorim se kad vidim neshto tako dobro, odmah mi ovo shto ja imam deluje bzveze :]

kakvo veche-jutro u rezhiji dejvida lincha! neverovatno [roflmao]

ne smem da pitam :]

Link to comment
Share on other sites

Chitam neke logove sa irca.

Najbolji :

<Raven> I tried setting my hotmail password to penis.

<Raven> It said my password wasn't long enough. :(

(bez uvrede blekstejsi)

<@David> Yay I get laid today! Been a month.... needing it by now

<@Sony> ...........

<@Sony> TMI TMI TMI

<@David> Only a few hundred pounds but its better than nothing

<Malpine> Thanks for the info

<@David> eh?

<@David> damn i meant PAID

<@David> I get PAID today

<@David> dammit

<mage> what should I give sister for unzipping?

<Kevyn> Um. Ten bucks?

<mage> no I mean like, WinZip?

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

smorim se kad vidim neshto tako dobro, odmah mi ovo shto ja imam deluje bzveze :]

ne smem da pitam :]

ah od silnih doskocica sto mi se roje po glavi ne znam sta da napisem :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Bio po gradu prepodne, onda posle do prodavnice jer sam jurio babi ulje da kupim, posto treba da poskupi ako sam dobro razumeo, pa onda posle svratio do Nenada malo, i sad dos'o kuci. Pa cu malo stogod da raduckam, i tako :)

mislim da je nemanja pregazio instalaciju samo 1.5 pechem...moguce da isti nije full nego da zahteva neki drugi pech pre njega....

Pa to ne mozhe, 1.5 je upgrade sa 1.4 ne postoji kao kumulativni. Znaci ide fresh instalacija, full 1.4 i upgrade 1.5 patch.

Iznerviralo me je jutros malo, sat ipo sam pokusavao i onda odustao, stavio sam da se skida dvojka, pa ce valjda to da radi...Nije mnogo velika, samo 3,6 giga...brzo ide...Do veceras ce valjda da se skine...

Ako si stavio samo 1.5 patch, zato ti i ne radi, prvo morash 1.4 :)

ah od silnih doskocica sto mi se roje po glavi ne znam sta da napisem :(

Ahahaha, taj fazon. Nesto oko plastichne operacije, ali nikako ne mozhe da se izrodi neki dobar punchline!

Link to comment
Share on other sites

Pa to ne mozhe, 1.5 je upgrade sa 1.4 ne postoji kao kumulativni. Znaci ide fresh instalacija, full 1.4 i upgrade 1.5 patch.

Ako si stavio samo 1.5 patch, zato ti i ne radi, prvo morash 1.4 :)

Jbg, ko da se snadje sa svim tim patchevima i crackovima... [V]

Kad se vratim veceras sa basketa videcu da instaliram dvojku, ah [:0] , ali veceras je djokovic u 10 protiv fisha...Ne da mi se [:(] (mislim na cod) :))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

palim do drugarice, pa do njene kume i kuma, inace ortaka, na uskrs :]

D2 newsflash :

drkam se sat vremena, reloadujem anjin kvest award, ubija me glupim palaonly shieldovima... HOCU +SKILLS!

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

bio do sela, gledali neke placeve kuce, sve katastrofa, staro 300 godina, a ono sto iole valja cene ko da prodaju kucu u zemunu lol, bar sam se najeo za medalju, sad bio do grada sa drustvom, odo da odgledam neki film

Edited by pilauda
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...