Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cek bre, polako, kad dobije platu onda cestitamo :)

sredjujem bajs, sve sam ruke izgore dekorozinom :P sledece zime bajs u podrum definitivno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

IT WOZ A GUD DEJ!

Popravio biologiju, moje odeljenje proshlo u finale u odbojci, video se sa dragom na 2minuta, raspao se u teretani i sad sedim kuci u gacama, chitam RUR, jedem chips i pijem Kocu s ledom i josh malo palim na spavanje. Kako jebeno dobar dan! \o/

Lol , vidimo se u sredu !!

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

auf kako sam sekao na basketu, dosao je do izrazaja moj uber lopata skill od juche... sve je prshtalo [:D]

bezim iz stana, ne mogu da podnesem samocu duze od 5 min u poslednje vreme... tja bla truc...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

izgubio sam 3 sata, ruke su mi specene od kiseline i hemikalija za odmascivanje, ali guma je zakrpljena, mehanika podmazana, a metalni delovi se sijaju sjajem hroma kakvog pimpmobila 8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

daj da ne otvaram nov topik

sigurno svako od nas zna nekog ko krade bajseve

hocu da kupim kraden bajs

za taj potez sam se odlucio jer su meni ukrali bajs prosle godine

jebem li im mamu u picku

mozda kupim bolji

!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@G!!!

Evo, ja te razumem. Nema nista na svetu gore nego biti sam. Ko god kaze suprotno ili nikad nije bio sam ili je monah.

edesi bolke :)

imaju neki momenti kada usamljenost posebno smara, jbg nekada sam uzivao da imam svoje samachke trenutke, sada bih se ubio kada bi tako bilo....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

DOSADNO MI JEEEEE LALALALALAALALALTURRURURURURURURUTUUUTUTUTUTTUTU BLAHBLAHBLAHBHLASJaDASDASMORIOSAMSEGADNODOJAJABLAAAAAAAAAAAAAAAA! ITAKO>

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...