Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro jutro RuRe, ja jutros imam kolokvijum iz operativnih sistema za bednih 15 bodova bolje da nisam ni ustajao, ucio sam pod temperaturom semafore mi izlaze na usi, a posebna poslastica je programiranje kao "prakticni deo" za celih 5 poena treba da implementiram cp ali na papiru, upotreba kompa dozvoljena da citam dokumentaciju :P

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro dobri ljudi ... danas je bio prazan autoput - prazan! Ja se vec uplashio da se deshava nesto o cemu nisam obavesten, neka delegacija, nesto, pa kao, necu moci ni da prodjem. Cudo jedno kad nakon mesec dana kreni-stani na autoputu mozes da se ukljucis sa 80km/h i zatim nastavish oko 100 da vozish narednih kilometar-dva, ili koliko vec :)

A sad standardno citanje mailova i tradicionalne druge stvari.

btw, skapirao sam sto su ovi u extreme-u pomerili radno vreme, shvatili su da ih suvishe ugrozhavamo mi drugi i krademo im spotlight nashim "dobro jutro" mailovima, pa oni da se osiguraju, dolaze chuku ranije.

Link to comment
Share on other sites

upravo mi je stigao najjaci spam za produzenje kurca ikad :D

be the talk of town with your new amazing pecker [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro dobri ljudi !

Probudio me šef i taman kada sam mislio da će da me zove na posao ranije nego što treba, on mi reče - danas ne moraš uopšte da dolaziš :)

Tako da sam se bacio na instaliranje GPSa na telefon, a posle malo DotA, Team Fortress 2 i, naravno, Day of Defeat. Živeli !

Link to comment
Share on other sites

btw, skapirao sam sto su ovi u extreme-u pomerili radno vreme, shvatili su da ih suvishe ugrozhavamo mi drugi i krademo im spotlight nashim "dobro jutro" mailovima, pa oni da se osiguraju, dolaze chuku ranije.

I u Extreme-u promenili radno vreme? Od kad?

Link to comment
Share on other sites

možda je autoput bio prazan jer nijedna firma na novom beogradu ne radi zbog galenike? omg pomrećemo

crkava mi slovo m na tastaturi, a tako me mrzi da opet tražim neku krštenu. hejt na onoga ko je smislio onaj <> taster umesto velikog levog šifta, i zbun na činjenicu da mi je crklo M, a ne neki od WASD tastera...

Link to comment
Share on other sites

vraio se iz grada i taman se naostrio da rezem neke ps2 igre kad ono .... sve igre po 8gb kad se raspakuju....

CURSE U DUAL LAYER!!!111oneone

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

net me drka nesto opasno...

osim toga nerviram se i dalje oko diabla, i graficke, i drajvera/directx-a...

moracu da otvorim neki "hilfe" thread, samo da pogledam koji bi subf bio najpogodniji :]

osim toga, nista posebno, neka smaranja na krstarici...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...