Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ima takav paket da se skine sa Steam-a, verovatno negde i krekovan, zove se nesto kao EPIC pack ili slicno.

ovako je interesantnije [:D]

@ thread

probudih se sa glavoboljom.. it's been a while...

sad pijem kafu i kontam kako da upropastim dan [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzeo hard od 750 GB stavio ga u DL masinu stavio queue listu od 400 GB. I to je to :) Sledeci put kada joj pristupim bice sve skinuto, boze zivot je lep [:D]

lol, i ja planiram da uzmem neki eksterni, od 500gb ... koji si pazario (ako si uopste eksterni pazario) ? :)

inace, sedim na poslu i resavam neke gluposti ... hocu sledece nedelje da uzmem 7 dana odmor da bi ucio za faks (oohh the agony...).

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

I danas me ceo da otkida glava, nisam ishao u shkolu! :((( Ne znam shta da radim, ako me ne bude prestala do sutra palim kod doktora...a tako mrzim da idem kod doktora! :\

Ustao sam iz kreveta pre pola sata, ne znam shta da radim...Sutra treba u Beograd da idem...al' ochigledno nishta nece biti od toga! :\

.

Link to comment
Share on other sites

lol, i ja planiram da uzmem neki eksterni, od 500gb ... koji si pazario (ako si uopste eksterni pazario) ? :)

inace, sedim na poslu i resavam neke gluposti ... hocu sledece nedelje da uzmem 7 dana odmor da bi ucio za faks (oohh the agony...).

jok brate interni Western Digital 750GB Caviar SE16 (WD7500AAKS) oko da ga pretvoris u externi je jos 2000-3000 din.

Kod ovoga diska je najjeftiniji GB oko 13.6 din

Link to comment
Share on other sites

danas smo ja i cimer izribali celo kupatilo i celu kuhinju i oprali malu tonu sudova...

oko 5 sati posla bilo omg

al sad je gajba pravi jebarnik :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

brate posle bilo kakvog sredjivanja gajbe toliko sam samleven da mogu i da me jebu svejedno mi je :)) a to je sve zbog uzhasnog tripa "ma sreditju to kasnije" i onda se nagomila da morash da riknesh umesto da svakog dana po loma.

@topic

posle uzhasnog spavanja i celog dana u savijenom polozhaju jebe me kichma dojaja. odoh da spremim neki hus, odradim generalku i pravac krevet na neki film pre kunta

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

I danas me ceo da otkida glava, nisam ishao u shkolu! :((( Ne znam shta da radim, ako me ne bude prestala do sutra palim kod doktora...a tako mrzim da idem kod doktora! :\

e, to se i meni desilo. isla sam na kompletan pregled i ispostavilo se da su sjebani sinusi + manjak natrijuma (?).

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

e, to se i meni desilo. isla sam na kompletan pregled i ispostavilo se da su sjebani sinusi + manjak natrijuma (?).

Ma neam pojma, nisam se razboleo niti imao problema sa zdravljem 100godina +imam odlichnu krvnu sliku...Malo su popustili bolovi sad. Nadam se da ce skroz nestati do ujutru...

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...