Jump to content

razmazhena derishta...


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pogresno vaspitavanja i ophodjenje i udovoljavanje od malih nogu je do ovoga dovelo .

Glupi burzuji rodeitelji nisu imali od para i karijere vremena za nesto najvaznije za mene na svetu a to je svoje dete , zato su im uvek udovojavali sa skupim i ne potrebnim poklonima koji i te kako nisu zasluzili.

Roditelji su krivi , deca su ceo zivot na to navikla i ne znaju za bolje gore tako da ce biti retardi celog zivota TT.

Pare nekada jesu prednost , a nekada kao na primer ovde nisu.

Ima jedna muslimanska izreka : Ostani skroman , ostani gladan. ( a to znaci treba uvek biti skroman i teziti ga necemu , jer kada nemas za sta da se boris vise to onda dovodi do ovoga , uvek treba biti gladan za necim )

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

I na sav ovaj hejt , odem do radnje da kupim hleba i poshto zivim zgradu do osnovne shkole , zahvati me veliki odmor...rekoh hajde sachekacu ionako mi se nigde ne zuri. Standard - puna radnja klinaca i svi u glas govore ko shta hoce , radnica jedva uspeva da uslishi sve zelje "malishana" i na svu tu frku nestane joj papira za fiskalne rachune. E sad poshto sam radio u radnji znam koja je frka kad ti nestane tog papira a mushterije chekaju...chuje se klinka koja stoji odmah do pulta : Ajde brze to bre zuri mi se! Na shta joj prodavacica govori da treba malo vremena i da sacheka , da nije na redu i da ce biti usluzena. E tu sam odlepio , klinka krece : Alo bre glupacho zuri mi se ! Ja sam mushterija i ja sam uvek u pravu ! Ne umesh da radish svoj posao ! Znash ti ko je moj tata ? Baci joj to shto je planirala da kupi u lice i odjuri napolje...

Po mojoj slbodnoj proceni bila je...plafon peti razred. [:(!]

I do it backwards but I don't wake up...

Link to comment
Share on other sites

I na sav ovaj hejt , odem do radnje da kupim hleba i poshto zivim zgradu do osnovne shkole , zahvati me veliki odmor...rekoh hajde sachekacu ionako mi se nigde ne zuri. Standard - puna radnja klinaca i svi u glas govore ko shta hoce , radnica jedva uspeva da uslishi sve zelje "malishana" i na svu tu frku nestane joj papira za fiskalne rachune. E sad poshto sam radio u radnji znam koja je frka kad ti nestane tog papira a mushterije chekaju...chuje se klinka koja stoji odmah do pulta : Ajde brze to bre zuri mi se! Na shta joj prodavacica govori da treba malo vremena i da sacheka , da nije na redu i da ce biti usluzena. E tu sam odlepio , klinka krece : Alo bre glupacho zuri mi se ! Ja sam mushterija i ja sam uvek u pravu ! Ne umesh da radish svoj posao ! Znash ti ko je moj tata ? Baci joj to shto je planirala da kupi u lice i odjuri napolje...

Po mojoj slbodnoj proceni bila je...plafon peti razred. icon_smile_angry.gif

^ju iznervirao sam se sad kad sam procitao ovo, mogu samo da zamislim kako je tebi bilo...

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

dete://format

ROFL

FATA JE KRALJ

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

I na sav ovaj hejt , odem do radnje da kupim hleba i poshto zivim zgradu do osnovne shkole , zahvati me veliki odmor...rekoh hajde sachekacu ionako mi se nigde ne zuri. Standard - puna radnja klinaca i svi u glas govore ko shta hoce , radnica jedva uspeva da uslishi sve zelje "malishana" i na svu tu frku nestane joj papira za fiskalne rachune. E sad poshto sam radio u radnji znam koja je frka kad ti nestane tog papira a mushterije chekaju...chuje se klinka koja stoji odmah do pulta : Ajde brze to bre zuri mi se! Na shta joj prodavacica govori da treba malo vremena i da sacheka , da nije na redu i da ce biti usluzena. E tu sam odlepio , klinka krece : Alo bre glupacho zuri mi se ! Ja sam mushterija i ja sam uvek u pravu ! Ne umesh da radish svoj posao ! Znash ti ko je moj tata ? Baci joj to shto je planirala da kupi u lice i odjuri napolje...

Po mojoj slbodnoj proceni bila je...plafon peti razred. [:(!]

sho joj nisis zabo kitu u usta,znas onaj klik o zenskim pravim kad ona plava koska kenja o istim pa odjedared se ucuti sa punim ustima :P tako si trebao da je ucutkas,al "znas ti ko je moj tata" :D:D:D:D:D:

Link to comment
Share on other sites

jer mislish da treba da se tuku roditelji shto im kupuju ovak skupe stvari??

ako je tako, pre bi trebala deca, jer ona to trazhe, al im uvek neshto ne valjda....govna mala/velika

De je mozak?

Zao mi da pomislim kakvu ces ti decu da odgajis ...

Roditelji vaspitaju decu, deca se uche nekim osnovnim vrednostima od malih nogu i ne daje im se sve na tacni bash da ne budu ovakva ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Prvi i treci snimak su definitivno fake, prvi je reklama za swap wife emisiju na kvadrat, drugi mi deluje kao ok snimak, fucking reterd i pogresna boja kola /SHAMAR

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...