Jump to content

Indie Games


Recommended Posts

Ono sto vidis na mapi je ono sto ima tamnica od soba. Nekad ce da ti se desi da automatski otkrije deo soba tj. sta ima u sobi i hodnicima do nje ali to je rng. Ja kad god sam planirao nesto mi se uvek izjolavilo jer rng je jak u ovoj igri :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

pizdim kad krenu da se stresiraju onako besno, +20 na stres svaka tri koraka.

volim kad odlucim samo jos jednu sobu pa da palim, a onda me doceka gomila i znojim se do kraja bitke.

kevara.

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Darkest Dungeon je stvarno predobra igra, izgubio sam 2 dana zivota u onim tamnicama i sve u tipa "ae jos jednu, ne traju dugo" xD

Izuzetno prijatno iznenadjenje od igre. Lvl3 tamnice su me malo razocarale jer su skoro svim NPC karakterima bustovani resist statusi tako da .i. od stunova jer je cak i najobicnijem kosturu resist na 70% :< . Ja sam vodio ekipu Vestal/Highwayman/Hellion/Crusader pa su neprijatelji obicno bili mrtvi dok dodju na red ili opale jednom al' zahilujem bez problema. Koristio sam "aoe" skilove, a sa visokim krit rejtingom sam obicno brisao sve bez problema.

 

Sunless Sea mi se dopao na prvu ruku, podsecao malo na FTL. Ima dobre kvestove, a to me i drzalo u igri. Borba mi je postala dosta laka kad sam skontao kako i sta da radim - ugasim svetlo i nabijem se liku u bulju pa rokam :tf: , naravno upalim svetlo cim sam iza njega radi brzeg nisanjenja. Sad kad mi je Vales na ~70 mogu da gadjam na 70%+ dometa a da me cak i ne vidi pa je "kiting" lak. Jedino cudo koje jos nisam ubio je neko ogromno ostrvo koje ima neki AOE oko sebe.

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Da li tokom istraživanja tamnica može nekako da se healuje party, a da to ne ide preko hrane iz inventara (odnosno, kako se kampuje, pošto u character screenovima postoje camping skilovi)? Ili je to moguće tek kada se završi tekući dungeon?

 

Ja obicnoo stavim jednog moba u zivotu, i onda spamujem stun sa crusaderom ili shout sa helionom, da bih healovao ceo party koliko toliko. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kak je carski odrađeno:

 

https://www.youtube.com/watch?v=5ctdjfUbLDE

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Stija emo :)

 

Elem, pre neki dan je stigao novi dijamant iz rudnika genijalnosti Terija Kevene (VVVVVV, Don't Look Back, SuperHexagon...).

 

Grab Them By The Eyes

 

LPE7iZV.png

 

Pred vama je prva igra o LED reklamama (ili ako ste emo kao Stija i ja, možete da se tripujete da je neon u pitanju).

 

U pitanju je borba za mušterije između starog hamburgerdžije i hipsterskih hamburgerdžija.

 

Vaše oružje nije dobar ukus već dobra reklama. // (suptilna kritika društva!!)

 

Znakove pravite kupujući "delove" u vidu kartica (ispis, boju, efekat, okvir...) svakog dana u Ye Olde Sign Shopu Al's Quality Signs shopu.

 

Bolji znak i "jače" karte donose više mušterija, ali kartice već sutradan gube novelty.

 

Zato morate biti mudri!

 

Have fun.

  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Izašao Tormentum Dark Sorrow, prelaka je igra, al kao da je pravljena više da se uživa u art dizajnu (i tmurnoj atomsferskoj muzici), i sa te strane kida igra.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Evo malo obaveznije zabave!

 

cf2LEZC.png

 

Ko nije igrao Hoplite na telefonu, taj je žnjorav, a ko jeste, ceniće Hoplite Challenge mod za PC!

 

*clickeh*

Inače, Hoplite je fantastični jednoekranski crawler/roguelike/puzzler, koji bi svako ko drži do sebe trebalo da ima instaliran na svom pametnom telefonu ili AJVOČU.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ko hoće da igra parče Titan Soulsa, ima Flash verzija sa nekog Ludum Darea, koja je prerasla posle u ovaj full release.

 

Link.

 

Za one koji ne znaju, u pitanju je pikselizovani, retroizovani, Zeldoizovani, osmobitni Shadow of the Colossus/Dark Souls.

 

Puna igra ima valjda 18 bosova i ne baš mnogo toga između njih.

 

Mislim da je 15 evra previsoka cena i uopšte mi nije jasno koji je kurac u poslednje vreme Indie developerima/pablišerima sa tim cenama.

 

Siguran sam da bi im impulsivna kupovina u onom 5-9 evra tieru nabacila mnogo više keša.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Obrnuo sam besplatnu varijantu, baš mi je leglo da razmrdam vijuge. Ne bi bilo loše da ima više tipova protivnika ili sposobnosti, ali bi to ubilo ovaj šahovski tip jednostavnosti koji je dobar ofc.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...