Jump to content

Indie Games


Recommended Posts

 

 TB -

 

Apotheon is a 2D platform action-rpg set on the rich stage of ancient Greek mythology. Along with a large single player campaign in a massive open world Mount Olympus, Apotheon will include online multiplayer with deathmatch and team based game modes.

release date:early 2014

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

ne znam jel bilo

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=192050881

 

nesto kao noir flashback/abe's oddyssee

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ima starija verzija na TPB pa probaj.

 

 

Od developera Terarije koju uopšte nisam igrao jer je bukvalno 2D Minefeggetcraft a ovo izgleda mnogo bolje,ima bolju premisu,sci fi,različite planete itd

 

Mora da se plati za BETU ja mislim...ili ipak ne,radi i MP

http://thepiratebay.sx/torrent/9299101/Starbound_%28Beta_Indie_Game%29__Cracked_
Link to comment
Share on other sites

Ufff...

 

Izašao Speedball 2 HD danas, posle prve partije mi se povraća.

 

Na prvu loptu mi se čini da je _sve_ pogrešno i da je onaj Evolution za iOS star tri godine osam puta bolji od ovoga.

 

Zvuk je kao retro i "veran originalu", ali je manje-više glup i ogavan.

 

Grafički je izvršena tranzicija iz metalik-retro-future-bitmap-brothers-carevanja u neki moderniji-hd-možda-malo-cartoony momenat.

 

Gejmplej je nesavršen, ali ne gotivno nesavršen i ultra jednostavan kao u originalu, nego nekako je sav smotan, neudoban, gličast i bar za 50% sporiji nego što bi trebalo.

 

Nema online multi.

 

Povraća mi se od raspalog poljskog razvojnog tima koji se ne potrudi da jebeni meni izgleda pristojno.

 

A dodatno mi se plače i što je razvoj nadgledao Tower studios koji vodi Jon Hare :(

 

Idem još malo da igram pa možda se popravi utisak.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Evo posle jednog kupa (3 partije) - nije govno baš kao Death Rally, ali je blizu.

 

Kontrole su jadne, ima povremeno neki kao "autopilot", koji nema u originalu, detekcija kolizija nekad kasni (pa to je osnova igre?!), definitivno je sporije nego prava stvar, desilo mi se pet puta da stojim ispred zvezdica ili rupe i bacam loptu u njih i kao "promašujem"...

 

Ne bacajte pare. 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam svojevremeno najavljivao Samurai Gunn.

 

Izašao je, i dalje izgleda fenomenalno, ali nema online multiplayer.

 

Ipak, za one koji imaju prijatelje sigurno je super :(

 

http://youtu.be/HPN44WkLlfE

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://youtu.be/QUL0Xn2Iybk

 

Auh kakav dijamant - ONE FINGER DEATH PUNCH!

 

$1.99 na Desuri, Greenlitovana na Steamu.

 

Kung fu tabačina spakovana u manje od 200MB, stickman grafiku i samo dva dugmeta za kontrolu.

 

U toj maloj kutiji se nalazi briljantno ostvarenje koje će vas podsetiti koliko glatko može da funkcioniše dvosmerna komunikacija igrač-igra.

 

U pitanju je svojevrsni borilački Dance Dance Revolution, koji uz savršen odziv i fidbek, odličnu zvučnu podlogu i petparački šarm otvara vrata hipnotičkom stanju rezervisanom samo za sjajne video igre.

 

OFDP vas tera da budete disciplinovani, ali vas nagrađuje osećajem zadovoljstva kada disciplinu adekvatno demonstrirate.

 

Za sve one koji se sećaju Ninja Mastera ili su zakačili Too Many Ninjas, ali i za one koji cene ogoljenu, čistu zabavu, ovo je prava stvar.

  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

http://youtu.be/QUL0Xn2Iybk

 

Auh kakav dijamant - ONE FINGER DEATH PUNCH!

 

$1.99 na Desuri, Greenlitovana na Steamu.

 

Kung fu tabačina spakovana u manje od 200MB, stickman grafiku i samo dva dugmeta za kontrolu.

 

U toj maloj kutiji se nalazi briljantno ostvarenje koje će vas podsetiti koliko glatko može da funkcioniše dvosmerna komunikacija igrač-igra.

 

U pitanju je svojevrsni borilački Dance Dance Revolution, koji uz savršen odziv i fidbek, odličnu zvučnu podlogu i petparački šarm otvara vrata hipnotičkom stanju rezervisanom samo za sjajne video igre.

 

OFDP vas tera da budete disciplinovani, ali vas nagrađuje osećajem zadovoljstva kada disciplinu adekvatno demonstrirate.

 

Za sve one koji se sećaju Ninja Mastera ili su zakačili Too Many Ninjas, ali i za one koji cene ogoljenu, čistu zabavu, ovo je prava stvar.

 

Najbolja igra ikad.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...