Jump to content

Shta da radim protiv shadowstep rogue-a?


stankara

Recommended Posts

Lepi moji ova igra je suvise kompleksna da bi mogli na ovakav nacin da raspravljamo on njoj u celini, iz tog razloga sam postavio pitanje „na kom to boss-u retri pala moze da bude priblizno dobar kao sto su rogue ili dps warrs?” i niko mi na to nije dao odgovor. To sto sam ga ja poredio sa melee klasama ne znaci da melee klase prave bolji dps od castera nego mi je prosto melee klasa mnogo bliza nego ranged, da ja igram locka, huntera ili maga verovatno bi pitanje postavio drugacije;) Odnos melee/caster dps-a ne zavisi samo od skilla/gear-a nego ima jos mnogo faktora koji mogu da uticu na odnos te dve vrste dps-a i ti faktori se u PvE-u menjaju se u zavisnosti od situacije, taktike ili boss-a. Prosto postoje boss-vi ili situacije na kojima je prirodno da melee dps naptavi veci dmg zato sto moze konstantno i nesmetano da radi dps a ranged dps klase imaju neku vrsti ogranicenja ili zadatka koji su odredjeni taktikom i koji ih ogranicavaju da slobodno radi dps i pritom vodi racuna samo o aggru, i obrnuto. Ako nekog zanima mozemo i o tome da razgovaramo ali mislim da je glupo da razgovaramo o toj temi u globalu posto iz prethodne recenice mozemo da zakljucimo da nemamo uvek svi iste uslove da dps, ako neko navede neki konkretan primer mozemo o tome da polemisemo. Price kako neki retri pala u areni, 5 man instanci ili negde na trashu napravio dobar „burst” dmg nemaju veze sa temom o kojoj ja prica.

Verovatno si pre pola godine vikao kako warr nije klasa za pve jer ima mali dmg i kako samo ranged damage u pve valja....

Mislim, kako mislis ovo za tenk ne treba komentarisati. Ja kad god nesto radim (vrrrlo retko doduse) a da pala tankuje budem srecan

Decko ja sam pre 2-3. godine u MC ucio sta je melee a sta ranged dmg i ko ima kakve prednosti i mane, ne kazem da se stvari nismu menjale ali opet se vracamo na to da obe vrste dps-a u odredjenim situacijama nemaju iste uslove. Uvek sam znao/naucio/uvideo kakav dps fury warr moze da napravi u odredjenoj situaciji iako u PvE nikada nisam igrao fury warr-a, i ako govorimo o igracima istog skill/gear-a bez obzira na to dal su melee ili ranged opet najvecu razliku moze da napravi data situacija.

Sto se tice ovog drugog dela zbog koga si ti srecan, reci mi dal taj pala tenkuje boss-a u CSS, TK, MH, BT, cistite neku 5 man imstancu ili tvog alta seta po Stratholme-u? Iz ovoga sto si ti napisao sam ja zakljucio da si ti jako srecan a to nema veze sa igrom to je stanje duha;)

Pa failujes stalno sta je tu novo?

Ahahahahaha :] nabijes dps wara u dupe :] Cim neko velica dps wara znaci da je u gildi ciji je dps jad i beda ili da bolje opisem, gildi u kojoj rogovi ne moraju da faint-uju jer i tako nema sanse da predju tenka po agru :]

Evo ne mogu sad nesto me bolu ledja, ako moze posle .... [roflmao] [roflmao]

Primetio sam da je ovde bitnije ko je nesto rekao nego sta je zapravo rekao i dal to ima smisla ...

Eto ne morate verovati meni gledajte videe top svetskih gildi i njihove dps metre. Ja ne pveujem tako da se moje misljenje apsolutno svodi na doticne videe te se element OMG MOHI KENJA kanda gubi ali verujem da ce se svesti na isti ...

Neka boje ti je da ides da lecis ledja nego da posle neko odavde odgovara zato sto ti je reko da se sagnes. Nikoga ja nisam velicao nego sam postavio pitanje, na koje ti odgovaras „Cim neko velica dps wara znaci da je u gildi ciji je dps jad i beda ili da bolje opisem, gildi u kojoj rogovi ne moraju da faint-uju jer i tako nema sanse da predju tenka po agru :]”, decko ti si pobrkao pojmove a pritom nemas veze sa onim o cemu pricas. Nadam se da znas da mi kazes u kom si guildu, kakav vam je PvE progres i kakvu ulogu i timas u svemu tome (klasa/spec/status u raidu)?.

P.S. Izvinjavam se ako sam napravio neku slovnu gresku ili progutao neko slovo, trenutno sam na poslu pa mi je vreme za forume ograniceno.

Edited by tabana
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepi moji ova igra je suvise kompleksna da bi mogli na ovakav nacin da raspravljamo on njoj u celini, iz tog razloga sam postavio pitanje „na kom to boss-u retri pala moze da bude priblizno dobar kao sto su rogue ili dps warrs?” i niko mi na to nije dao odgovor. To sto sam ga ja poredio sa melee klasama ne znaci da melee klase prave bolji dps od castera nego mi je prosto melee klasa mnogo bliza nego ranged, da ja igram locka, huntera ili maga verovatno bi pitanje postavio drugacije;) Odnos melee/caster dps-a ne zavisi samo od skilla/gear-a nego ima jos mnogo faktora koji mogu da uticu na odnos te dve vrste dps-a i ti faktori se u PvE-u menjaju se u zavisnosti od situacije, taktike ili boss-a. Prosto postoje boss-vi ili situacije na kojima je prirodno da melee dps naptavi veci dmg zato sto moze konstantno i nesmetano da radi dps a ranged dps klase imaju neku vrsti ogranicenja ili zadatka koji su odredjeni taktikom i koji ih ogranicavaju da slobodno radi dps i pritom vodi racuna samo o aggru, i obrnuto. Ako nekog zanima mozemo i o tome da razgovaramo ali mislim da je glupo da razgovaramo o toj temi u globalu posto iz prethodne recenice mozemo da zakljucimo da nemamo uvek svi iste uslove da dps, ako neko navede neki konkretan primer mozemo o tome da polemisemo. Price kako neki retri pala u areni, 5 man instanci ili negde na trashu napravio dobar „burst” dmg nemaju veze sa temom o kojoj ja prica.

Decko ja sam pre 2-3. godine u MC ucio sta je melee a sta ranged dmg i ko ima kakve prednosti i mane, ne kazem da se stvari nismu menjale ali opet se vracamo na to da obe vrste dps-a u odredjenim situacijama nemaju iste uslove. Uvek sam znao/naucio/uvideo kakav dps fury warr moze da napravi u odredjenoj situaciji iako u PvE nikada nisam igrao fury warr-a, i ako govorimo o igracima istog skill/gear-a bez obzira na to dal su melee ili ranged opet najvecu razliku moze da napravi data situacija.

Sto se tice ovog drugog dela zbog koga si ti srecan, reci mi dal taj pala tenkuje boss-a u CSS, TK, MH, BT, cistite neku 5 man imstancu ili tvog alta seta po Stratholme-u? Iz ovoga sto si ti napisao sam ja zakljucio da si ti jako srecan a to nema veze sa igrom to je stanje duha;)

Neka boje ti je da ides da lecis ledja nego da posle neko odavde odgovara zato sto ti je reko da se sagnes. Nikoga ja nisam velicao nego sam postavio pitanje, na koje ti odgovaras „Cim neko velica dps wara znaci da je u gildi ciji je dps jad i beda ili da bolje opisem, gildi u kojoj rogovi ne moraju da faint-uju jer i tako nema sanse da predju tenka po agru :]”, decko ti si pobrkao pojmove a pritom nemas veze sa onim o cemu pricas. Nadam se da znas da mi kazes u kom si guildu, kakav vam je PvE progres i kakvu ulogu i timas u svemu tome (klasa/spec/status u raidu)?.

P.S. Izvinjavam se ako sam napravio neku slovnu gresku ili progutao neko slovo, trenutno sam na poslu pa mi je vreme za forume ograniceno.

Nigde nisi napomenuo da si uzeo u obzir samo mele dps, a dps war (ne znam sta ti je to dps warrs? mnozina? stavi to onda u padez) je po meni jako nepotreban spec u modernday raidu, nije dobar dps, nema agro reduce, ne moze da tenkuje. I na sve to se ne gledaju situacije nego se gleda primer recimo tank'n'spank bossa i dmga koji bi napravili na njemu jer je to sustina, a tvoja prokenjavanja o "situacijama" su mrsomudjenje.

Ja nemam ulogu moj zadnji ozbiljan pve je bio aq i u to vreme smo ownovali pve, sigil gilda sa magtheridon eu, prvi eu aq20 clear i tako neke zajebancije, a ja sam bio druid class leader. Ali to sve nije bitno jer da si procitao ono sto sam napisao video bi na osnovu cega sam doneo svoje misljenje o tbc endgame raidovanju

Pala tenk je nesto najbolje sto se desilo tbc raidovanju. Ako imas nesto protiv pala tenkova idi pitaj nihilum zasto ih imaju nekoliko.

A zar nije?

Nije osim ako mislis da su ljudi sa <80 iq-a ciljana publika za wow.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@ mohi

Mozes da se sagnes tabanoj jer lik je glavni MT u guildu koj jos davnog meseca prosle godine farmuje BT.

I zasto sad neko ne sme da stavi njegov stav pod sumnju.

Evo ja kazem da sam najsrecniji kad paladin tenkuje. A i jednom sam stajao pored kungena u orgrimaru.

Dodatak : volim kad pala tankuje bilo gde dokle sam ja dosao. A ne stidim se da kazem da mi je maximalni domet ubistvo grula.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nigde nisi napomenuo da si uzeo u obzir samo mele dps, a dps war (ne znam sta ti je to dps warrs? mnozina? stavi to onda u padez) je po meni jako nepotreban spec u modernday raidu, nije dobar dps, nema agro reduce, ne moze da tenkuje. I na sve to se ne gledaju situacije nego se gleda primer recimo tank'n'spank bossa i dmga koji bi napravili na njemu jer je to sustina, a tvoja prokenjavanja o "situacijama" su mrsomudjenje.

Ja nemam ulogu moj zadnji ozbiljan pve je bio aq i u to vreme smo ownovali pve, sigil gilda sa magtheridon eu, prvi eu aq20 clear i tako neke zajebancije, a ja sam bio druid class leader. Ali to sve nije bitno jer da si procitao ono sto sam napisao video bi na osnovu cega sam doneo svoje misljenje o tbc endgame raidovanju

Pala tenk je nesto najbolje sto se desilo tbc raidovanju. Ako imas nesto protiv pala tenkova idi pitaj nihilum zasto ih imaju nekoliko.

Nije osim ako mislis da su ljudi sa <80 iq-a ciljana publika za wow.

Pa ako sam napisao rogue i warr onda bi neko sa >80 ip trebalo da zna na sta sam mislio;) Ne znam kako si ti mogao da zakljucis da su u "modernday raidu" fury warriori nepotrebni kada nisi video nista vise od AQ20, a i tamo si verovatno heal sa druidom i mogao si ladno da gledas u zid i da nemas poima sta se desava oko tebe. Ne razumem sta ti nije jasno ako ti ja kazem da postoje "razne situacije"?, to si trebao da naucis u osnovnoj skoli a ne da bezis iz nje i da te cigani na cosku uce da kad nemas sta pametno da kazes ti pricas da se neko "prokenjava" ili "mrsomudi". Ja sa tobom o onome sto sam pisao jednostavno ne mogu da razgovaram jer ti pricas o stvarima za koje si cuo ili video na nekom filmu, i to sto si ti video da je Nihilum posle 5-6 meseci farmovanja BT resio da se zajebava pa pustio pala da tenk to ne znaci da je pala bolji tank od warr-a ili druida nego da je njima dosadno i da se zajebavaju, 99% guildova kao tenkove vodi warriore i druide, i ti meni hoces da kazes kako je bolje da se ugledaju na to sto se Nihilum zajebava i da warriore i druide zamene sa paladinima;) Ja mogu da se slozim sa tim da pala na boss-u koj je undead moze dobro da aggruje ali nikako ne mogu da se slozim sa tim da se zbog toga prot warr ili druid zameni sa palom.

Link to comment
Share on other sites

Glup jako ... al aj da ne budem ja non stop taj koji kenja neka ti veliki paladini ovog foruma pljunu u facu za to "LOLPALATENK" prokenjavanje ...

Pala nezamenjiv tenk za odredjene situacije a ti razmisli koje ako imalo poznajes ostale klase.

Sto se tice mog poznavanja DPS WARRS lol, i poredjenja dpsa .... sta tebi tacno znaci to sto je na nekom bosu mele bolji po dpsu, a na drugom range? Sta ti tacno saznajes iz toga? Da je rogue najbolji od melea, a lock najbolji od ranged-a? WAU a kako onda poredis roga i locka? Kad se gleda dps gleda se tank n spank encounter gde svi neometano dpsuju. Sto se tice fjuri wora nije vredan pomena i bolje da si pomenuo enhanser shamana i to je bila sustina ...

Eto objasni mi ti ulogu fjuri wara u raidu, sta on to radi sto ga cini boljim od recimo jos jednog roga ili enh shamija ili ret pale al da se zadrzimo na rogu posto ce on izbaciti najvetji dmg od svih navedenih? Jel bafuje raid mozda? Imp shout moze bilo ko da ima na pocetku je grane. Jel moze da odtenkuje? Tvrdji je rog sa kilo dodgea od njega. Kom kurcu sluzi onda? Secam se pocetaka bwla i arms warriora koji su sluzili da pokupe addove na nefarion fazi 1, danas to rade feral druidi i prot paladini itd itd ... cemu dakle fjuri war?

Nihilum se ne sprda sa prot palama vec ih dugo vremena fura zato sto su korisni, a ti nabi svoju sujetu gde sunce ne sija, a i tog wara. Nihilum ne fura fjuri warove recimo ali fura dosta hibrid dps klasa kojima je to main spec. Nijedna pve hardcore gilda koju ja znam ne fura fjuri warove kao main spek membere jedino kad neko od tenkova istripuje malo da odmori mozak i ode fjuri. Twin blades na waru je waste po meni. Jel ti smeta? Ko te jebe reroluj.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Glup jako ... al aj da ne budem ja non stop taj koji kenja neka ti veliki paladini ovog foruma pljunu u facu za to "LOLPALATENK" prokenjavanje ...

Pala nezamenjiv tenk za odredjene situacije a ti razmisli koje ako imalo poznajes ostale klase.

Sto se tice mog poznavanja DPS WARRS lol, i poredjenja dpsa .... sta tebi tacno znaci to sto je na nekom bosu mele bolji po dpsu, a na drugom range? Sta ti tacno saznajes iz toga? Da je rogue najbolji od melea, a lock najbolji od ranged-a? WAU a kako onda poredis roga i locka? Kad se gleda dps gleda se tank n spank encounter gde svi neometano dpsuju. Sto se tice fjuri wora nije vredan pomena i bolje da si pomenuo enhanser shamana i to je bila sustina ...

Eto objasni mi ti ulogu fjuri wara u raidu, sta on to radi sto ga cini boljim od recimo jos jednog roga ili enh shamija ili ret pale al da se zadrzimo na rogu posto ce on izbaciti najvetji dmg od svih navedenih? Jel bafuje raid mozda? Imp shout moze bilo ko da ima na pocetku je grane. Jel moze da odtenkuje? Tvrdji je rog sa kilo dodgea od njega. Kom kurcu sluzi onda? Secam se pocetaka bwla i arms warriora koji su sluzili da pokupe addove na nefarion fazi 1, danas to rade feral druidi i prot paladini itd itd ... cemu dakle fjuri war?

Nihilum se ne sprda sa prot palama vec ih dugo vremena fura zato sto su korisni, a ti nabi svoju sujetu gde sunce ne sija, a i tog wara. Nihilum ne fura fjuri warove recimo ali fura dosta hibrid dps klasa kojima je to main spec. Nijedna pve hardcore gilda koju ja znam ne fura fjuri warove kao main spek membere jedino kad neko od tenkova istripuje malo da odmori mozak i ode fjuri. Twin blades na waru je waste po meni. Jel ti smeta? Ko te jebe reroluj.

Ala si se ti sad nalupetao ovde, zestoko :)

Eto mi npr imamo 2 pure fury warriora , od kojih je jedan konstantno u prvih 5 , cesto i medju prva 3.

I da prekinem hate , decko radi oko 1500 + dpa na vecini encountera , sto ce reci da ne trebamo da ispitujemo ostale klase i blablabla , jer je to neki optimalni dps cap u igri sada ( ne racunajuci AOE borbe)

Koja je korist ? Pa recimo imp shout kao sto si rekao , koji ne moze da ima nijedan tank , jer ce da bude totalno sjebanog speca , a znaci mnogo.

Takodje obicno se specuje imp demo shout koji pomaze tankovima da ne trose global cd i talent poene.

Onda , Piercing howl koji moze biti jako koristan.

Endless dps koji mogu samo jos rogovi da imaju , a aggro reduction imaju 10 % od talenata , sto nije malo.

Ako se specuju arms , radice manji dps , ali ce imati blood frenzy , sto ce tim istim rogovima dosta buffovati dmg.

Warrioru dps mnogo zavisi od geara i skilla onoga ko ga igra. Takodje , i od grupe u kojoj se nalazi , ali zato je wow timska igra , zar ne ?

Takodje , nalupetao si se i za nihilum , jer od kad postoje imaju 2 dps warriora.

Isto je i u ostalim high end guildama , koje imaju cak i dps paladine.

Link to comment
Share on other sites

@mohi

Fury warriori mogu biti vrlo korisni u raidu jer ima dosta situacija gde oni mogu da istenkuju addove. Ne znam koliko si igrao TBC pve ali recimo ceo MH imas addove koji ne udaraju tako jako i recimo u mom bivsem guildu koji je 5/9BT 4/5 MH fury warrior lagano drzi 2 mete u MH tako sto spamuje cleave. U BT recimo kod shade of akama bossa imas takodje addove i fury warrior tu napravi skoro isti dps kao i warlock koji cak radi i aoe dmg. Evo ti jedan lep link da vidis kolko jako udara fury warrior :D

.

Ti si mm hunter?

Ako je ovo bilo upuceno meni, mogu da ti kazem da sam u raidu ja survival hunter koji buffuje raid EW debuffom na bossu. Pogledaj hunter talente ako ne znas sta je to :P. Logicno je da na odredjenim boss fightovima ne mogu da budem medju prvih 3-5 dpsera, ali i ako nisam main dps spec, na gorefiendu koji je prilicno tank i spank boss(ako ne umres od debuffa) recimo sam redovno u prva 3 dpsera iako imamo mnogo dobre dpsere u guildu. U ovom novom guildu u kojem sam trenutno nemamo dps warriore ali u prethodnom u kojem sam bio godinu i po dana imali smo 1 i radio je prilicno dobar dps. Tako da je poenta svega ovoga da svaka klasa ili vrsta dpsa(range ili melee) ima odredjene delove u encounteru gde dolazi do izrazaja i gde recimo ne bi bilo moguce da se ubije boss ako nemas pravilno rasporedjen range/melee dps.

Link to comment
Share on other sites

Tabana, evo ti jedan prijateljski savet. ;)

Nemoj da se raspravljash sa Mohican'om.Lik igra druida, ali je GOSU igrachina, pa zna svih 9 klasa da igra, chak bolje od nas koji neku klasu igramo mesecima/godinama.Zna bolje od svih nas da ih igra zato shto gleda high-end guild moviez i tako ta sranja.

ON ZNA!

I josh jedan razlog zashto se ne raspravljati sa njim....Nemoj nikada da se raspravljash sa idiotom, spustice te na svoj nivo i pobediti iskustvom. :)

Vidish da je samo izkompleksiran malo, nije imao dovoljno pazhnje kad je bio beba, pa sad trazhi ovde time shto prosipa "wisdom".

Shta god da kazhesh on ce reci neshto sasvim nebulozno, i samo terati fazon da je on u pravu.Shto da se raspravljash sa chovekom koji ne mozhe da vidi nishta oko sebe. :)

Znash kako se kazhe, pusti govno nek smrdi. :)

Link to comment
Share on other sites

@mohi

Fury warriori mogu biti vrlo korisni u raidu jer ima dosta situacija gde oni mogu da istenkuju addove. Ne znam koliko si igrao TBC pve ali recimo ceo MH imas addove koji ne udaraju tako jako i recimo u mom bivsem guildu koji je 5/9BT 4/5 MH fury warrior lagano drzi 2 mete u MH tako sto spamuje cleave. U BT recimo kod shade of akama bossa imas takodje addove i fury warrior tu napravi skoro isti dps kao i warlock koji cak radi i aoe dmg. Evo ti jedan lep link da vidis kolko jako udara fury warrior :D

.

Ti si mm hunter?

Ako je ovo bilo upuceno meni, mogu da ti kazem da sam u raidu ja survival hunter koji buffuje raid EW debuffom na bossu. Pogledaj hunter talente ako ne znas sta je to :P. Logicno je da na odredjenim boss fightovima ne mogu da budem medju prvih 3-5 dpsera, ali i ako nisam main dps spec, na gorefiendu koji je prilicno tank i spank boss(ako ne umres od debuffa) recimo sam redovno u prva 3 dpsera iako imamo mnogo dobre dpsere u guildu. U ovom novom guildu u kojem sam trenutno nemamo dps warriore ali u prethodnom u kojem sam bio godinu i po dana imali smo 1 i radio je prilicno dobar dps. Tako da je poenta svega ovoga da svaka klasa ili vrsta dpsa(range ili melee) ima odredjene delove u encounteru gde dolazi do izrazaja i gde recimo ne bi bilo moguce da se ubije boss ako nemas pravilno rasporedjen range/melee dps.

Bilo je upuceno psy-u jer je valjda rekao da je bm = noob mm = pro a posle psy=pro blabla ...

Znam sta je imam hant alta .... procenat tvog agija dize ap ostalima na toj meti ako se dobro secam ...

Sto se tice fjuri warriora, jel to beshe eleina sani? Zadnje sto sam ja cuo o njegovom fjuri dps-u je bilo kad su mu se svi smejali sto puluje ko mamlaz sa twin blejdom ....

Tbc pve-a sam video jako malo, khara i grul, ali ponovicu warrior beshe braon na dps metru? Ja ih nesto ne vidjam po dps metrima videa gildi koje sam skidao. To sto postoje ne znaci nista posto je prvi primer eleina iz failurea koji je zabo glaive jer je oficir, drugar, jebe se u dupe i onda fura fjuri jer je oficir, drugar, jebe se u dupe, a za adove je uvek bolji feral druid ili pala tenk tako da opet to sto neko radi sa fjuri warom ne znaci mnogo, a iz ovo malo pve-a sto sam video fjuri war padne ko kruska kad ga neko zamasti.

Tabana, evo ti jedan prijateljski savet. ;)

Nemoj da se raspravljash sa Mohican'om.Lik igra druida, ali je GOSU igrachina, pa zna svih 9 klasa da igra, chak bolje od nas koji neku klasu igramo mesecima/godinama.Zna bolje od svih nas da ih igra zato shto gleda high-end guild moviez i tako ta sranja.

ON ZNA!

I josh jedan razlog zashto se ne raspravljati sa njim....Nemoj nikada da se raspravljash sa idiotom, spustice te na svoj nivo i pobediti iskustvom. :)

Vidish da je samo izkompleksiran malo, nije imao dovoljno pazhnje kad je bio beba, pa sad trazhi ovde time shto prosipa "wisdom".

Shta god da kazhesh on ce reci neshto sasvim nebulozno, i samo terati fazon da je on u pravu.Shto da se raspravljash sa chovekom koji ne mozhe da vidi nishta oko sebe. :)

Znash kako se kazhe, pusti govno nek smrdi. :)

^cist troll ako nekome nije bilo jasno kako isti izgleda.

Da bre tabana idi igraj svog DPS WARRSA i mani se teoretisanja ne ide ti od ruke.

Btw da vas pitam DPS WARRSI posto sam razmisljao nesto gledajuci talente, kapiram da vam je glavni dps skill slam, a pitao sam ove nublar warove sa mog serva i oni kreteni koriste heroik i sl pa reko da vidim sta vi mislite?

Elem da sprecim neko buduce prepucavanje koje bi nastalo iz nesporazuma.

Fjuri war je bespotreban isto kao sto je retri pala bespotreban sto ne znaci da isti ne moze da ide i da radi ok dmg. To je poenta koju objasnjavam od trenutka kada je receno da je fjuri bolji od retrija.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mohi..smorio si.. 80% nisi upravu i dalje terash po svome,ljudi ti direktno kazu da smarash,a ti i dalje terash po svome.. Il' si brate neverovatno glup ili neverovatno tvrdoglav.. Igrash na raspalom serveru i kurchish se ovde na forumu k'o da si Bog.. Daj bre vishe ne davi nas..Ili promeni pristup..

Svaka klasa je dobra za sebe.. Ja dok sam igrao Fury warriora,bio sam medju prvima u DPS'u ,nije u pitanju klasa kao sama klasa "E warr ne moze dps ,paladin ne moze dps.." i ta proseravanja,svaka klasa ako znash da je igrash ce uraditi i zadovoljiti kriterijume dmg-a ...

Jedino sto je bespotrebno ,to je patetichno gearovani likovi koji ne znaju da se pomere u desno kada im DBM ili BigWings javi da ce za 2 minuta boss da ti uradi to i to...

I muka mi je bre vishe ,svaki dan isto..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Kontam da je sva rasprava nastala na nesporazumu.Jedin pricaju o HC raidingu drugi o nekoj vise casual varijanti.HC trazi max,sto odredjen clase(specovi) ne mogu pruziti.Meni kao casual puca kita da li je bolji retardin ili dps war,dok za HC raidere to je druga prica.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Mohi..smorio si.. 80% nisi upravu i dalje terash po svome,ljudi ti direktno kazu da smarash,a ti i dalje terash po svome.. Il' si brate neverovatno glup ili neverovatno tvrdoglav.. Igrash na raspalom serveru i kurchish se ovde na forumu k'o da si Bog.. Daj bre vishe ne davi nas..Ili promeni pristup..

Svaka klasa je dobra za sebe.. Ja dok sam igrao Fury warriora,bio sam medju prvima u DPS'u ,nije u pitanju klasa kao sama klasa "E warr ne moze dps ,paladin ne moze dps.." i ta proseravanja,svaka klasa ako znash da je igrash ce uraditi i zadovoljiti kriterijume dmg-a ...

Jedino sto je bespotrebno ,to je patetichno gearovani likovi koji ne znaju da se pomere u desno kada im DBM ili BigWings javi da ce za 2 minuta boss da ti uradi to i to...

I muka mi je bre vishe ,svaki dan isto..

Kao prvo to sto si ti bio prvi sa fjuri warom apsolutno nista ne znaci.

Kao drugo to sto ne umes da citas opet nista ne znaci osim da seres u prazno.

Dosao covek i rekao da retro pala ne moze da prismrdi fjuri waru sto je apsurd obe varijante su OFFSPEC za hc raidove. TE JE BLATJENJE FJURI WARA BILO U ODNOSU NA ROGA I RETRO PALU ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mohi braNde , opet si se nalupetao zestoko :((

Pa nemoj tako , prestacu i ja da te branim ako nastavis :D

Furry warr koji ZNA da igra radi top dps u high end instancama .. eto toliko. Kapiram da sam video vise od tebe ? :)

Napominjem , _ AKO ZNA DA IGRA_ i _AKO IMA GEAR_ i _AKO TENK ZNA DA TANKUJE_ i _AKO IMA ADEKVATNU GRUPU_

A to da ne mora da bude u raidu , ne mora...kao ni jedna druga klasa, sem tenka.....mi smo uradili ceo BT sa 0 druida , pa sta...

Gurtoga sa 1 paladinom , pa sta... kad ljudi znaju da nastupe u odredjenim situacijama , sve je ok..

Link to comment
Share on other sites

/wave /bye reto

Sto wave bye? Otvori bukvar podseti se citanju malo i procitaj opet topik ... ko je prvi rekao da retro pala smrdi u odnosu na fjuri wara i kome sam ja odgovarao da i fjuri war smrdi ako ce tako da gleda.

Ne staj ovde ispadni glup do kraja.

mohi braNde , opet si se nalupetao zestoko :((

Pa nemoj tako , prestacu i ja da te branim ako nastavis :D

Furry warr koji ZNA da igra radi top dps u high end instancama .. eto toliko. Kapiram da sam video vise od tebe ? :)

Napominjem , _ AKO ZNA DA IGRA_ i _AKO IMA GEAR_ i _AKO TENK ZNA DA TANKUJE_ i _AKO IMA ADEKVATNU GRUPU_

A to da ne mora da bude u raidu , ne mora...kao ni jedna druga klasa, sem tenka.....mi smo uradili ceo BT sa 0 druida , pa sta...

Gurtoga sa 1 paladinom , pa sta... kad ljudi znaju da nastupe u odredjenim situacijama , sve je ok..

Dobra stara "u wowu sve moze sa tri klase war/priest/mag" :P

Kao sto rekoh ranije, raid u kome je fjuri war #1 je raid u kome rogovi ne vanishuju i ne faint-uju, lockovi ne shatter-uju itd itd ...

To sto si video vise od mene opet ne znaci mnogo jer sam za svog wow vremena video i igrao sa 10x boljim igracima od tebe u bukvalnom smislu 10x. Ti si na nivou lika koji ima prosecan iq znaci od 90-110 il kolko je vec prosek i igra svog lika onako kako bi bilo ko drugi ko nije mentalno retardiran igrao, ili u mojoj knjizi - prosecno, i ne ocekujem od tebe da shvatish sta znaci kad nego igra vanserijski dobro jer kapiram to u intrudersima nisi ni na papiru video, a u failure-u si od skora i ne poznajes jos ljude dobro plus i kod njih ima brdo mentola.

Ljudi za koje znam da znaju da igraju u failure-u mogu na prste da nabrojim, cisto goes to show u da ne treba previshe individualnog vanserijskog skila za pve kolko organizacije.

Tako da mani se tog FAILURE.sanitarium kurchenja ... da si u praemium callidusu pa i da ti skine covek kapu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da vise nije bitno o cemu se prica koliko je bitno da se poseres na sve sto neko kaze... Da li je dps warr bitan ili nije i da li je retri pala koristan isto nije poenta vec to da ti svima moras da solis pamet. Daj molim te ako nisi u stanju da normalno komuniciras sa ljudima na ovom forumu zaobidji ga ili sta vec. Mislim, nemam nista protiv tebe konkretno ali sama cinjenica da ovde svi imaju iq ispod 90 a ti si pametniji od boga jos premazan iskustvom, poznanstvima i intuicijom sto te po tvom skromnom misljenju verovatno cini bozanskim stvorenjem? Tako ili te mozda mi sa ovog foruma pogresno kapiramo?

Ne zelim da budem vulgaran ili sta... Ovo je video igra, igra se iz zabave, vecina povrsno gleda i pise komentare ovde iz dosade i ciste potrebe da komunicira sa ljudima i na neki nacin se zabavlja igrajuci igru a ti od svakog posta pravis naucni rad i plujes po neistomisljenicima... Daj bre zapitaj se malo na sta lici to tvoje proseravanje?

Igras druida, imas solidan rejting, to svo vec culi i verovatno nema osobe koja to nije zapamtila, bravo. A sad, da li je moguce da neko mozda zna i malo vise od tebe o drugim klasama i ovoj igri? Verovatno ne....

Link to comment
Share on other sites

imali smo mi jednog enhansment shamana u guildu koji je cesto bio prvi na dmg-u :P, i onda su ostali ljudi uzeli gear kao sto je on imao pa vise nikad nije bio 1vi na dmg-u :P.

Any way: solo dsp rog>war>pala>shamy>drood (u idealnim uslovima svi imaju isti gear i igra ih uber pro..)

raid buff rog<war<drood<shamy<pala

eto ne vidim sta tu ne moze da bude jasno, tako da vodi svako sta njemu odgovara... sto bi rekli na onoj debilnoj reklami 'neko voli moderno, neko voli tradiconalno'.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...