Jump to content

Shta da radim protiv shadowstep rogue-a?


stankara

Recommended Posts

Nisam mnogo citao , samo cu da kazem da se slazem sa Mohijem u vezi Fjuri dpsa. Tj onako kako je meni jedan drugar ( za koga smatram da je najbolji igrac sa kojim igram i sa kojim sam igrao warriora ) rekao lepo da je Arms bolji u PVE od fury warriora i objasnio mi lepo zasto. Dakle pre tbc je fury bio way to go ... sada je fury beskoristan.

Tj u raidu ima mesta samo za jednog dps warriora a to je arms ( zbogu buffova za melee dps ) a za drugog warriora tj fury nema mesta jednostavno zato sto suxa za dmg.

Tako da se slazem sa Mohijem on this one.

imali smo mi jednog enhansment shamana u guildu koji je cesto bio prvi na dmg-u :P, i onda su ostali ljudi uzeli gear kao sto je on imao pa vise nikad nije bio 1vi na dmg-u :P.

Any way: solo dsp rog>war>pala>shamy>drood (u idealnim uslovima svi imaju isti gear i igra ih uber pro..)

raid buff rog<war<drood<shamy<pala

eto ne vidim sta tu ne moze da bude jasno, tako da vodi svako sta njemu odgovara... sto bi rekli na onoj debilnoj reklami 'neko voli moderno, neko voli tradiconalno'.

ispravicu te malo u tom poredjenju.

rog<druid<war<pala<shaman.Sto se tice raid buffovanja , warrior sa shoutom i debuffom daje neuporedivno vise nego druid i shaman sa grup bufovima totemima i BLOODlustom daje vise nego paladin... tako da su pala war i shaman najbolji raid bufferi za dmg.

Sto se tice solo dmga to zavisi od fajta do fajta i to ne mozes da gledas ali naravno da rogue pravi najveci dmg od njih , warrior od retri paladina i shamana ( koji prave podjednak dmg stim da shaman generalno bi trebao da pravi veci uz malu razliku ) pravi veci dmg samo kada se padne ispod 20% na bosu. Dakle execute reclesness.

Zavisi do igraca i koliko je gearovan ili skilovan , ali opet postoje te neke finese.

Sto se tice paladin tankovanja necu da diskutujem o tim glupostima ko smatra da paladin tank je sranje je verovatno nub sa tezim kompleksima.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cini mi se da vise nije bitno o cemu se prica koliko je bitno da se poseres na sve sto neko kaze... Da li je dps warr bitan ili nije i da li je retri pala koristan isto nije poenta vec to da ti svima moras da solis pamet. Daj molim te ako nisi u stanju da normalno komuniciras sa ljudima na ovom forumu zaobidji ga ili sta vec. Mislim, nemam nista protiv tebe konkretno ali sama cinjenica da ovde svi imaju iq ispod 90 a ti si pametniji od boga jos premazan iskustvom, poznanstvima i intuicijom sto te po tvom skromnom misljenju verovatno cini bozanskim stvorenjem? Tako ili te mozda mi sa ovog foruma pogresno kapiramo?

Ne zelim da budem vulgaran ili sta... Ovo je video igra, igra se iz zabave, vecina povrsno gleda i pise komentare ovde iz dosade i ciste potrebe da komunicira sa ljudima i na neki nacin se zabavlja igrajuci igru a ti od svakog posta pravis naucni rad i plujes po neistomisljenicima... Daj bre zapitaj se malo na sta lici to tvoje proseravanje?

Igras druida, imas solidan rejting, to svo vec culi i verovatno nema osobe koja to nije zapamtila, bravo. A sad, da li je moguce da neko mozda zna i malo vise od tebe o drugim klasama i ovoj igri? Verovatno ne....

Solim pamet? Izneo sam stav i misljenje potkrepljeno objasnjenjem, a sta su ostali izneli?

Normalno? To sto ja dizem diskusiju na malo veci nivo od LOLHIHI jer mi mozak ochigledno radi na vetjoj frekvenciji od marlene i ekipe jebiga sry ako ti se diskutuje o tkaninama i shtrikanju da odmoris mozak idi na ana.co.yu forum ...

Taj moj visoki rejting ja btw nigde nisam pominjao niti sam se izdrkavao njime vec su ljudi odavde u nadi da ce me diskreditovati trazili mog chara na armoriju i gledali moj rejting.

Ako neko zna vise od mene o doticnoj temi neka napise nesto konkretno, a ne "ja znam tamo neki fjuri war prvi po dmgu".

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Diskutuj ti na kom hoces nivou sto se mene tice ali tvoje konstantno vredjanje marlene i ekipe dovoljno govori o tvojoj kulturi ponasanja i licnosti... A to velicanje tvoje "kite" treba nekog da impresionira ili sta? Poenta je da za dps warra ima mesta u ozbiljnoj guildi (moze biti a i ne). To teoretisanje da li je on koristan ili ne sa aspekta nekoga ko po svom sopstvenom priznanju u tbc-u i nije video nesto mnogo od pve-a a ni igrao datu klasu i dokazivanje suprotnog... Kako da kazem, covek moze da dokaze i da 1+1 u nekim situacijama mogu da budu 3 kako je govorio moj profesor matematike ;-)

Link to comment
Share on other sites

Diskutuj ti na kom hoces nivou sto se mene tice ali tvoje konstantno vredjanje marlene i ekipe dovoljno govori o tvojoj kulturi ponasanja i licnosti... A to velicanje tvoje "kite" treba nekog da impresionira ili sta? Poenta je da za dps warra ima mesta u ozbiljnoj guildi (moze biti a i ne). To teoretisanje da li je on koristan ili ne sa aspekta nekoga ko po svom sopstvenom priznanju u tbc-u i nije video nesto mnogo od pve-a a ni igrao datu klasu i dokazivanje suprotnog... Kako da kazem, covek moze da dokaze i da 1+1 u nekim situacijama mogu da budu 3 kako je govorio moj profesor matematike ;-)

I ti isto imas problem hronicnog selektivnog citanja?

Ako ima mesta za fjuri wara ima mesta i za retro paladina. To govorim sve vreme, a masa se buni kako je fjuri war omg u odnosu na retro palu STO NIJE.

Totalno je druga tema sto fjuri ni po cemu nije best choice za neki ozbiljan raid al avaj ljudi igraju sta im volja.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Brate rofl ... dakle nemam komentar pa taj warrior ima 1500 dps ?! Kakve veze ima sto je prvi kada igra slack runove sa 1500 dps sa njihovim altovima i ko zna cime. Rofl... mislim daj uozbilji se 1800 dps na teronu vs 2300+ koliko svaki mage i beastmaster hunter mogu da rade...

Tri ex guild m8 mi igraju u forteu ( kickovali smo ih zbog slacka ) i forte normalno raid dps grupu 4 beastmaster i shadow priest i sabijaju 2300 dps bez problema i uvek su prvi na dmgu. Tako da runovi gde warrior sa 1500 dps i 1800 dps na teronu nista ne pokazuju. To je full buffovan lik sa najbolji gearom u igri pravi 1500-1800 dps. Cak i jebeni retri paladin my pisa u oci sa 1970 dps ... a cak nema ni dobar gear( pogresni socketi i enchanti itd )

http://wowwebstats.com/2l1cpmf5jwrmo?s=934-1153

a ovako treba da izgleda dps na teronu ... ne 1800 dps pa da bude prvi na dmgu nego 2300 dps pa da bude prvi na dmgu .

http://wowwebstats.com/tjv3bb2pygj6s?s=6519-6707

wtf lol !

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Solim pamet? Izneo sam stav i misljenje potkrepljeno objasnjenjem, a sta su ostali izneli?

Normalno? To sto ja dizem diskusiju na malo veci nivo od LOLHIHI jer mi mozak ochigledno radi na vetjoj frekvenciji od marlene i ekipe jebiga sry ako ti se diskutuje o tkaninama i shtrikanju da odmoris mozak idi na ana.co.yu forum ...

Taj moj visoki rejting ja btw nigde nisam pominjao niti sam se izdrkavao njime vec su ljudi odavde u nadi da ce me diskreditovati trazili mog chara na armoriju i gledali moj rejting.

Ako neko zna vise od mene o doticnoj temi neka napise nesto konkretno, a ne "ja znam tamo neki fjuri war prvi po dmgu".

Decko ti prvo moras da naucis da komunicras na normalan nacin a ne ovde da se ubedjujes sa ljudima i pritom ne kazes nista pametno. Ocigledno nisi razumeo, hteo da razumes ili mogao da razumes ono sto sam ja napisao, kada neko postavi pitanje na njega trebas da das konkretan odgovor!. Koliko se ja secan ja sam postavio pitanje i kada na njega budes razumno odgovorio mozemo da nastavimo razgovor i ti mozes da postavis svoje. Znaci kad mi kazes konkretno gde to u TK, MH ili BT paladin moze da napravi bolji dps na boss-u od fury warr-a, i na kom to filmu, screenshots-u si ti video da Nihilum kao tenka na boss-u koristi paladina umesto warriora i iz kog razloga to radi? (a da je taj film napravljen u periodu kada im instanca u kojoj je paladin tenk nije bila na farm statusu), mozes da pomislis na to da nastavis polemiku i postavljas pitanja. Ne razumem kao uopste mozes pominjes Nihilum koj nikako ne moze da uzmes kao konkretan primer zato sto njih kao guild ne mozes da meris sa ostalim core guildovima na njihovom ili na bilo kom drugom serveru, zasto nisi uzeo neki drugi guild sa nekog boljeg PvE servera od Magtheridon-a jer ako na tom serveru ima vise guildove koji ciste MH i BT verovatno ima vise skill-ovanih PvE igrasa nego na Magtheridon-u. To ne znaci da na tim drugim serverima ima boljih ili uspesnijih guildove od Nihiluma nego prosto imas veci broj PvE guildi i samim tim na njima ima veci broj igraca koje mozes da uzmes kao primer. Ti meni licis na Miroslava Lazanskog, predpostavljam da ne znas ko je on i probacu da ti objasnim i ako mislim da si previse ogranicen da tako nesto mozes da shvatis. Miroslav Lazanski je vojni analiticar koj nikada u zivotu nije ucestvovao u nekom vojnom sukobu kao vojnik a daje sebi za pravo da se o svim vojnim pitanjima raspravlja sa vojnicima, oficirima, generalima, ... Jednostavno probaj da shvatis da nisi kompetentan da pricas o PvE-u jer to sto si ti gledao kako neko drugi raid-uje ti ne daje za pravo da o tome polemises a narucito da se pravis pametan, ja se trudim da razumem to da si ti detaljno upucen u sve klase, instance, taktike, boss-ove, ... ali sve sto si ti do sada napisao to ne potvrdjuje. Primetio sam da si lagano poceo da ucis i da si naucio sta znaci kada ti neko kaze "odrdjena situacija" i nadam se da si to dobro shvatio sta to znaci jer si taj pojam uvrstio u svoj recnik;). Ono „gde sunce ne sija“ te verovatno mama naucila?, posalji je i mene posto smo verovatno vrsnjaci da i mene nauci posto ja taj deo mog tela ne mogu da vidim.

Ne zelim vise da se raspravljam o stvarima koje koje su morali da te nauce mama i tata tj. koje si morao da naucis u obdanistu/skoli zato sto ja nisam psiholog ili socijalni radnik a i da jesam za to moras da platis, mada ja mislim da je tebi vise treba psihijatar i njega nemoj ovde da trazis za to postoje specijalne ustanove.

Link to comment
Share on other sites

Mora biti da je tako O MT-u BT FARMING GILDE.

Aj sad odleprshaj u zaborav iz kog si dosao i nastavi da ne postoujes ovde jer I DALJE MRSOMUDISH.

Na tvoje pitanje na kom bosu retro pala moze napraviti veci dmg od fjuri wara, na bilo kom + je veci baf za raid.

Na tvoje pitanje za nihilum pala tenkove, sredinom prosle godine je gd, ex grandeath koji je rerolovao sa magtheridon alijanse u hordu i nihilum igrao prot-a.

Dosta gildi koriste palu tenka, retko kao main tenka ali kao tenka i to trenutno u igri nezamenjivog za mass target tanking. Sa svojom warriorskom sujetom znas sta da radish i rekao sam ti vec BRATE AKO SI TOLIKO LJUBOMORAN NA DRUGE KLASE REROLUJ ... ili ti se svidja odnos prema mt-u u gildi? Kompleksi?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

^^

pazi stormscione,ja sam napisao da je to forte,aka b-league guild u kojem igraju altovi sa 4 para warglaive-a

na skrinshutovima niko nema preterano veliki dps zato shto imaju neki threat ili dmg cap,nemam pojma niti me zanima :)

forte sada igra na boulderfistu i ovaj warrior mi je pricao da pravi manje vishe isti dps kao i njihov najbolji rogue,narocito posle 2.3 kada su warriori dobili -10% threata u zerg stance-u i kada je nerfovan proc rate na glaivovima aka rogue ne moze vishe da "abjuzuje" ludacki proc koji su imali ranije

jel su ovi screenshootovi bolji ?

http://fuskbugg.se/pub/misc/WoWScrnShot_112207_194308.jpg

http://fuskbugg.se/pub/misc/WoWScrnShot_112207_194837.jpg

[:X]

*edit*

dobio sam deserter,hvala [:(!]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Nece ukapirati. -.-

On opet zna, dps warr je sranje, on je gledao filmove, on zna da igra druge klase osim svog druida bolje od nas koji godinama igramo jednu klasu i koji znamo kako radi mehanika klase.

Ali on je sve to iz filmova nauchio iako nikada u zhivotu nije igrao (primera radi) warriora.

Jednostavno....ON ZNA!

Ali nije znao da improved berserker stance daje 10% manji threat.Izgleda da toga nije bilo u nekom filmu. :>

Btw da vas pitam DPS WARRSI posto sam razmisljao nesto gledajuci talente, kapiram da vam je glavni dps skill slam, a pitao sam ove nublar warove sa mog serva i oni kreteni koriste heroik i sl pa reko da vidim sta vi mislite?

Glavni DPS arms warrioru u PVE-u je Slam (improved), za shta ti je potreban Quartz Swing timer da bi pravilno zakucao slam bez ikakve shtete na tvoj naredni swing.Slam resetuje swing timer, tako da ako je tebi 3.8 sec swing, a krenesh sa slamom recimo posle 2 sekunde, posle cesh chekati josh 3.8sec za autohit.

Sa quartzom uskladish pred sam kraj swing-a (gledash tajmer) i krenesh da castujesh slam, u tom sluchaju dobijash autohit + slam bez ikakvog resetovanja narednog autohita.

Shto se tiche arms pvp aspect-a, najbolji burst koji arms warrior mozhe da ti nanese u jednoj sekundi je Intercept -> Heroic strike (on next attack aka, zakucace mu chim interceptuje protivnika) -> Mortal strike -> WW -> Slam (Improved).

Ali....Treba imati rage-a za sve to. :)

A shto se tiche heroic strike-a....Toliko o tvom "ja znam da je warrior dps sranje".

Evo kratkog objashnjenja shta je heroic strike.

A strong attack that increases melee damage by 208 and causes a high amount of threat. Causes 72 additional damage against Dazed targets.

Ovaj daze deo zanemari, u pve-u vecina mobova je imuna na daze.

E josh jedna stavka, vecina retarda koji igraju warriora nemaju heroic strike na svojim barovima, zato shto se jednostavno ne trude da chitaju.

Heroic strike nije instant...Heroic je ON NEXT ATTACK, kao hunterov raptor strike.Minus kod heroic-a je shto koshta 30(15+15) rage-a.

15 za skill, koliko koshta, s tim shto ti pojede trenutni autohit koji bi ti doneo josh 15 rage-a. (ovo gledano sa strane arms warriora)

Fora kod fury je, mainhand - 2.6+ swing timer wep, offhand - < 2 swing timer wep, a kad je vec heroic on next attack, on ce i offhandom lupati HS.

Shto se tiche tog daze dela...Vecina njih ni ne znaju kako pravilno da iskoriste.Vecina misli da je piercing howl slow, a u stvari to je taj famozni DAZE, e kada je meta daze-ovana, heroic boli mnogo vishe nego mortal strike.

Josh jedan minus je shto pravi ogroman threat, pa i nije bash pozheljno koristiti ga preterano. :)

Meni je za sada, rekord, 4100 heroic strike na maga (gnome </3 ) i oko 3400 mortal strike.

Naravno, bio sam buffovan enrage + berserking + piercing howl na maga.

4100...Maltene 50% hp-a iz jednog udarca. :)

0 resilience target btw. =P

Edit:

Kao shto rekoh, Tabana, nece ukapirati. =)

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Nece ukapirati. -.-

On opet zna, dps warr je sranje, on je gledao filmove, on zna da igra druge klase osim svog druida bolje od nas koji godinama igramo jednu klasu i koji znamo kako radi mehanika klase.

Ali on je sve to iz filmova nauchio iako nikada u zhivotu nije igrao (primera radi) warriora.

Jednostavno....ON ZNA!

Ali nije znao da improved berserker stance daje 10% manji threat.Izgleda da toga nije bilo u nekom filmu. :>

Glavni DPS arms warrioru u PVE-u je Slam (improved), za shta ti je potreban Quartz Swing timer da bi pravilno zakucao slam bez ikakve shtete na tvoj naredni swing.Slam resetuje swing timer, tako da ako je tebi 3.8 sec swing, a krenesh sa slamom recimo posle 2 sekunde, posle cesh chekati josh 3.8sec za autohit.

Sa quartzom uskladish pred sam kraj swing-a (gledash tajmer) i krenesh da castujesh slam, u tom sluchaju dobijash autohit + slam bez ikakvog resetovanja narednog autohita.

Shto se tiche arms pvp aspect-a, najbolji burst koji arms warrior mozhe da ti nanese u jednoj sekundi je Intercept -> Heroic strike (on next attack aka, zakucace mu chim interceptuje protivnika) -> Mortal strike -> WW -> Slam (Improved).

Ali....Treba imati rage-a za sve to. :)

A shto se tiche heroic strike-a....Toliko o tvom "ja znam da je warrior dps sranje".

Evo kratkog objashnjenja shta je heroic strike.

Ovaj daze deo zanemari, u pve-u vecina mobova je imuna na daze.

E josh jedna stavka, vecina retarda koji igraju warriora nemaju heroic strike na svojim barovima, zato shto se jednostavno ne trude da chitaju.

Heroic strike nije instant...Heroic je ON NEXT ATTACK, kao hunterov raptor strike.Minus kod heroic-a je shto koshta 30(15+15) rage-a.

15 za skill, koliko koshta, s tim shto ti pojede trenutni autohit koji bi ti doneo josh 15 rage-a. (ovo gledano sa strane arms warriora)

Fora kod fury je, mainhand - 2.6+ swing timer wep, offhand - < 2 swing timer wep, a kad je vec heroic on next attack, on ce i offhandom lupati HS.

Shto se tiche tog daze dela...Vecina njih ni ne znaju kako pravilno da iskoriste.Vecina misli da je piercing howl slow, a u stvari to je taj famozni DAZE, e kada je meta daze-ovana, heroic boli mnogo vishe nego mortal strike.

Josh jedan minus je shto pravi ogroman threat, pa i nije bash pozheljno koristiti ga preterano. :)

Meni je za sada, rekord, 4100 heroic strike na maga (gnome </3 ) i oko 3400 mortal strike.

Naravno, bio sam buffovan enrage + berserking + piercing howl na maga.

4100...Maltene 50% hp-a iz jednog udarca. :)

0 resilience target btw. =P

Edit:

Kao shto rekoh, Tabana, nece ukapirati. =)

Naravno da znam za 10% agro reduce u fjuriju, chitam pecheve hvala.

U slucaju da nisi primetio ja sam rekao da mi je slem impruvovan naravno najlogicniji izbor, a smejao sam se nekim nasim likovima warovima sa mog serva koji koriste heroic.

Heroicu se takodje smejem jer pravi dodatni agro trosi swing i ne daje rage ali to sve nisam rekao jel smatram da se podrazumeva ... pise na njemu u svakom slucaju smejem se heroiku u fjuri dpsu tako da ne znam odakle si ti zakljucio suprotno

I nemam ja sta tu da skapiram, -10% threata je jednostavno premalo ako imas pro dps masu oko sebe, warlock isto ima -10% threata pa mu je opet shatter najbitniji skill na bossu, da ne pominjem i rogov vanish i feint, magov invisibility itd itd...

I ti i tabana da malo ukljucite mozak skapiracete da je fjuri war ogranicen na odredjeni dps i ne sme preci isti jer nema kako da smanji agro osim da prestane da tuche. Problem je ocigledno to sto vi nemate masu koja moze da predje taj dps kojim je fjuri war ogranicen.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

I ti i tabana da malo ukljucite mozak skapiracete da je fjuri war ogranicen na odredjeni dps i ne sme preci isti jer nema kako da smanji agro osim da prestane da tuche. Problem je ocigledno to sto vi nemate masu koja moze da predje taj dps kojim je fjuri war ogranicen.

Opet si ti krenuo sa prozivanjem tipa "ukljuchite mozak".Svi treba da ukljuche mozak osim tebe.

Iskreno, gnjurca si udavio.

Znachi, uradio si nemoguce, ne mozhesh iskusnog gnjurca da udavish, a ti si to upravo uradio.

Prva stvar, nisam ja prichao o nekim pr0 dps fury warriorima, ja sam ti samo pojasnio tamo gore shto si pitao za slam i za heroic.Boli mene pisha za neki tamo PVE, pve u BC-u nisam video dalje od Shade of Aran.

Kao shto bi ti rekao, ukljuchi mozak, ako to ne mozhesh da uradish, da ti Chika Kobaya kazhe, drzhi se ti -> minesweeper-a.

Druga stvar, kao shto sam rekao u prvoj, ja ne radim taj vash famozni pve, tako da mene nemoj da svrstavash u grupu pve likova.

pise na njemu u svakom slucaju smejem se heroiku u fjuri dpsu tako da ne znam odakle si ti zakljucio suprotno

Ja nisam nishta zakljuchio, samo sam dao objashnjenje gore na tvoje pitanje.A ti si ovim prethodnim postom sam sebe pwnovao, prichajuci da ljudi treba da l2read tvoje postove i bolje kapiraju, a ni sam ne chitash/kapirash tudje postove.

Nekada je stvarno bolje precutati i misliti da si pametan, nego actualy pametovati a ispasti glup kao ponoc.

Primetio sam takodje da mnogo dizhesh epeen ovde, verovatno te na tvom realm forumu, ili chak na drugim forumima ne podnose bash toliko zato shto si malo....specijalan, pa kad vec tamo ne mozhesh da kakish, ajde bar ovde.

Prekrshio sam ono shto sam rekao, da necu vishe chitati tvoje postove, jebiga, prochitao sam dva, prvi onaj za heroic i slam, i drugi ovaj.

A sad se vracam na staro, tj /ignore budale mode.

/Kobaya over and out

Btw, ne trudi se da odgovarash, uzalud ce biti, necu prochitati post. :) Par sekundi (minuta) koje bih izgubio chitajuci isti mi mnogo znachi. ;)

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Hihi kako si ti kul, rekao si mi da sam glup eto zato i naravno ti si iznad toga da elaborirash. Vau ... ja sam makar napisao zashto te ovo tvoje u kantu mosh bacish

Ne znam stvarno sto citas i ne znam ko baca nepotkrepljeni hejt samo radi hejta?

Kroz odgovor za slam/heroik si provukao kilo hejta koji ja recimo ne bih bacio da sam odgovarao na to pitanje, a i samo pitanje je bilo u velikom delu navlaka da vidim koliko ce jos genija kao sto su ovi sa mog servera da se navuku i popiju nalepnicu mentol na chelu.

Sve u svemu svi trolovi sa ovog topika mogu se sagnu jer nijedan nije nista rekao sto bi opovrglo ono sto ja jesam rekao vetj su samo jeli govna sa "SMARASH" postovima. Eh moderacijo moja :] TEBE GLEDAM KOLE :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jel ovaj war tangman nas lik koji zivi gore negde u skandinavskim zemljama?

Da bosanac je zivi u Shvedskoj. Znas ga ?

^^

pazi stormscione,ja sam napisao da je to forte,aka b-league guild u kojem igraju altovi sa 4 para warglaive-a

na skrinshutovima niko nema preterano veliki dps zato shto imaju neki threat ili dmg cap,nemam pojma niti me zanima :)

forte sada igra na boulderfistu i ovaj warrior mi je pricao da pravi manje vishe isti dps kao i njihov najbolji rogue,narocito posle 2.3 kada su warriori dobili -10% threata u zerg stance-u i kada je nerfovan proc rate na glaivovima aka rogue ne moze vishe da "abjuzuje" ludacki proc koji su imali ranije

jel su ovi screenshootovi bolji ?

http://fuskbugg.se/pub/misc/WoWScrnShot_112207_194308.jpg

http://fuskbugg.se/pub/misc/WoWScrnShot_112207_194837.jpg

[:X]

*edit*

dobio sam deserter,hvala [:(!]

Ako su agro capovani to je onda noob tank sto cisto sumnjam .... a njihov mag radi 2x manje dmg od njega koji raid 1500dps. Dakle 700 800 dps ? To je na foru kao plavo gearovani mage ?

I screanshotovi nemaju veze sa zivotom. Prvi pokazuje aoe ? Nadam se da ne treba da kazem da warlock moze da radi aoe dps 7-8k ? A paladin radi 4k aoe dps ako ces da gledas tako u mount hijalu.

Drugi shot je verovatno popovao sve moguce buffove itd. U svakom slucaju taj wsstats ili neki normalan dmg metar da bi mogao da pricam o tome.

Nema logike.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Aj sad odleprshaj u zaborav iz kog si dosao i nastavi da ne postoujes ovde jer I DALJE MRSOMUDISH.

Aj sad ti odleprsaj i nastavi da ne postujes ovde jer ODUVEK MRSOMUDISH?

Covek ovde postuje nesto pametno i korisno a ti samo seres i jedes govan, glava me boli dok citam tvoje debilne postove.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...