Jump to content

Shta da radim protiv shadowstep rogue-a?


stankara

Recommended Posts

Brate za to treba iskustvo moras da ga provalis (ako ide a sigurno ide u stealth)i sacekas trenutak[ne sme da te zabode] i kada uspes da ga provalis e sad zavisi evo reci cu ti ako si retribution roknes mu judgment ili neku jaku magiju,on se pogubi,roknes mu jos jednu magiju[mora da ima odlican DPS]i onda odes da ga kidas,ako se budete kidali nema sanse da prezivi[uvek bacaj magije predlazem judgment]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate za to treba iskustvo moras da ga provalis (ako ide a sigurno ide u stealth)i sacekas trenutak[ne sme da te zabode] i kada uspes da ga provalis e sad zavisi evo reci cu ti ako si retribution roknes mu judgment ili neku jaku magiju,on se pogubi,roknes mu jos jednu magiju[mora da ima odlican DPS]i onda odes da ga kidas,ako se budete kidali nema sanse da prezivi[uvek bacaj magije predlazem judgment]

ma sta ti to nama naprica

c..c..c..c

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

ja isto predlazem da koristis magije... isto bi mogao i waepon da koristis... mislim ... ovaj .... da ... ili mozda... ne definitivno weapon koristi..

Pff, pravi pro sabija go, bez talenata.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Brate za to treba iskustvo moras da ga provalis (ako ide a sigurno ide u stealth)i sacekas trenutak[ne sme da te zabode] i kada uspes da ga provalis e sad zavisi evo reci cu ti ako si retribution roknes mu judgment ili neku jaku magiju,on se pogubi,roknes mu jos jednu magiju[mora da ima odlican DPS]i onda odes da ga kidas,ako se budete kidali nema sanse da prezivi[uvek bacaj magije predlazem judgment]

cekaj bre... O.O

Link to comment
Share on other sites

ciji je alt ovde unbreakable :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ne znam dal prichate o tbc ili wow-u pre toga, ali fury warrovi su pre mogli da budu neprejebani dmg dileri u pve-u. naravno, zavisilo je od encountera, to jest, mehanike borbe koju zahteva neki boss, ili trash. ali imao je fury warr foricu za neverovatan dmg, josh ako je imao TF, ihaj!

naravno, morao sam da malo kontriram mohiju :]

Objasnices samo kako je prelazio teorijski maksimum dmg-a koji je bio ogranicen threat-om? Umre pa ga druid rezuje?

koji ste vi lol..

kod mohicana ne postoji opcija da kaze nekome " da upravu si nemam sta da dodam " jednostavno mora da ispadne glup posle svachijeg odgovora /pat

Pa vidis, jeste da mohi cesto previse smara, ali ovde ti trolujes bez razloga, jer fury warr ima dps ogranicenje tps-om, dok rogue nema, te u svakoj borbi KOJA NEMA THREAT fury war moze da dodje blizu dmg-a roga... ali u svakoj borbi gde je threat pod znakom pitanja, fury war mora da pazi jako mnogo.

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...