Jump to content

Chija je kita najveca? *UPDATE*


Kole

Recommended Posts

*KHM*

#1: Moja je kita najveca

#2: Ne, neee moja je kita veca

#1: Zasigurno greshite moja je kita enormnih proporcija

#2: Sigurno jeste, no gabariti moje dfinitivno prevazilaze vashe

#1: Bojim se da se varate jer dimenzije moje kite su teshko dostizhne

#2: Mozhda za veci deo populacije, no, ja moram da vas uverim da je moja gita garganutanska

.

.

.

.

.

.

.

#1: Da se nosish u @$%^@%&#%^*$%&* i ti i tvoja klasa i tvoj gild i tvoja frakcija

#2: P!@$%!#^@%#& i tebi i tvojoj klasi i vi ste svi gej i n00b, a mi smo leet i svi se vi $^#$^&$%&*

Znachi momci ovo je primer rasprave kakvu vishe NETJU da vidim na WoW subforumu...ono malo vremena kad izadjem iz WoWa i dodjem ovde ocu da provedem u konstruktivnoj raspravi, a na u pljuvanju i prozivanju

u to ime:

SVAKO ko na ovom subforumu upotrebi u svom postu psovku ili uvredu bilo kakve vrste bice brisan odmah i bez zhaljenja...ako se to ponovi par puta njegovo ime bitje prosledjeno administratorima za temporary i/ili permanent ban.

Hvala na pazhnji, dovidjenja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Posto nesto ne vidjam bas Koleta mnogo, hocu samo da podsetim clanove da sam od pre nedavno krenuo u "spring cleaning" ovog foruma, posto sve vise i vise pocinje da lici na WoW General Forums. Mislim ocigledno je zasto se ljudi tako ponasaju, posto su navikli na General Forum, ali ja to ovde necu tolerisati.

Naravno, bice topica i postova koje necu videti, jer jednostavno nemam vremena da blejim na forumu ceo dan, ali kada stignem, brisacu postove bez upozoravanja. Zato slobodno saljite "report post" kad god primetite nesto sto odstupa od ovih pravila.

Jedini topic na kome ce biti dozvoljeno 'bezazleno prepucavanje' je Pricajte topic, i SAMO taj topic. Ako primetim da neki clan konstantno troluje i biva bezobrazan, tada stupa na scenu moja administratovska uloga, i krece banovanje.

Hvala i dovidjenja.

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...