Jump to content

Shta da radim protiv shadowstep rogue-a?


stankara

Recommended Posts

Da bosanac je zivi u Shvedskoj. Znas ga ?

Igrao kod nas na serveru i kasnije vodio pvp gildu pa pve gildu ... izkompleksiran lik jako

Aj sad ti odleprsaj i nastavi da ne postujes ovde jer ODUVEK MRSOMUDISH?

Covek ovde postuje nesto pametno i korisno a ti samo seres i jedes govan, glava me boli dok citam tvoje debilne postove.

Sta je pametno postovao? Da fjuri warovi mogu da budu prvi po dmgu? Ta izjava i njega i tebe kvalifikuje za lazu. A argumenata nigde na vidiku, eto nisam ja jedini jos ljudi je dalo svoje misljenje o engame-u.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igrao kod nas na serveru i kasnije vodio pvp gildu pa pve gildu ... izkompleksiran lik jako

Sta je pametno postovao? Da fjuri warovi mogu da budu prvi po dmgu? Ta izjava i njega i tebe kvalifikuje za lazu. A argumenata nigde na vidiku, eto nisam ja jedini jos ljudi je dalo svoje misljenje o engame-u.

Ne zelim i nemam vremena vise da pricam sa panjem, i potrudicu se da ovo skratimo. Jos mi nisi dao nijedan konkretan odgovor a jos uvek lupetas gluposti i izmisljas, gde sam ja to napisao da su warriori prvi na dps-u?. Dacu ti jedan savet, prestani da se drogiras i lepo se vrati na pocetak i sve detaljno procitaj mozda nesto i shvatis.

Edited by tabana
Link to comment
Share on other sites

Igrao kod nas na serveru i kasnije vodio pvp gildu pa pve gildu ... izkompleksiran lik jako

Sta je pametno postovao? Da fjuri warovi mogu da budu prvi po dmgu? Ta izjava i njega i tebe kvalifikuje za lazu. A argumenata nigde na vidiku, eto nisam ja jedini jos ljudi je dalo svoje misljenje o engame-u.

Jeste totalno lood lik ... sanja wow.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim i nemam vremena vise da pricam sa panjem, i potrudicu se da ovo skratimo. Jos mi nisi dao nijedan konkretan odgovor a jos uvek lupetas gluposti i izmisljas, gde sam ja to napisao da su warriori prvi na dps-u?. Dacu ti jedan savet, prestani da se drogiras i lepo se vrati na pocetak i sve detaljno procitaj mozda nesto i shvatis.

Sta shvatim? Da je fjuri war dobar dps a retro pala nije? Ili da prot pala nije dobar tenk?

Jeste totalno lood lik ... sanja wow.

Ako sam ja dobro shvatio lik zivi od socijalne pomotji i po ceo dan igra wow. Moguce da je rekla kazala ali tako sam ja cuo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sta shvatim? Da je fjuri war dobar dps a retro pala nije? Ili da prot pala nije dobar tenk?

Naravno da fury warr jeste dobar dps, nikad nisam rekao da je najbolji ali je bolji od retri pale, a pala jeste dobar ali kao sto si i sam rekao samo za mass trash. Zna se koja je primarna uloga paladina u PvE a to je da baf-uje raid, heal (uglavnom MT ili OF tenka) i po potrebi baci BoP i za to ih koristi 90% guildova, kada bude bilo drugacije onda mozes do sutra da pametujes i ja cu prvi da ti kazem da si u pravu iako mislim da si od ove igre propustio mnogo. TO sto ti gledas filmove ne znaci ti puno, ja sam film za P2 na ilidanu gledao minimum 10 puta pre nego sto sam imao prvi try i kada sam dosao u situaciju da tenk odnos melee/blaze dmg-a mi je bio katastrofalan i Eye Beam me sprzio par puta. Ja znam da si ti ubedjen da bi ti to iz prve uradio savrseno i ne mogu nista da uradim da ti shvatis da nisi u pravu i da ti to sto si video film ne znaci puno.

Link to comment
Share on other sites

Meni ne treba ni woltk ni tbc da shvatim wow pve koji je ostao isti oduvek, cak stavise mi je pretbc pve bio interesantniji izmedju ostalog jer je tad sve radjeno prvi put, a od tad pa na dalje nista bitno razlicito nisu ubacili u taj pve. Jedino ako se lozis na promenu tekstura boss-ova i okruzenja, a ta "okruzenja" iz wc lore-a su mozda jedini razlog zasto bi pve-ovao mozda u nekoj buducnosti ali to cisto zato sto sam frik za tu tematiku. Ako se neko seca najava za wow pre nego je isti izasao znace o cemu pricam, posto sam ja godinu dana pre nego je isti izasao svaki dan citao i jeo govna po forumima ... bosseve su trebali da kontrolisu game masteri sa vremena na vreme je jedan od primera kolko su degradirali pve do kretenizma.

Sto se tice dps-a diskutabilno je a i veoma nebitno jer je razlika u kom god da je pravcu minorna ako nisi poveo recimo roga umesto wara ili pale.

Sto se tice tenka, tenkuju blago meni pale i single targete i imas treath racunice na netu po kojima je pala poprilicno viable za single target tenkovanje ali je sustina da je najbolji za mass target tenkovanje sto opet ne znaci da nije ni za sta drugo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sta shvatim? Da je fjuri war dobar dps a retro pala nije? Ili da prot pala nije dobar tenk?

Ako sam ja dobro shvatio lik zivi od socijalne pomotji i po ceo dan igra wow. Moguce da je rekla kazala ali tako sam ja cuo.

ne znam pitacu ga ali sumnjam posto poseduje 2x 100 mb konekcije na dva kompa i par ftp servera ... a komp my je zlo ... no who the fuck cares.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Moguce da su ljudi kenjali ali da je lik mentol mentol je ...

Isli smo primejd pre stalno i bio sam resto i naravno hilovao, onda se respekujem u feral i on i ja branimo stables i war valjda jedan ostao na nas dvojicu i ja mu bacim tadasnja 2 jedina hota regrowth+rejuve i rutujem wara da mu tangman pobegne posto ga je bilo malo i odem u formu da dpsujem tog wara. Ovome sa 20% helta naravno ni na kraj pameti da se pomeri od wara u rutu i zagine, a ja dobrsim tog wara i tu pocne lik da se proserava do jaja i ja ga napusim i na kraju tog ab-a ja kao feral vise dmg-a od njega i isto toliko hilinga kolko sam i dmga napravio i opet ga naravno napusim i to je bilo to od mog ucestvovanja u tim primejdovima naravno posto primadona nije mogao da istrpi da nije u pravu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Evo josh jedne marlene na forumu...

Pala je odlichan aoe tank, trenutno ima fin dmg u pve a i u pvp, i kao holy je najbolji support class po meni, tako da nemoj da kakish mnogo. gtfo

Back on topic, kao shto neko reche, specuj se prot, nabaci neshto spell dmg-a i imas odlichne shanse da ga dobijes, sve zavisi kako odigrash.

Edited by NemaN!-!-!
Link to comment
Share on other sites

Evo josh jedne marlene na forumu...

Pala je odlichan aoe tank, trenutno ima fin dmg u pve a i u pvp, i kao holy je najbolji support class po meni, tako da nemoj da kakish mnogo. gtfo

Back on topic, kao shto neko reche, specuj se prot, nabaci neshto spell dmg-a i imas odlichne shanse da ga dobijes, sve zavisi kako odigrash.

Lepo ti covek kaze pala nema sansu protiv rogua..... -_-

OMG PALA JE ODLICAN AOE TANK ,FIN DMG U PVE,PVP.....

a rogue ce da mu dodje i da spamm sinester na njega ? ma lol bre /Forfeit,camp,hs+bubble

Link to comment
Share on other sites

Juche odem ja da uzmem 11 golda na daily WSG , i ja sa mojim Protection Paladinom od 11.5k hp unbuffed i 88 bednih spell dmg-a ,naletim na rogalja i warriora (sword spec) sudeci vizuelno po njihovoj opremi glad/merc/blue. Istina ubili su me, ali josh veca fora je ta da im je trebalo 2 minuta da me ubiju , warriora sam spustio na 40% a roga na 67-8% da ne kazem da sam pola borbe bio pod stun-om. Tako da.. ono nije ne moguce..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

ne znam dal prichate o tbc ili wow-u pre toga, ali fury warrovi su pre mogli da budu neprejebani dmg dileri u pve-u. naravno, zavisilo je od encountera, to jest, mehanike borbe koju zahteva neki boss, ili trash. ali imao je fury warr foricu za neverovatan dmg, josh ako je imao TF, ihaj!

naravno, morao sam da malo kontriram mohiju :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...