Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koji je fazon, svi vole da zajebavaju mršave ljude, a debele niko ne dira osim u friendly manneru :)

zato sto mrsave ljude mozesh relativno lako da polomish, a debeo covek moze da te ubije samo ako se nasloni na tebe... da ne govorimo sta bi bilo ako bih seo na tebe.

Nego, jel to Igi nešto smršao?

LOL

i btw skeletor je vuna, Hordak je mnogo kulji bio.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

evo sa kuglanja enshto dok chekamo laletove sliek iz londona:)

Evo, evo! :)

Za pocetak malo "zagrevanje" ... Ovo je O2 Arena, kao sto sigurno znaju drugari koji su u Londonu. Ovde je bio dogadjaj kojem sam prisustvovao :) Ovi "tornjevi" sto vire su nesto najgluplje sto sam video, mada ajde da kazhemo da nocu izgledaju ok kad svetle.

london1.JPG

london9.JPG

Onda su u indigo2 (ja bih rekao "bioskop"/"koncertna dvorana") unutar O2Arene bile promocije novih Sonijevih "stvari", sve zajedno sa glavnim facama Sonija. One koji su upuceni u igre, cisto da kazhem da sam im'o prilike da isprobam:

- Killzone 2

- Resistance 2

- Little Big Planet

- Playstation Home

- Motorstorm 2

I onda sta bi drugo radili Britanci nakon radnog vremena nego pili :) Malo mi je bilo cudno da imaju tipa Stela Artoa i tako nesto pored britanskih i irskih piva (Ginis naravno ;)) no sta sad. Ono sto mi je bilo super jeste sto je svugde zabranjeno pusenje, pa kao sto se vidi na slikama nigde nema dima i ja to podrzhavam :)

Posle je bila zhurka, gde su vrtela tri DJ-a od kojeg sam cuo samo za Pola Okenfolda, moguce da su i ova prva dva poznata. Na zurci su inache bili samo novinari (iz celog sveta) i ljudi iz Sonija, pa nije bila neka guzva, tipa max 200 ljudi.

london6.JPG

london10.JPG

london11.JPG

london12.JPG

london16.JPG

london19.JPG

Kasnije nastavak :)

Link to comment
Share on other sites

jebote Paul Oakenfold svira Laletu na uvce :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jesi to ti na slici?

Eh ko bi drugi mogao da bude tolki shabanoti? :)

A i to mi je i nova zurka, poshto su me navatali na grani [:D]

[roflmao]

koji sabanoti ovaj disko dzokej,nosi koznu jasu na nago telo :O

De nago, ti mi izgleda ne primetjujesh Srbija shume na telu?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

dread

sprco trezor kucke ?

A nije bio trezor, al tu blizu...jbt imao sam fras - posle sat i kusur vremena ona mene pita kako se zove, a ja mrtav odvaljen i kao da smislim neku improvizaciju - ma jebesh "nemam pojma" i tu krenula neshto da kenja, ja so na vatru "nemoj si klinka" (a 3 gimnazije) i jadi jadi ja...pekmez isqlira umesto da mi odvali shamarchinu, jebesh me ako tju ikad razumeti zhenski rod... :/

Shto sam stariji to sam vec mentol, izem ti zhivot...

Dredlorde sto ne skines dzemper ? :))

Ej netjemo da se vredjamo - Srbija Shume su to, malo je dzemper :))

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

taj fazon, otrezni se, ispavaj, popij kafu, lupi sebi shamar, pa edituj post.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...