Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

prestani sa tim sojasosom i vrati se na lepak!

rezance, tunjevinu, krastavce i soja sos, pa tu nista ne pliva u vodi jer tunjevina upije sve :) A u slucaju kus-kusa i pirincha, opet, i oni upiju sos, i meni je to strava :)

da al morash da imash neki sos koji povezuje to, neshto gusto .. mislim i iz tog razloga mi ide na kurac shto se to zove sojasos kad je to kao sirtje, zachin, dodatak .. kakav crni sos!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da al morash da imash neki sos koji povezuje to, neshto gusto .. mislim i iz tog razloga mi ide na kurac shto se to zove sojasos kad je to kao sirtje, zachin, dodatak .. kakav crni sos!

To je tacno! Zato nekada ubacim majonez, kombinacija je strava i lepo sve povezhe, mada ne volim bash puno majonez :(

A sto se tice soja sosa, imas i onaj ultra gusti soja sos kojeg ljudi koriste, ali meni nesto ne odgovara, sta ga znam. On cesto ume da bude i dosta sladak. A oko samog imena, pa jebem li ga, kao i tabasco sos, vorchester, sve su to kao "dodaci" a zovu se sos.

Link to comment
Share on other sites

Couscous or kuskus is a food from the Maghreb of Berber origin. It consists of spherical granules made by rolling and shaping moistened semolina wheat and then coating them with finely ground wheat flour. The finished grains are about 1 mm in diameter before cooking. Traditional couscous requires considerable preparation time and is usually steamed. In many places, a more processed quick-cook couscous is available and is particularly valued for its short preparation time.

Sustinski nesto kao sitni pirinach, tj. tako izgleda, a ukus je solidno neutralan sto omogucava da se mesa sa cime god. Onako bas izgleda kao granulice male kad se napravi, sjajno je sa povrcem kakvim god i mesom ako imas, pa probaj. Ima svaka radnja posebno one zdrave hrane pakovanje kuskusa od 500g sto je dovoljno za dva spremanja "porodicna" tj. za vise ljudi.

Link to comment
Share on other sites

teraj jelenu u chitaonicu a ne da wowuje 24/7!

btw kako to da jozza igra dotu? nije valjda prestao da igra wow u igraonici? =o)

ne igra Dotu, nego DDay (isti qrac), sa Najtkinom i nekom decom. Pa sta ce ceo dan da igra WoW, ionako ceka da mu vrate PvE opremu. A jeca boostovala nekog lika Marko30, i posle on nju i nekog Darka, samo sto je taj Darko do jaja ninja.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Smor u shkoli, ko i cele sedmice, da se zavrshi vishe, smuchila mi se...Josh 2 meseca valjda! Napokon menjam smenu, ne mogu da ustajem vishe k'o vampir u pola 7. Treba sad da raspremim sobu poshto mi dolazi sestra kuci a u 5 idem kod ortaka da igramo preferans \o/

Neam pojma shta cu vecheras...

.

Link to comment
Share on other sites

Jebote kad je Vitja rekao da je Cavic suspendovan,odmah sam naslutio o cemu se radi i bilo je tako.Kakvi idioti,mamu li im jebem,lepo je rekao ovaj njegov menadzer sta vec,da je njihova odluka politicka,mamu li im jebem smrdljivu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mrzim kada udjem u neku radnju sa odecom i odmah, sa vrata, na mene pikiraju dva ili tri prodavca. Sta sam ja crnac, pa da delujem sumnjivo?

inache zapekao neki prebranac, lepo mi ispao. Keva i brat jedu sa lorberom (lovorom) meni je uzhashan, pa preferiram bez, ali da je ljuto

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Vechras cu fino da se ucirkam :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

eto napakovao sam nesto kalsberga cito da vidim zasto je toliko nenormalno skup (mada nisam ni platio, hohoho podrum pica wtf), idem kod ortaka na to izdegustiramo pa da se !@#$%^& opijemo u ime nesrecnih ljubavi lalalla

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

stigao iz skole,sad cu DOBRO da jedem,odgledam Rode,i onda izlazak...

a idem na neki 18. rodj,ne znam kod koga,ali znam da je na nekom splavu "pirana",i da peva Marko Bulat...ZNACI ZLO !!! :((

mora da se napijem u roku od 7min od ulaska,inace uskacem u Savu/Dunav...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...