Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio na intervjuu sa generalnim menadzerom, mislim da sam odlicno balansirao poniznost/arogancija tako da bi trebalo da dobijem posao :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Petak, josh imam danas samo 3 chasa, milina :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

pa ću opet da smandrljam neke pice pošto mi za prava kuvana jela (tj. "s kašikom") lekuje skil.

Umes valjda da napravis supu, jebesh ga, neka je iz kesice, al' je na kashiku! :)

A ni ova druga jela nisu nesto komplikovanija, sustinski samo nasecesh sta imas u vrucu vodu i cekash da ispusti sve svoje sokove :>

Link to comment
Share on other sites

Ma umem i supu, naravno, i viršle i jaja i tako tu "samačku" hranu :)

Al numem npr. paprikaš, sarmu i to, a to mi se isto jede :)

kad me mrzi da kuvam (a to je uvek), kupim pakovanje pilecih grudi u maksiju i zamrznut djuvech u kesi, dodjem gajbi, iseckam meso na kockice, sipam malo ulja na dno sherpe, stavim djuvech i meso u nju, sipam dve-tri sholje vode, zacin c, malo mirodjije i bibera, kuvas dok voda ne ispari i to ti je to :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ladno su suspendovali Cavica, ne mogu da verujem...

hahaha, kakav jad :) Mis'im, na stranu da li je trebalo ili nije, on je ni prvi ni poslednji koji je sa tako nekom porukom izasao na dodeli nagrada ili posle postignutog pogotka ili tako nesto. Sve mi se nesto cini da je sve otislo do vraga, iako ja tradicionalno nisam pesimisticki raspolozhen kao na primer drugar kruko :}

kad me mrzi da kuvam (a to je uvek), kupim pakovanje pilecih grudi u maksiju i zamrznut djuvech u kesi, dodjem gajbi, iseckam meso na kockice, sipam malo ulja na dno sherpe, stavim djuvech i meso u nju, sipam dve-tri sholje vode, zacin c, malo mirodjije i bibera, kuvas dok voda ne ispari i to ti je to :))

Ja pravim tri stvari na brzaka kad ne znam sta bih:

- testenina sa tunjevinom i kiselim krastavcima + i soja sosom

- kineski pirinach sa kockom za supu (ovo je bash ono socijal varijanta) + soja sos

- kus-kus + soja sos (isto solidni social)

Naravno i pirinach i kus kus uz dodatak recimo belog mesa postaju full obrok, ali cesto se nema toliko vremena :)

Link to comment
Share on other sites

toliko ga voli da ga drzhi u gepeku :D

To je pogresan odgovor. U gepeku drzhim mleko u tetrapaku, jedan ceo paket od 24 komada. A soja sos zaista puno volim, sta znam, meni je to "drugi kechap". Stavish na bilo sta i ono ispadne dobro :))

Link to comment
Share on other sites

jbt ladno pustene karte za slayer u prodaju \o/

sad ce da padne narucivanje odma' [:D]

//edit

saznao da mi je odbrana diplomskog u 7:45 izjutra [roflmao]

'cause mentor mora da ide u NS rano izjutra, u prevodu "da skinemo to s' kurca na brzaka" [:D]

meni dojajno, sto pre i brze, to bolje meni...

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ali kako navodi taj soja sos kao da je neki sastojak jelu, a ne zachin ili ako bi josh gori hteli da budemo pojachivach ukusa :D

@topic

zachudjujutje dobro sam se naspavao .. ne znam dal da se cimam po gradu ili da odem i kupim laganicu neku koja mi juche pade na pamet .. ipak treba da se poshtedim ovaj vikend mozhe biti paklen :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ali kako navodi taj soja sos kao da je neki sastojak jelu, a ne zachin ili ako bi josh gori hteli da budemo pojachivach ukusa :D

Pa sta ga znam, volim da navedem posebno jer em ljudi ne vole taj soja sos, em sto po meni dooosta menja ukus jela, sta ga znam. Recimo, kus-kus u zhivotu ne bih mog'o da jedem bez soja sosa, ajde pirinach i testeninu pomenu bih i mogao.

Link to comment
Share on other sites

ma ti shto ne vole soja sos samo foliraju, da napravim 2x identichna jela sa i bez ne bi znali u kome je .. naravno ne ako je jelo rezanci + soja sos .. mislim shta tu uopshte ima da se jede :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa na shta to lichi jebote ? rezanci koji plivaju u vodici ? nikad nisam bio toliko lenj u spremanju hrane, pre bih izashao i kupio pljesku ako me toliko mrzi da spremim :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kad me mrzi da kuvam (a to je uvek), kupim pakovanje pilecih grudi u maksiju i zamrznut djuvech u kesi, dodjem gajbi, iseckam meso na kockice, sipam malo ulja na dno sherpe, stavim djuvech i meso u nju, sipam dve-tri sholje vode, zacin c, malo mirodjije i bibera, kuvas dok voda ne ispari i to ti je to :))

Nemoj zamrznuto iz kese, dobitna kombinacija je to meso (obicno piletina, ali i teletina mlada moze) i povrcni kombo pecuraka, brokolija, krompira, sargarepica, luk, kikiriki, sojasos...mnogo je ukusnije, a dobiije se maltene rucak "kasikom"

Mada za pun flavour potrebna je ona cepter posuda gde se sve ovo kuva u svojoj pari.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

prvi korak soja, drugi korak tofu - treci korak ghaaay! ;oP

hahaha, a onda da se uclani u neku nvo :D govorim iz iskustva jer sam imao kontakte sa jednom, i imali smo neka predavanja i za uzinu nam sluzili vegeterijanske sendvice, vise vrsta :D

Link to comment
Share on other sites

pa na shta to lichi jebote ? rezanci koji plivaju u vodici ? nikad nisam bio toliko lenj u spremanju hrane, pre bih izashao i kupio pljesku ako me toliko mrzi da spremim :)

Dobro sad karikirash, nigde nisam pomenuo rezance u soja sosu vec rezance, tunjevinu, krastavce i soja sos, pa tu nista ne pliva u vodi jer tunjevina upije sve :) A u slucaju kus-kusa i pirincha, opet, i oni upiju sos, i meni je to strava :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...