Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zavrshio sa uchenjem [:D] dosta vishe bre

9. oktobar aleksandar karadjordjevic, II svetski rat....

od svoja 2 uginula psa napravili dzhempere

jumperrrrr-v.jpg

prakticni ljudi, idem da otkopam zeca [xx(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

moratju da se iscimam do dgra da konachno overim neke krevete, odlazhem to vetj predugo kichma mi je vrisnula na ovom sranju :|

de gledas i sta?

uvatila me keva juce i nije me pustala dok joj ne obecam da cemo nesto pogledati, ali cu se iscimati najdalje do merkatora, starog, rekose mi da u shipadu ima veliki izbor kaucha (trosed na rasklapanje) sto meni izuzetno odgovara, a i spavam na tim sranjima vec 15 godina :)))

Link to comment
Share on other sites

nesto sam u fazonu "da nije smesno bilo bi tuzno"

postajem sve vise i vise uveren da bog postoji i da me mrzi iz dna njegove bozanske duse :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

E Kole, ja banuo u Deus na 2 sata, taman se ponadao da ces biti tamo !

znaci neverujem, dobio sam 5 iz elektronike, posle 15 naredjanih keceva od pocetka prvog polugodista, knjigu pipnuo nisam, lik krupan sedeo ispred mene, ja knjigu na krilo i prepisuj...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

eh bre vudu juniore pa nisam ja stalno u tom deusu =o)

tachnije ja kad dodjem to je rare event (vidish kako je jozza bio veseo prosli put da je svima prichao ;o)) da je common occurance/regular spawn ne bi bilo tako dobro ;o) a za test lolerama =o)

also lol po ne znam koji put chitanjem nechijeg posta na ruru podsecam se da treba da pazarim nove lone i jaknu al mi se tako ne ide u shoping...

Link to comment
Share on other sites

eh bre vudu juniore pa nisam ja stalno u tom deusu =o)

tachnije ja kad dodjem to je rare event (vidish kako je jozza bio veseo prosli put da je svima prichao ;o)) da je common occurance/regular spawn ne bi bilo tako dobro ;o) a za test lolerama =o)

also lol po ne znam koji put chitanjem nechijeg posta na ruru podsecam se da treba da pazarim nove lone i jaknu al mi se tako ne ide u shoping...

pa ne kazem ja to. samo, posto ja tamo retko idem, ranije sam bio stalno, mislio da ces biti. nema veze.

Jel si cuo da su mu uhakovali acc, otisla mu sva PvE oprema, imao lik 7k golda, ode sve, sad ima samo 200, svi itemi u torbama, rece mi da Blizz radi na povratku svega.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Retardirani Telenor, sjebao PRENESI pakete, brisuci bulju zakonom o zastiti potrosaca.Cini se kao glupa sitnica, ali me je zestoko izbacilo iz takta danas, dosta mi je vise nemoci. :/

Ima neko da predlozi neki paket ali da je na sec obracun, mrzi me da kopam, ali me ne mrzi da menjam operatera.

Link to comment
Share on other sites

Retardirani Telenor, sjebao PRENESI pakete, brisuci bulju zakonom o zastiti potrosaca.Cini se kao glupa sitnica, ali me je zestoko izbacilo iz takta danas, dosta mi je vise nemoci. :/

Ima neko da predlozi neki paket ali da je na sec obracun, mrzi me da kopam, ali me ne mrzi da menjam operatera.

kako? ja sam isto na prenesi. u cemu je fora?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ima na Avali.

A Telenor,

"Postovani,

U skladu sa kretanjima na trzistu i zelji da svojim korisnicima ponudi sto bolje uslove, Telenor je unapredio ponudu i dodatno je prilagodio Vasim potrebama.

Tarifni paket PRENESI sada Vam omogucava jos vise minuta i poruka u okviru iste mesecne pretplate.

Kao korisniku PRENESI 50 paketa, sada Vam na raspologanju stoji 60 minuta razgovora i 60 SMS poruka, sto je 10 vise nego do sada. Cena minuta i SMS poruka u Vasem paketu ostaje ista, kao i Vase mesecno odrzavanje.

Od 12. marta, pozivi u tarifnim paketima: Jedna cena, Moje vreme, Vise price i Prenesi se tarifiraju po broju utrosenih sekundi, nakon prvog minuta razgovora.

Vas Telenor"

Sto ce reci da obracunski interval vise nije sekunda, u fazonu, bilo je OVAKO i svi ste uzeli BAS ZATO sto je tako, medjutim to je nama manje isplativo nego sto bi moglo da bude, tako da je od sada OVAKO , za vase dobro bla bla bla.Zalim samo ljude koji su se vezali ugovorom za ovakve lopove, znam ja da su oni kompanija, njihova pravila, ako ti se ne svidja predji i sl.Mislim boli me kita za Telenor.

Link to comment
Share on other sites

gde gde?? :)

u 29. Novembra,sidjes posle Ktitora,vratis se malo unazad,predjes ulicu i tu je :)

uglavnom je roba iz '80 i '90 ali moze da se nadje i nesto cool :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...