Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja ne znam sta si ti ocekivao od prydza?

ja sam se bojao da ce cak drndati call on me,i proper po 2-3 puta,i ostalu house komercijalu...

ali otisao je skroz u drugom pravcu,i sinoc uopste nije bio eric prydz,nego pryda...i pomalo cirez d :))...

super je bre bio...mrs mendzi !!! :DDD

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bleja, danas nisam izasao iz gajbe, nesto sam smoren(od jutros sam mamuran i sinoc sam u pijanstvu nesto zasrao, no nije bitno)

veceras danguba i cirka :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

bleja, danas nisam izasao iz gajbe, nesto sam smoren(od jutros sam mamuran i sinoc sam u pijanstvu nesto zasrao, no nije bitno)

veceras danguba i cirka :)

bole vas matorce uvo !!

Dosao s fudbala i kocki, mrtav sam, teren 3 sa 3, lik me seta od kraja do kraja...

[xx(]

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Brate jebiga, svaka muzika se menja i evoluira, zamisli kada bi rock i dan danas bio kao u doba elvisa prislija, bitlsa... Ne kazem da je to dobro, ali je neminovno... A i dobro, ovo je club-banger pesma za koju je urado spot, uzmi album port of miami pa poslusaj...

veci deo jeste otishao u kurac josh odavno...valjaju josh uvek Talib Kweli, Mos Def i naravno Jeru the Damaja

Rakim, redman, wu su takodje ostali kul...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

veci deo jeste otishao u kurac josh odavno...valjaju josh uvek Talib Kweli, Mos Def i naravno Jeru the Damaja

Extra je Talib.Black Star sabija za sve pare.Po meni jos vrede Aesop Rock i Cadence Weapon.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

da li se neko danas lose proveo?

evo citam i svima bilo lepo, svaka cast!! :)))

Evo ja. Prekucavam pola dana vezbu iz termodinamike i nazove me drugarica da pita da li sam zavrshio i skonta da sam ja prekucavao pogreshnu vezbu. [|)] Maler. Ali zato manje posla za sledeci put.

Edited by Friz

I put the CUTE in EXECUTE!

Frizdun @ Twisting Nether

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...