Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlichan dan iako sam se opet kasno probudio (1), ali sam uspeo za par sati da budem mega produktivan. Zavrshio neku sliku (kojom sam se malo iskulirao), napisao neki tekst.... Ja sam prezadovoljan.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

stresni dan na poslu, kao i uvek, ali sam posle imao bingo - vozio sam bajs prvi put ove sezone. ah kako me je ispunilo, jedva cekam da se jos vise prolepsa vreme da opalim neku visecasovnu turu...samo kad bih jos nasao racun od mp3 plejera da odem da zamenim krntiju, voznja bez neke dobre gitare u uvetu nije prava voznja [^]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

preturao sam nešto po fiokama i našao kesu sa stranim novcem - ranije sam tu ubacivao siću koja mi ostane po džepovima kad se vratim s puta, i naravno uvek zaboravljao da pokupim kad opet krenem negde. ima dosta siće iz zemalja po kojima sam bio, ali i nekoliko zanimljivijih kovanica, npr: 50 australijskih centi, dolar iz hong konga, letonska rublja iz 1991, 10 kiparskih penija, 20 poljskih čegaonoveć, i rumunski lei iz 1966 (wtf) za koje nemam pojma odakle mi.

Link to comment
Share on other sites

rumunski lei iz 1966 (wtf) za koje nemam pojma odakle mi.

PA IZ RUMUNIJE LUL

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

slusam doorse, nisam odavno, srcem kafu i razmisljam koji film da pogledam veceras

music is your special friend!

rispekt za mjuzu

all hail the lizard king

@topic

ucim sugavu medjunarodnu ekonomiju...

nije ni cudo sto se svet raspada... kako je to jebeno dosadno...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Na kontrolnom iz mat. bilo 13 kecheva 13 dvojki 2 cetvorke i trojka.

jedini ja i drugarica u razredu nismo radili kont i izvukli se debelo [:D]

sad mi je do jaja :D

samo ?? Na predzadnjem kontu iz elektronike bilo 29 kecheva i 2 dvojke :D A iz mate 25 kecheva i par 2 i 3 !!

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...