Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tululu,

proshetko kera sa cimerkom do njegove gajbe, otishli na demonstracije, proshetali se sa josh par iljada ljudi po menhetnu, od un`a do tajm skvera pa do nashe crkve i tako:)

posle na pivce i klopu po kera i nazad kuci:)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

proshetko kera sa cimerkom do njegove gajbe

Nisam samo ovaj deo razumeo, kuche ima sopstvenu gajbu ili je cimerka zapravo mushko?

Deste ljudi, dobro jutro radni narode! Da i ja jednom budem 100% siguran da cu postovati pre Aleta i drugara :)

Sta ima, kako ste?

Link to comment
Share on other sites

Nisam samo ovaj deo razumeo, kuche ima sopstvenu gajbu ili je cimerka zapravo mushko?

Deste ljudi, dobro jutro radni narode! Da i ja jednom budem 100% siguran da cu postovati pre Aleta i drugara :)

Sta ima, kako ste?

duga prica, al nismo mi vlasnici, vec je cimerkin sef zamolio nju da pricuva kera (on otisho nedje u italiju il de vec), a mi zivimo u astoriji, dok njen sef zivi na menhetnu, elem kad smo sili na demonstracije ostavili smo ga tamo gde zivi (skoro nam je usput bilo) da nam ne bi ispishao il izjeo gajbu:)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

mrtvi ponedeljak

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

duga prica, al nismo mi vlasnici, vec je cimerkin sef zamolio nju da pricuva kera (on otisho nedje u italiju il de vec), a mi zivimo u astoriji, dok njen sef zivi na menhetnu, elem kad smo sili na demonstracije ostavili smo ga tamo gde zivi (skoro nam je usput bilo) da nam ne bi ispishao il izjeo gajbu:)

Vidis da nije toliko duga pricha bila ;))

Nešto danas pust grad, moguće da su ljudi krenuli da uzimaju one zimske odmore u martu, kako već to sad ide.

Link to comment
Share on other sites

nije nego su otishli da brane kosovo LOL samo se za tebe smatra da si potecijalni izdajnik buduci da si boravio duzhe vreme u inozemstvu pa te niko nije obavestio ali te ja rispektujem zbog tvog dota mikra pa sam odluchio da ti obznanim istinu

idem da spavam,umoran sam...

gn

cao, javi se za ono

ocu dumrem, sutra opet shkola.

mislim da je to jako strashno po zhivot jedinke

shkola je uzhas

recimo, pahomije je ishao u shkolu pa je postao takav kakav je

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

nije nego su otishli da brane kosovo LOL samo se za tebe smatra da si potecijalni izdajnik buduci da si boravio duzhe vreme u inozemstvu pa te niko nije obavestio ali te ja rispektujem zbog tvog dota mikra pa sam odluchio da ti obznanim istinu

Brate, I'm liek najbolji u toj doti. Samo mi daju rejdijens i ja samo cap cap i gotovi svi!

Ha, naleteo sam na reprizu "Slagalice" od sinoć, ovaj čupavi desno svira u Through Artu, melodik death metal bendu iz BG-a. Nadam se da će da sabije ovog matorog :)

Nece.

Link to comment
Share on other sites

doshao doma pre pola chuke, i onako gladan krenem da vadim iz frizhidera boga oca stvari za neki monster sendvich.. kad ne lezi vrazhe, nemam leba gajbi :[

i sad me mrzi da izadjem napolje do pekare. vudu tebra, daj malo kruha ;[

nisam otishao na posao danas. a da jesam, bio bi to najkratji radni dan od kada sam u firmi :/ baksuza :/

sad imam par dana pauze koje bi trebao da iskoristim da se ozbiljnije bacim na teretanu :]

Link to comment
Share on other sites

jebo vas ovaj gitar hiro, otpala mi ruka na ovoj tastaturi i ne mogu stoti put da ponabadam onog djavola na jebenom MEDIUMU, koji sam retard...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...