Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

joj...koja krvava nedelja, mislim da sam nakupio jedno 60 radnih sati i sinoc onako kljakav zabodem do pola 5. probudim se u 10 da dodjem OPET u kancelariju. a veceras na rodjendan u borchu, vraticu se cetvoronoske najverovatnije...instalirao sam EVE na poslu, boli me tuki...inace, malopre sam se tako dobro israo, da mi je niz dno kichme prostrujala gotovo orgazmicka senzacija, noge su mi se oduzele [roflmao]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A mene su tolko nacedili prosle nedelje da sam juce u pola 6 bukvalno pao u nesvest, spavao do 21, lezao do 1 i spavao do 9 jutros.

A i dalje sam kao premlacen.

Tuga

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nisam imao struje skoro pola sata zbog oluje

Nema struje zbog oluje..... :P aj necemo dalje...

Sva sreca kod mene je samo malo napon varirao ali nije bilo prekida.

Inace sam izgubio (stylus ili kako vec) olovkicu za m600i pa ako neko zna gde ima da se kupi dodjem mu pivo :)

Link to comment
Share on other sites

kao ima u comtrade shpou, al morashda kupish 3(jer je toliko u pakovanju) za negde oko 1500kinti.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

kakavo krkanje na groblju danas :) e jeste ova nasa tradicija cudo ! bio sa najblizom rodbinom na groblju (iz naravno price matoraca kako je baba radila ovo a deda radio ono lol pa kako je deda bio pijan pa kako je prababa bila kul i do jaja riba i tako te fore) pa se druzenje malo oduzlo ! i onda do sela tamo matorci ostali a ja evo me u praznoj gajbi, cirkam combo vodka+biter i spremam se za noc \o/ [:D]

eh ovi momenti su za pamcenje

aj zdravo drugaris vidimo se ujtru lolkaplavuomgwtfftwroflcopter

...instalirao sam EVE na poslu, boli me tuki...

haha dobro je nisam najgori! :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bio u teretani, odradio vrh trening, sutra ce sve da me boli. Vracao se kuci po najvecem pljusku, naravno bez kape a kamoli kishobrana, pokisao sam k'o mish, ali mi to uopshte nije smetalo, skroz kul trip. Najeo sam se pechenja sad i planiram da blejim do kasno poshto pada kisha i dalje pa neam nameru nigde da izlazim.

@ Stator Ajde kupi ti te 3 olovchice pa prodaj meni jednu za 500kinti, treba mi za W950, izgubio sam originalnu.

@ Voodoo/Kruko/Doolio Skinuh onaj Frets On Fire GH Addon ali neam pojma shta da radim sa njim. Kako/shta/gde? thx unapred :)

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...