Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

uuu, ovo je i moj problem, je l' zna neko sta se pije, mrzi me da se cimam do lekara?

pa obichno tom problemo prethodi i neka upala grla pa ovo pa ono tako da se zbog svega zdruzenog daje neki zajebani antibiotik, bolje idi kod lekara i bubnjaj pomalo, ne treba to ono kao non stop.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skinuo još juče, gde da nađem dodatne pesme? :|

Ima nekih linkova na sajtu u FAQ sekciji, al sve nešto bezveze...

warez [8D]

pmni me ako ne mozes da nadjes, pa da ti spalim

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Stavi dva litra vode da uvri, nagni se i pokrij se nečim. Krajnje je neprijatno, ali izgleda da drugog rešenja nemaš pošto si sluzokožu razjeb'o totalno.

to se zove inhalacija :D (ili tako nesto [b)] )

kako je dobar GH3, aaaaaaaaaaaaaaaaa, znaci razvalio sam se uz "Welcome To The Jungle" ! :) Ne treba mi vise WoW [:D]

Edited by KreatoR^NbG

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ma nije toliko ni bitno, ove pesme iz GH3 me sasvim fino pokrivaju. Fala u svakom slučaju!

nisi tru brate, al' kako 'oces, u tim pakovima generalno ima mnogo vise 'zike koja ce ti se dopasti (maiden, megadeth, i jos gomila no name dzigerane (bar meni)). al' nema vise, ponuda prosla!

idem da dovrsim knjigu, mozda uflekam zid, i na kunt, sutra krvavi ponedeljak, dusu cu ispustiti vise u onoj kancelariji usranoj. buaaaaaah.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nisi tru brate, al' kako 'oces, u tim pakovima generalno ima mnogo vise 'zike koja ce ti se dopasti (maiden, megadeth, i jos gomila no name dzigerane (bar meni)). al' nema vise, ponuda prosla!

Noooooooouuuuuuuu!

Gief bar neki linak, da te ne deranžiram s rezanjem.

Link to comment
Share on other sites

pa ono, giga i po je, poslacu ti link na pm, pa ako te mrzi da skidas reci pa cu ti srezati za utorak

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

giros posle fuzbala !!! mljac mljac

saznadoh da je jednoj prijateljici iz bg-a izgoreo stan na istovetan nachin kao mojoj sestri u ns-u. zapalio se televizor koji je bio na stand by-u. ovaj put nije bio samsung vec sony!

tako da drugari gasite tv-e povremeno iz standby-a :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

uuu, ovo je i moj problem, je l' zna neko sta se pije, mrzi me da se cimam do lekara?

Defrinol tablete, prva tri dana dve dnevno, posle tri dnevno dok ne popijes sve ili se ne "odviknes" od kapi.

Uz to obavezno stavljaj one morske rastvore da ti "mekshaj" sluzokozhu. (Aqua Green Aloe Vera)

Ako imas bash hevi problem sa tim, uzmi i... jebem ti, zaboravio sam kako se zove - takodje sprej, nesto jaci i skuplji, stavlja se samo jednom dnevno, duguljasta zelena kapica gore.. mozda ce neko znati.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro nesto sam jedva ustao, grlo me boli od tri gutljaja ledene vode posle fudbala - ja sam penzos !!1

uf, poicim uskoro napolje da setam na bulevaru : )

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...