Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

sada se osecam kao govno

+1

Bilo je odavno jasno da će se ovo desiti jednog dana, pa sam se odavno koliko-toliko psihički spremio, ali mi ekstremno idu na kurac dve grupe ljudi:

1. Naši idioti koji na b92 sajtu čestitaju albancima novu državu

2. Albanci koji spamuju b92 sajt izjavama tipa ma ne treba vam Kosovo, kakve je veze Srbija ikad imala s Kosovom, lepo vama lepo nama i slično

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zao mi je manastira i prirodnog potencijala koje ima Kosovo,i sto je ono pre svega kolevka srpske drzave.

:'(

jebem ti manastire, zao mi je bre srba dole sto zive ko kerovi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Fatboy. Do 1989. je Kosovo imalo prava maltene kao republika, imali su svoju vlast, svoju TV, svoj univerzitet, svoje kadrove i KP KiM, svoj jezik... Koliko je bilo moguce imati prava u SFRJ, Kosovo i Albanci su imali.

I koja smo to sranja pravili? 250,000 ubijenih Bosnjackih civilia? 500,000 ubijenih Albanaca? Koncentracioni logori, logori za silovanja, masovne grobnice...

Jebeni Ameri su poceli da priznaju cinjenice. 110,000 u Bosni, ukupan broj za sve tri strane, i civili i vojnici. Uzasan genocid na kosovu se sveo na 2,500 do 3,000 mrtvih.

Link to comment
Share on other sites

Najviše mi je žao što smo mi upravo najviše krivi za sve ovo što se dešava, loša politika, ljudima na vlasti je pucao k za njih dole, više su srali na tv-u nego što su išta uradili.Sramota jedna velika.

Dok su šiptari od mrava uspevali da u svetu plasiraju slona kada se radi o ugnjetavanju, naši su sedeli skrštenih ruku sve vreme, samo se setite kako su martovsko nasilje okrenuli u njihovu korist, STRAŠNO.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

+1

Bilo je odavno jasno da će se ovo desiti jednog dana, pa sam se odavno koliko-toliko psihički spremio, ali mi ekstremno idu na kurac dve grupe ljudi:

1. Naši idioti koji na b92 sajtu čestitaju albancima novu državu

2. Albanci koji spamuju b92 sajt izjavama tipa ma ne treba vam Kosovo, kakve je veze Srbija ikad imala s Kosovom, lepo vama lepo nama i slično

+ 1

desilo se,

shiptari su ispali pametniji igrachi od nas,

pravde nema,

sada pamet u glavu i pravac evropska unija,

jebem mater shiptarima

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da chitam

ali samo cu reci

nek sad placaju svoje dugove pichka im materina

odakle Kosovu pare?

Para nema.

Sad da smo pametni da im uvalimo karu da svi pocrkaju pacovi.

Od cega ce da placaju dugove,od narko trafikinga.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Juce ja na MSN-u sa drugaricom u Lonondu chatujem i pokrene se tema o kosovu. I ja joj objasnim sta se desava a on kaze da je to totalno drugacije od toga sta je njena drugarica naucila i kakvu je poentu izvukla iz skole.JA pitam kakvu je poentu izvukla a ona :

Charlotte says : Marcelle says : serbia are greedy land hoggers

OMG WE ARE GREEDY WE WANT OUR COUNTRY FOR OURSELVES.

Link to comment
Share on other sites

Reče neki na TV-u da im je frka sad, bilo u nekom njihovom ekonomskom časopisu, jer deset puta više uvoze iz Srbije nego što izvoze. Tako da kad bi sad naši zavrnuli slavinu, ovima bi bilo solidno zajebano. Sa druge strane, tako bi mi sekli i svoju granu, jer nam je privreda previše jadna da bi sebi uskraćivali još jedno tržište.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...