Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

zasto nece? jer im je ovo dosta? jesi li ti ikada bio juznije od nisha, barem u potrazi za leskovackim rostiljem?

vec imash presevsku dolinu gde isto nasha milicija i paravojne formacije vrshe etnicko ciscenje, koje pocelo kada je dos dosao na vlast, ni manje ni vishe....

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LOL, slusam Tadica, trt mrt, ali medju linijama kao da je i priznao nezavisnots, FFS!

Fatboy. KLA su i usrani ameri do pocetka '99. imali zavedenu kao terorosticku organizaciju. Napadali su i pandure i civile, bacali kasikare u kafice u Srpskom delu Kosova i Metohije... NATO humanitarno bombardovanje je ubilo mozda cak i vise ljudi nego sto je stradalo Albanaca nego u tom "etnickom ciscenju". (jebene brojke haskog tribunala i medjunarodnog crvenog krsta, max 3000-4000 mrtvih Albanaca za ceo period nemira na Kosovu) Uporedi to sa brojem poginulih u bombardovanju, i vojka i "kolateralna steta".

Odmah kad su nasi otisli a NATO dosao poceli su sa bukvalnim klanjem onih naivcina koji su mislii da smeju da ostanu na Kosovu. Nije mnogo, mozda za ovih 9 godina nije ni 1,000 Srba ubijeno na Kosovu, sića...

Link to comment
Share on other sites

Sta, navijachi i obrazovci primaju kesh od onih protiv cijih ciljeva i namera se konstantno zalazhu??? CT CT CT !!!

Aha protiv njihovih ciljeva se zalazu tako sto vecito nas pokopaju, ubiju nas skoro kao i neki albanski lobi... (give me a brake)

Pre neki dan sam video neko jaje koje za BBC dok lepi plakate o Mladic-u po kosovu govori kako ce on da ratuje i ubija. Dalju reportazu zamisli sam...

Ameri i britanci su nadareno glupi i isprani. Za njih je tv BOG. I ako na tv-u vide na jednoj strani srecne albance koji pevaju igraju, cepaju vatromet, vezuju svoje zastave sa americkim

i na drugoj strani vide gomilu idiota koji setaju po gradu i lupaju sve zivo (sto cemo naravno mi platiti) i onda lepo posle kazu kako mi mobilizujemo madjare po vojvodini za rat, pa onda kazu kako smo im napravili genocid 98, pa onda kazu kako srpska policija po vojvodini ulece u kuce i gleda gde nema nikog da to otmemo i damo srbima sa kosova. I onda posto je divljane ovih papana po beogradu istina (posto se jasno vidi na tv-u) onda mora da je i sve drugo istina.

I sta je poenta svega?

Albanci su miroljubiv napacen narod, a srbi su gomila stoke koja ide redom i kolje sta stigne. I onda ti njihovi gradjani glasaju itd.

Nikad se necemo dozvati pameti.

Link to comment
Share on other sites

a cek da smo mi izasli mirno na demonstracije da li bi onda isla ta slika ? isla bi djoku :D kao i za bombardovanje ...ne kazem glupo je ovo sto rade bespotrebno....

Ok, ali da li je bolje da ne ide nista sem izjava nasih politicara (one bi isle u svakom slucaju) ili da idu ove danasnje slike+politicari?

Link to comment
Share on other sites

fatboy,

Zanima me da li vas u ldp-u uce na iste replike o Kosovu (srpske paravojne organizacije 90tih) ili sam kupis forice na b92 blogu?

Ne znam ko je predlozio da fatboyu plati kartu preko grane, prikljucujem se inicijativi.

Bolje ti je tamo,

duvaj ga.

Jebesh debelog, platite meni kartu, ja im potom unishtavam sistem iznutra, garant!

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Jao odusevio sam se. Izjave na B92. Jedan mlađi urbani, "laknulo mi je da se to završi konačno, videćete, zaboraviće ljudi na to za mesec, dva". Alo brate na kojim si ti drogama?

Naravno da ne trebamo da ratujemo ili sami sebi da namećemo međunarodnu izolaciju. Ali zaboraviti i nastaviti mirno pošto ti velike sile otmu deo teritorije. 250,000 izbeglica čuči po Srbiji bez nade da se vrati dole. Teško da sada neće doći još koja desetina hiljada.

PS. Samo da kažem da me ponašanje Kokija i Jokija zabrinjava. Prvo puštaju ove da divljaju... Na RTS film o prvom svetskom ratu... Odmah da kažem, "Gde Cveta Limun Žut" je korektan i tužan i istorijski tačan, ali tajming nije baš čist.

Edited by grdja
Link to comment
Share on other sites

Ok, ali da li je bolje da ne ide nista sem izjava nasih politicara (one bi isle u svakom slucaju) ili da idu ove danasnje slike+politicari?

ma rekoh da je bespotrebno :D evo ovako :D hteo sam da kazem da to i nije sad toliko katastrofalna steta po nas imidz u svetu kao sto pricate :D jeste lose ali ono isti kurac njima tamo mogu da puste demonstracije kada je sloba dolazio na vlast ili dos :D kao da ce oni znati :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

au brate..ko god postuje sad..u ovom trenutku..

samo nek pogleda dole koliko u istom trenutku ljudi cita ovaj topik..

svi se razumeju u geopolitiku i u fudbal..

Shta ochekujesh? Ljudi besni, prichaju im preko TV-a da im je neko ot'o neshto, neku teritoriju... za mesec dana business as usual, dok se izvali da je Kosovo ipak van majmunske sfere vecine ljudi u danashnjoj Srbiji.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Imidz je sve danas...

Evo jednog zalosnog primera: Ode mi sestra u italiju na ekskurziju i nailaze na grafite sledece sadrzine citiram: "SRBI NE KRADITE" ?! WTF.

Svi ih lepo prime , kao super zezanje itd i onda ih pitaju odakle su i oni nalozeni RTS-om (mi smo face u svetu) PONOSNO iz srbije smo i samo vidis kiseo osmeh (kao pa doooobro, leeeeepo, fiiiiino) i atmosfera splasne i razlaz.

To je ono sto treba da zabrine, jer zemlje koje odlucuju misle da smo stoka. A njihovi politicari primaju gigantski kes od pravih ljudi. Onom Mcaine-u iz amerike albanci na menhetnu u hiltonu prave donatorsku veceru i daju "kilo" prijavljenih para i sigurno 10-ak kg neprijavljenih para i taj ce mozda biti 4 godine predsednik Amerike, inace kad su nas najzesce sibali u bombardovanju on je bio jedini koji je izlazio na govornicu i zustro trazio da se puno pojacaju dejstva po ubicama. Hilary se javno zalagala za napacene albanke i albance i bukvalno sama izdejstvovala da ih propuste u Makedoniju da ih srbi ne bi pobili. Ovakvih primera je milion. Istoriju pisu pobednici, a to nazalost nismo mi, a ni braca rusi.

ma rekoh da je bespotrebno :D evo ovako :D hteo sam da kazem da to i nije sad toliko katastrofalna steta po nas imidz u svetu kao sto pricate :D jeste lose ali ono isti kurac njima tamo mogu da puste demonstracije kada je sloba dolazio na vlast ili dos :D kao da ce oni znati :D

Hahahha e jebote tu si u pravu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Moje babe i dede i moji roditelji su do 1990. redovno i obavezno kao i svi drugi koji su tada radili placali porez za samodoprinos i porez za pomoc nerazvijenim. Mali podsetnik. Nerazvijenim je u staroj Jugoslaviji proglaseno Kosovo i Metohija. Trepca, ugljenokopi, elektrane, jebeni univerzitet i klinicki centar. Sve je to placeno NASIM parama. Ode, puf...

Nesto tako sitno kao nasilno otimanje dela drzavne teritorije moze za mesec dana da zaboravi samo nacija retardiranih ljudi koji pritom pate od Alchajmerove bolesti. Nemci i Francuzi su 120 godina ratovali oko Alzasa i Lorene, niko te oblasti nije zaboravio i preboleo za mesec dva.

I odvratno mi je kad videh Tomu na TVu. Vidi mu se da uziva u situaciji, njemu samo raste rejting. Ovakvo sranje je bas ono sto njima treba.

Link to comment
Share on other sites

e aj sad da se naoruzamo i odemo dole autobusima, prvo cemo pobiti medjunarodne trupe zbunjene novonastalim okolnostima,

onda cemo baciti napalm na sva naselja sa vecinskim albanskim zhivljem, dok sekundarne trupe to budu cistile mi cemo izjutra vec

biti sa nasim vojnim i paravojnim oklopnim i vazdusnim jedinicama na granici sa albanijom a onda pocinje reel deal - lansiramo

krstarece projektile zemlja-zemlja velikog dometa dobijene na zajam od plinske bratje, zabadamo blizhi deo albanije i ulecemo unutra

bagerima i guramo mrtve ka sredini njihove zemlje dok oni u uzasu bezhe ka pozadini tj ka plavom jadranu... onda ispaljujemo drugi

projektil i sabijamo i pozadinu koja se u medjvremenu organizovala i napravila balisticki stit od milion svezih pereca i hljebova.

Bageri i dalje guraju mrtve i na kraju svi upadaju u jadran a mi od leskovca do jadrana sadimo bostan, paprike, duhana i paradajz!

Istovremeno svetu strimujemo i fake direktnom prenosu gro plan polumrtvog bate zivojinovica prelivenog kechapom na brzinu obucenog

u seljack rite, shatro srbin koji je eto krenuo po mleko u radnju u mitrovici i ubili ga zlikovci (platicemo nasim navijacima da ga pred kamerama

ishutiraju za smrt, sve noseci na glavama bele shtrumpf kapice). Dok se svet cudi i staje na nasu stranu mi ne gubimo vreme vec pre

prvog projektila tovarimo tamo zatecenih 800 tona koke i heroina i plasiramo ga charter letom u USA da nasi ljudi tamo razvaljaju to po DUPLO NIZHIM

cenama na ulici pa da se lepo njihova deca truju i umiru, istovremeno obezbedjujuci od te operacije milione za svoj napaceni budzet i za

manjinski srpski zivalj na kosovu koji sada ima problem sa pronalazenjem dovoljnih kolicinja sadnica i semenja da tolike ciste povrshine

zaseju namerenim kulturama......

WHO`S WITH ME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ne banalizuj. da si ikada bio dole ili ikada prichao sa nekim ko zivi u npr leskovcu, ne bi lupao.

Nemoguce je imati normalno drustvo i evropsku drzavu ako ti je jedan od prvih suseda zarobljen u plemenskom srednjem veku i gde natalitetom, bukvalno, otkida teritoriju svih oko njega i na toj teritoriji pravi etnicku drzavu.

bitno je da ti znash sve o Vojvodini(mnogo bolje od nas koji zivimo tamo)

Ima jako malo shiptara na jugu Srbije u Vranju, Leskovcu(mada bih rekao da ni vecina Srba iz Leskovca, nazalost, nisu daleko u glavi od Shiptara...jako zaostale sredine u svakom smislu)

Shiptara ima jako puno u Preshevu i Medvedji a u Bujanovcu pola-pola. Naravno, ovo su jako mala mesta, pa je i njihov broj mali.

Lichno, voleo bih da ih sve iselimo iz Srbije pa da zavrshimo sa njihovim kocenjem pacovskom brzinom. To se naravno nece desiti, ali ne vidim ni kako ce za 20 godina Prokuplje koje je 100% srpski grad postati pacovsko gnezdo.

Paranoichan si malo.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

fatboy, sta sad kazes na: INSTITUT PROTIV ZABORAVA??

Ja sam ZA, da vecno trazimo nase KOSOVO i nikad ne udjemo u SATANISTICKU EU! Dobro je Seki rekao, a ja govorio budala.

@leisure:

Kako?! Proveren recept, imaju para ko pleve, platice ti tvojih bednih 100 kvadrata u Bujanovcu da mozes da kupis 100 kvadrata u zgradi na NBG plus sivi audi i da te boli paja.. Hah.. To su dugorocni planovi, nije to sad-pa-sad.

Link to comment
Share on other sites

Fatboy, fatboy. U prvom Balkanskom ratu smo oslobadjali ono sto su bile Srpske teritorije pre dolaska Turaka. Isto su radile Bugarska i Grcka. (i Crna Gora ako ih racunas zasebno). Onda su Austrougarska i Nemacka (a i Engleska) rekli ne moze. Nesme tamo neki Ruski saveznik da dobije izlaz na more. I ciribu ciriba stvorise drzavu Albaniju. Ni iz cega. Jednom davno si i ti ucio istoriju, Skadar je do Turaka bio Srpski grad.

Link to comment
Share on other sites

bitno je da ti znash sve o Vojvodini(mnogo bolje od nas koji zivimo tamo)

Ima jako malo shiptara na jugu Srbije u Vranju, Leskovcu(mada bih rekao da ni vecina Srba iz Leskovca, nazalost, nisu daleko u glavi od Shiptara...jako zaostale sredine u svakom smislu)

Shiptara ima jako puno u Preshevu i Medvedji a u Bujanovcu pola-pola. Naravno, ovo su jako mala mesta, pa je i njihov broj mali.

Lichno, voleo bih da ih sve iselimo iz Srbije pa da zavrshimo sa njihovim kocenjem pacovskom brzinom. To se naravno nece desiti, ali ne vidim ni kako ce za 20 godina Prokuplje koje je 100% srpski grad postati pacovsko gnezdo.

Paranoichan si malo.

nisam paranoichan, nego uchim na primerima iz bliske proslosti. Shiptari imaju najvetji prirastaj u evropi. Kada postanu vetjina u leskovcu i vranju, gde im se broj vetj povetjava,kupuju nekretnine ponasace se kao sto se ponasaju u Bujanovcu i Medvedji. I kao sto su se ponasali na kosovu. Njihovo veliko kosovo ide sve do nisha na sever, a to sve pokriva gradove koje sam naveo.

i mi se protiv toga ne mozemo boriti niti jednim pravnim, moralnim nachinom kada se oni kote kao kunitji i kada ce uvek imati zakon vetjine na njihovoj strani. Gde je tu paranoja? navedi mi jednu sredinu gde shiptari chine vetjinu a gde nisu pravili sranja i ponasali kao ugnjetavana strana? Jedino sto moze da nam pomogne da se mi mnozimo vishe od njih, sto je apsolutno nemoguce.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...