Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To uvijeno neuvijeno to je možda tvoje mišljenje. Šta je nejasno u mojoj rečenici?

nejasan je tvoj neuverljiv sarkazam.

@urgh

evo ozbiljno pitam

zasto imas potrebu da na svakom topicu koji postoji ides i pricas istu pricu

ne znam cime se bavis u zivotu ali ako te toliko zanima politika sto ne pocnes da se bavis time onda u zivotu

zivot bi nam bio laksi svima

a ti bi radije prichu o snezani i 7 patuljaka.

kojim svim topicima, 99% mojih komentara je an ovom topiku, bacio sam samo jedan random hejt negde drugde, opet oko stvari koja je bila vezana za politiku.

margi tebra odlepio si :(

brate, nisam ja taj koji drzi komunistichku zastavu iznad kreveta.

elem, od ovog momenta prestajem sa politikom na forumu, vidimo se na drugim topicima.

nema hejta za kraj, ne brinite se.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Povremeno citam rusku stampu, nisu bas ni oni za Tomu toliko, cekaju i oni da vide, evo nekoliko odsecaka iz izvestie...Mislim da ne treba prevod.

Evo sta kazu za Tomu i njegovu opciju:

Вариант с режимом-изгоем у власти в Белграде мы уже проходили — при Слободане Милошевиче. Ничего хорошего это Москве не принесло. Слобо умело использовал "русских братьев", когда ему это было выгодно, но все судьбоносные соглашения (например, Дейтонские по Боснии) заключал почему-то с американцами.

1. Популизм и непредсказуемость

Идея Николича о размещении наших баз в сербских горах лишь на первый взгляд может показаться заманчивой — дерзкой такой, греющей самолюбие. Но, положа руку на сердце, многие ли серьезные аналитики верят в ее реализацию? Популисты типа Николича, придя к власти после бурных избирательных кампаний, имеют обыкновение забывать свои сгоряча данные обещания. И уж тем более такие экзотические. Да жители Копаоника народное восстание поднимут, если завтра рядом с горнолыжными подъемниками появятся иностранные ракеты и радары. Пусть даже братские, православные.

2. Одиозная репутация

В случае победы Николича Сербия может превратиться в европейского изгоя — типа лукашенковской Белоруссии. С ней никто не будет считаться, независимость Косово признают в рекордно короткие сроки. И такая Сербия едва ли станет проводником геополитических интересов России на Балканах. А уж тем более в объединенной Европе.

Даже стратегическая важность соглашений, которые "Газпром" готовится подписать с Белградом, померкнет, если сербским президентом станет идейный наследник Воислава Шешеля, предлагавшего "ржавой ложкой выскребывать глаза у хорватов". С такими людьми еще можно пить сливовицу где-нибудь в глухой харчевне, вдали от людских глаз. Но появляться с ними в приличном обществе — неудобно.

Союзник, даже если он лояльный на сто процентов, не должен быть обременительным. Иначе не союз это никакой, а иждивенчество. В советские времена мы такое не раз уже проходили. Сколько было у Москвы таких вот "верных союзников" среди "неприсоединившихся государств"? И где они теперь?

I tako dalje, i jedan i drugi imaju i mane i prednosti za Ruse...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

urgh :D procitaj dakijevu signu i iskuliraj ;)
ma cool sam ja, ovo ej bilo samo sporta radi, a sad me vec smorila cela pricha; a signe su mi iskljuchene josh od dailupa, kad su deca turala neke slike od pola mega, al siguran sam da ije dakijeva neka dubokoumna:)

@ stija

pa rekao sam da mu to nije trebalo, uostalom ti znash moj stav npr oko rata u bosni; sve dok ne pochnu ustashe i mudzije da budu osudjivane za iste zlochine kao i srbi ja cu da tvrdim da je arkan najveci sprski heroj namerno u inat pogotovo shto ce to da iznervira neke chediste. istu politiku pichim i ovde. shto bi ja sad kao pljuvao mog kandidata, kad ne moram, a i nije da ce zbog nechega shto ja pishem neko ovde kao da promeni mishljenje.

ja tako enshto mogu da kazem tebi uzivo, ili ne moram ako hocu malo da te nerviram i chisto konverzacije radi i zajebancije, ali ovde, zaista nema potrebe.

i shta ocesh da kazesh da igi ima 3 zuba i da je nenormalan:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja uopste iz covekovog posta nisam istripovao da je toma ubio oboje, stavise, nebitno je sto je toma, osoba x je rekla, ako ti je tako lakse...sta si naostren kad je objektivno nenormalno i prebolesno to sto je rekao, kakav crni humor, ne bleje dva lika u parkicu, onda moze da se prica i o jebanju mrtve dece...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jeste, rekao je, al kao zajebancija, realno to mu nije trebalo.

@ostale poshtene demokrate

cela ta kampanja koju ste pokrenuli danas, seti se devedesetih, treba vam odati priznanje, reklame su vam /\.

dogorelo vam je do kostiju, ovo vam je poslednja karta na koju mozete da igrate i to je tadicu jasno. kad kontrolishesh sve medije onda mozesh i da zastrashujesh, nadam se da ce te 4og februara da pojedete sva govna koja ste izasrali.

vesti b92 su danas bile humoristichki program, za svakog ko ima malo mozga.

ovo je dno dna... ma koliko imao nedoumica... ma koliko sam se dvoumio na izuzetno riskantan korak da prvi put u zivotu zaokruzim broj pored imena jednog radikala... gotovo je sa premisljanjem... placen termin na b92 koji upravo traje je dovoljan da mi se zgadis zauvek...

u duelu ce biti samleven... jer toma zna koji udarci ga ocekuju...

p.s. evo ga i canak... ZOMG... a tema je haski pritvorenik... oni ce napraviti bla bla bla... a vi gospodo??? vi necete napraviti nista... oko toga se slazemo...

i samo za pljuvace: velika srbija, kako da ne...

Ne znam ko je zapravo budala ...

Ti koji tvrdish da su radikali kul i da treba glasati za njih jer demokrate prave kampanju okrenutu prosecnom srbinu koji ima pamcenje i paznju zlatne ribice.

Ili smo mi koji eto ignorisemo celu tu kampanju jer mi je jasno zasto je takva, a pritom je poprilicno i istinita ali normalnom choveku nepotrebna jer to vec zna.

Ja zapravo u celoj toj "glasajmo protiv ds-a jer igraju na kartu ne glasaj za radikale" teoriji vidim samo izgovor za davanje glasa radikalima. Samo je pitanje chemu izgovor? Jel te blam?

mene je blam... javno priznajem da me je blam sto nemam boljeg predsednickog kandidata od tomislava nikolica kome cu od srca dati glas... pricamo o povratku u devedesete??? e pa ds vodi kampanju koja je zaboravljena devedesetih... a zlatne ribice pamte i meljak i bodrum i privatizaciju i poziv na vesanja na trgu i obecanja da cemo u eu uci preko reda vec 2007. (dodji juce) i jos milion stvari...

a da je nikolicev slogan: "da osvojimo evropu zajedno", to bi u redovima zutih vec bilo protumaceno kao poziv na rat... kao sto rekoh... pateticni neinventivni buljasi...

Jadan Nikolić, stalno mu nešto podmeću.

Crni humor je i ono što je rekao za Đinđića i Ćuruviju. U normalnim zemljama se za takve izjave od strane zvaničnika završava karijera.

pricamo o canku???

ah da on nema karijeru...

Link to comment
Share on other sites

a tamo cesh navijati za patriotse = radikal si onaj najgori ;oP

naravno da ne. ja uvek navijam za slabije ako jedan od protivnika nije neki moj omiljeni tim a posto su Packers-i ispali u onoj ledari izbor je jasan.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

..sta si naostren kad je objektivno nenormalno i prebolesno to sto je rekao, kakav crni humor, ne bleje dva lika u parkicu, onda moze da se prica i o jebanju mrtve dece...
opushteno matori, malo sarkazma on, malo ja, vec rekoh zashto pishem ono shto pishem, rekoh takodje da se necu vishe upushtati u takve rasprave i to je to.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Btw htedoh da vas pitam nesto, masa ovde glasa iz inata za srs tj u inat ds-u. Masa pridikuje ds-u sto im je kampanja zasnovana na anti-srs parolama.

Ok zasto glasate za srs? Jel zbog njihovog programa? Ili u inat ds-u? Sta je konstruktivnije?

Zamerate im sto apeluju na to da se glasa protiv srs, a vi sami apelujete da se glasa protiv ds-a. Pojasnite mi malo, pogubio sam se?

Ps: zadnji put kad smo se inatili beograd je ostao kratji za jedan most, tako da pazljivo glasajte pogotovo vi preko bare ako sjebu jos jedan trebace vam 2+ sata do stefan brauna ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Za Beograd i njegove mostove mi seva kao sto tebi mohi seva za sve sto je juzno od Beograda. Reko bi i severno ali to je vec nagadjanje. Rekao sam da cu da glasam za Tomu da bi vi paceri imali podsticaj da izadjete u sto vecem broju i glasate za Tadica. Ali posto vidim da vam kandidat userava svake moguce sanse da dobije ove izbore svojim nastupom plus stvari oko EU mu ne idu na ruku, brat bratu moracu da dam glas Tadicu.

I OPET CE DA POBEDI TOMA.

Jer vi jebeno niste sposobni da dobrim stvarima promenite misljenje naroda da glasa za vas. Jer do sada gledajuci i citajuci propagandu video sam da cu vec 4-og da obucem uniformu, davace mi 40 dana, stajacu u redu za pola hleba a Lucky-a ce da roknu jer je slobodni medij. I sve to jer ce Tomislav Nikolic da postane predsednik.

Jer neko osim mene kapira da u celoj toj prici fali nesto ... pocinje na L a zavrsava se na OGIKA ffs?!?!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ja se iz dana u dan cudim idiotizmu naroda... cega sam se naslusao od razloga glasanja za srs to je katastrofa... od "moji su tako navikli" preko "bole me qrac, cale me smara pa cisto da ga skinem s kurca" do naravno "Necemo u rat" ... ????!??? kako to bre neces u rat debilcino jedna a glasas za jebenog Nikolica? Pa jesi cuo sta je rekao: " da nece da salje narod u rat, neka drugi to rade" ... ok... evo tebi 10 dinara, svaka cast...

Btw, pa de ste ljudi 100 godina :D

Link to comment
Share on other sites

Za Beograd i njegove mostove mi seva kao sto tebi mohi seva za sve sto je juzno od Beograda. Reko bi i severno ali to je vec nagadjanje. Rekao sam da cu da glasam za Tomu da bi vi paceri imali podsticaj da izadjete u sto vecem broju i glasate za Tadica. Ali posto vidim da vam kandidat userava svake moguce sanse da dobije ove izbore svojim nastupom plus stvari oko EU mu ne idu na ruku, brat bratu moracu da dam glas Tadicu.

I OPET CE DA POBEDI TOMA.

Jer vi jebeno niste sposobni da dobrim stvarima promenite misljenje naroda da glasa za vas. Jer do sada gledajuci i citajuci propagandu video sam da cu vec 4-og da obucem uniformu, davace mi 40 dana, stajacu u redu za pola hleba a Lucky-a ce da roknu jer je slobodni medij. I sve to jer ce Tomislav Nikolic da postane predsednik.

Jer neko osim mene kapira da u celoj toj prici fali nesto ... pocinje na L a zavrsava se na OGIKA ffs?!?!

Znaci ne glasas za politicki program nego iz inata. Ok to je jedan, ajmo da se ostali jave ... al prvo editujte sve postove u kojima ste kenjali zbog chega glasate za srs pre nego ovde krenete da serete o srs izbornom programu ...

Koji mi? Ja nisam ni u jednoj stranci. To sto je ds nesposoban ne znaci da srs nije fashisticki nastrojen.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...