Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

ja sam te klipove odgledao josh pre 2-3 godine.

Sto se tiche seselja i zardjalih kasika covek je lepo objasnio na sudjenju posto ga terete i za to.Naravno haski sud mocice samo da mu se sagne.Zasto?

Pa tim govorom u minimaksovoj emisiji nije pocinio nikakvo krivcino delo pa cak ni govor mrznje.A dobro znate da je govor mrznje samo zasnovan na rasizmu i ni na cemu drugome.

veliki looooooool za tebe

1. Jedini faktor koji se 'saginje' u celoj prichi je srpski narod. Izgubili smo teritorije, ugled, ekonomski smo propali, pao je natalitet...Jel ti stvarno mozesh da se uteshih i da zanemarish sve ovo, time shto Seselj 2-3 opsuje hashki tribunal? (ili baci neku seljachku, predizbornu, doskochicu)

2. a ovo da govor mrznje moze biti zasnovan samo na rasizmu tek NEMA VEZE S MOZGOM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A dobro znate da je govor mrznje samo zasnovan na rasizmu i ni na cemu drugome.

Pu oca ti jebem i babu i sestru iz novoga sada i strica trgovca govnaru jedan mali dabog da ti deca isla na tockove, smrade mali krv ti jebem i dete od 2 kile, crko dabogda, voleo bi da zakoljem i tebe i tvoje najblize, seme vam jebem....

Molio bih moderatore da ne brisu ovo, ovde nema mrznje, nigde mu nisam rekao da je crncuga ili jesovan

;)

Razmislite pre nego sto napisete nesto

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

veliki looooooool za tebe

1. Jedini faktor koji se 'saginje' u celoj prichi je srpski narod. Izgubili smo teritorije, ugled, ekonomski smo propali, pao je natalitet...Jel ti stvarno mozesh da se uteshih i da zanemarish sve ovo, time shto Seselj 2-3 opsuje hashki tribunal? (ili baci neku seljachku, predizbornu, doskochicu)

2. a ovo da govor mrznje moze biti zasnovan samo na rasizmu tek NEMA VEZE S MOZGOM

Ne nego vi demokrate tako lepi i civilizovani okrecete se evropskim obicajima pa je svaki drugi teska pedercina a nas ruzne i nekulturne radikale ove kod nas i nece da uzmu za priplod.

Zasto imam utisak da pola vas samo budzi postove pisajuci svakakve gluposti ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ne nego vi demokrate tako lepi i civilizovani okrecete se evropskim obicajima pa je svaki drugi teska pedercina a nas ruzne i nekulturne radikale ove kod nas i nece da uzmu za priplod.

Zasto imam utisak da pola vas samo budzi postove pisajuci svakakve gluposti ?

1. Pre nego shto ti odgovorim...vi u kragujevcu, uglavnom, glasate za radikale jer ste najgora socijala. A bedni ste jer pravite NAJGORE automobile u istoriji, pa niko, naravno, nece da ih kupi. Glavno je da se kurchite kako pravite dobar burek olololol Al, dobro sada...

2. Jel tebi glupost to shto je Srba svakim danom sve manje?

@leisure decko nisam ja to izmislio nego EU procitaj sta oni podrazumevaju pod govorom mrznje pa onda dodji da postujes.Nemoj biti pglu.

Dchko ti imash ozbiljne probleme u glavi, verovatno, nastale izlaganjem radijaciji osiromashenog uranijuma. lol

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Dchko ti imash ozbiljne probleme u glavi, verovatno, nastale izlaganjem radijaciji osiromashenog uranijuma. lol

OH SHI-

KAKAV KVALITETAN HEJT JEBOTE! CHISTO, NEPRECHISHCENO I PRAVO SA IZVORA DOVITLJIVE MRZNJE! MAJ HATE-O-METER EKSPLODIREN! TI IMASH DAR PODELI GA SA SVETOM DODIRNI ME O SVETI CHOVECHE! NE RASIPAJ BEZVEZE, RAZBLAZI I POCHNI DA PAKUJESH I PRODAJESH JEBOTE! [:0] [:0] [:0] [:0] [:0] [:0] [:0] [:0] [:0] [:0]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Dchko ti imash ozbiljne probleme u glavi, verovatno, nastale izlaganjem radijaciji osiromashenog uranijuma. lol

OH SHI-

KAKAV KVALITETAN HEJT JEBOTE! CHISTO, NEPRECHISHCENO I PRAVO SA IZVORA DOVITLJIVE MRZNJE! MAJ GUZEN EKSPLODIREN! TI IMASH DAR PODELI GA SA SVETOM DODIRNI ME O SVETI CHOVECHE! NE RASIPAJ BEZVEZE, RAZBLAZI I POCHNI DA PAKUJESH I PRODAJESH JEBOTE! [:0] [:0] [:0] [:0] [:0] [:0] [:0] [:0] [:0] [:0]

ispravljeno

Link to comment
Share on other sites

ispravljeno

OPET SI TO UCHINIO! PA TI SI STAVIO SLAVINU NA IZVOR DOMISHLJATOSTI I SAD BEZ REZERVE TOCHISH I CHASTISH I MENE I CEO INTERNET! UZMI ME ZA APPRENTICE-A KAO DONALD TRAMP I NEKA TI JE VECHNA SLAVA!

btw hocu ja taj radikalni burek kad budesh dolazio za BG :P

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Stigli smo do 'shipu racku' hejta na topiku? :))))

OPET SI TO UCHINIO! PA TI SI STAVIO SLAVINU NA IZVOR DOMISHLJATOSTI I SAD BEZ REZERVE TOCHISH I CHASTISH I MENE I CEO INTERNET! UZMI ME ZA APPRENTICE-A KAO DONALD TRAMP I NEKA TI JE VECHNA SLAVA!

21047942yp9.jpg

WHATS Yo' NAME BOY?

OLOLOLOLOL

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

...a nas ruzne i nekulturne radikale ...

Nije greh biti ruzan ni glup, ja takve ljude nikada nisam diskriminisao...

...ALI....... biti ZAO, OHOL, DESTRUKTIVAN, BEZOBRAZAN I NEKULTURAN,

to je vec nesto drugo, a kod vecine radikala to su osnove i lako prepoznatljive odlike...

Znaci VECINA je takva, a TEK PONEKO tu je kulturan, odmeren i na nivou

jedne gradjanske klase.... odprilike ovako nekako:

lotr_gal_velky_2003124840294490.jpg

Doduse onaj govor mladih radikala od pre neki dan kada su sa vrecama "novca"

stojali negde na ulici i njakali kako je Djelic ukrao 11 milki jura nije izgledao kao ova

slika iznad, ali je takodje veoma jadno delovalo, neoriginalno, neubedljivo,

bas kao i gluma Lidije Vukicevic...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

a chishcenje od radijacije prostora ispred suda je bilo originalno, ubedljivo, i fantastichno.

obe akcije su bile lol, gej, i nalupo bi shamare i jednim i drugim.

lazesh margi, prvo bi odvojio sisate studentkinje i odveo ih da im pokazes unutrasnjost svojih reportaznih kola! [roflmao]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...