Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jos jedna priceless, spika sa zardjalim kasikama i

bolestan crnohumorni show za retardiranu publiku

feat. seselj, minimax & dragana mirkovitj - koja je tu ispala

jos i najkulturnija jer je retardirana pa nije kapirala ni jednu bolesnu foru. [|)]

Ovo je zhao! Strasno.

Edited by VEGE
Link to comment
Share on other sites

Evo nekog napaljenog LDP blogera, razmahao se na nekom blogu,

mnogo sere ali priznacete da par stavki odavde ipak stoje:

SLOBA JE POSTAO PREDSEDNIK.

ZAPAD NUDI OTPIS DUGOVA I ČLANSTVO U E.U. - U ZAMENU ZA MIRNO REŠENJE KRIZE U ZEMLJI.

SLOVENIJA BOMBARDOVANA OD STRANE SRPSKIH SNAGA, A NE OBRNUTO.

SRBIJA PRVA UVODI SANKCIJE SLOVENIJI, A NE ZAPAD SRBIJI.

SRBIJA POKUŠAVA DA UZME TERITORIJE HRVATSKOJ I BOSNI, A NE OBRNUTO.

LJUDI SE MOBILIŠU DA IDU DA RATUJU VAN SRBIJE, A SRBIJU NIKO NIJE NAPAO.

PRVO SU BOMBARDOVANI SARAJEVO I ZAGREB, A NE BEOGRAD.

NIJE NIKO SRAVNIO SA ZEMLJOM NOVI SAD, NEGO VUKOVAR.

SRBIJA DOBIJA SANKCIJE I FIRME POLAKO PROPADAJU.

MLADI IZ SRBIJE BEŽE U INOSTRANSTVO, A U SRBIJU STIŽU IZBEGLICE.

FIRME PROPADAJU PRE 5.OKTOBRA, A NE POSLE.

NISU TADA NA VLASTI BILI BORIS I ČEDA NEGO SLOBA, ŠEŠELJ I TOMA.

ZEMUNSKI KLAN JE NASTAO PRE 5.OKTOBRA, A NE POSLE.

NISU IM DS I LDP DALI ORUŽJE I LEGITIMACIJE NEGO SPS I SRS.

NIJE ĐINĐIĆ TRAŽIO BOMBARDOVANJE NEGO JE SLOBA ŽELEO.

NISU BORIS I ČEDA PRODALI KOSOVO, NEGO SU GA SLOBA, ŠEŠELJ I TOMA PREDALI.

NIJE ĐINĐIĆ IGRAO ŠAH SA ZEMUNSKIM KLANOM NEGO ŠEŠELJ.

NIJE ĐINĐIĆ DILER DROGE A LEGIJA FILOZOF.

NIJE VUK CRVENA BERETKA A LEGIJA PISAC.

NIJE ĆURUVIJA DOČEKAO BOMBE NEGO METAK.

NIJE ĆURUVIJA REKAO DA MU JE DRAGO, NEGO TOMA.

NIJE TOMA ĆOPAO PRED SMRT NEGO ĐINĐIĆ.

NIJE ĐINĐIĆ VIDEO KRVAVO PROLEĆE NEGO ŠEŠELJ.

NISU TOMI USTAŠE UBILE DEDU, NEGO BORISU.

NIJE BORIS REKAO TOMI DA JE USTAŠA, NEGO JE TOMA REKAO BORISU.

NIJE BORISU TELOHRANITELJ BIO SKINHEAD, NEGO TOMI.

JESTE, SRS JE BIO NA VLASTI - ZAJEDNO SA SPS-OM.

PREŽIVELI STE?

HOĆETE OPET?

PS: i ova je dobra:

"Kraljevi su podizali grobnice veche od kucha zzivih, visse su voleli imena slavnih predaka nego rodjenih sinova. Gospodari bez dece sedeli su u praznim, starim dvoranama i diskutovali o heraldici, ili su u visokim, hladnim kulama zvezdama postavjali pitanja. Narod Gondora je poceo propada..."

Lord of the Rings - Povratak kralja

Tolkin

SVAKA SLICCNOST SA SRBIJOM JE APSOLUTNO SLUCCAJNA!!! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Dao Bog pa ti meni ostao bez CAPS-a, znas ?!!!!?

A i ono, veoma je retardno i pokazuje znanje po pitanju Slovenije jer nesto kroz maglu se secam nasih vojnika iz kasarne koji su kuci stigli nogama napred jer su ih ubili ko zeceve. A mozda sam nesto i pomesao.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

niggeru jel sam ti rekao sinotj preko icq-a da ne lupash vishe gluposti jel nema smisla i vredja intelegenciju to shto ti pishesh .. tipa djindjitj izmislio koshtunicu, a ovaj izabran na predsedniskim izborima, nisu ga ubili, izabran 2x za premijera .. samo pokazujesh koliko ni elementarne stvari ne znash, ono diskutabilno je dal bi ta tvoja vozhnja izvozala i naduvane marsovce koji ne znaju nishta o politichkoj sceni u srbiji.

iskuliraj tebra sve tje biti uredu ;)

ahaaha... i maud je sa nama... sada smo neunistivi...

@nigger: kapiram ja pricu... ali svi znamo da djindjic ne bi dobio slobu NIKADA... posto je bio toliko kompromitovan da je mnogima smetalo i njegovo ime na listi... a i dalje stoji da je "okupio" opoziciju bez JEDINE parlamentarne opozicione stranke... MI smo srusili slobu... ti i ja isto koliko i djindjic ili dzo bagerista...

p.s. tadic pominje neko trcanje na 800 metara... i kolicinu kiseonika u plucima... i finisu od 100 metara... respecta za pokojnog premijera, on je umeo da proda takvu vrstu price... ovaj je pateitcan... :)))

Jako je prosto zapravo ...

Da djindjitj se odluchio za kostunicu ispred cele opozicije na tim ODLUCUJUCIM izborima da bi sva gamad kome je djindjitj bio gadan zbog dugogodisnjeg ispiranja mozga smogla snage da glasa za njih.

A sad jedno pitanje, zasto kostunica nije bio pljuvan tokom 90tih? Zasto je on bio neko kome nisu imali sta da prebace kad je poznato da je slobin rts reshetao lazhima po svim politickim protivnicima? Zato sto gosn legalista nije prstom mrdnuo protiv tog istog slobe te nije predstavljao pretnju tj nije bilo potrebe da se doticni diskredituje kao sto su djindjitja po rtsu non stop razvlachili jer im je on bio smetnja.

Tako da kenjajte do zore i izmishljajte VELIKU POLITICKU KARIJERU GOSN SOVA LOVERA ...

kostunica svoju mudrost (za sebe samoga prvenstveno) dokazuje tako sto jebe sa minornom podrskom biraca... on je mozda GAD, ali MUTAV nije sigurno...

a slobina masinerija se sve ubijala pljujuci djindjica... bio mu je pretnja u rangu canka... naslo se 100 liliputanaca od kojih je djindjic bio za 2 cm visi, pa ga proglasili za bozanstvo... trebalo je dati sansu bilo kome drugom... samo ne sloba... ovde je pitanje kako su sansu iskoristili... iliti u wow zargonu: i dirge je epic...

Naravno da ce sve sad da prihvati jer je shne-nokla koja sad mora da cuti dok ga

gosn. Howl ucenjuje tipa "ja cu sad da prodam NIS rusima a ti ima da cutis i pusis!"

ovo kurcenje ga mozda izvadi... u svakom slucaju svako od nas ima granicu bola...

i na ovim izborima smo se samo zezali;)

ahahahahahahahahahhahaahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahahhahaah...

OHOHO krenuli smo sa blizhom rodbinom .... ahahahah

Kontas tako si uverljiviji? :PPPP

ROFL...

tri dana me nema i vi se pomirite???

alo bre ugrh, seth, dei... ej bre... meni to u belgiji kada bi neko rekao za flamance... eeeej... oce da vas istrebe... nidje vas nema... :)))

Link to comment
Share on other sites

Atelas kakvi divni argumenti.Brate citam ti post i umirem od smeha jbt.

Glasajte za tadica sta ce nam radikali na vlasti.

Da te pitam ja nesto.Koji ce mi kurac Tadic na vlasti ae samo mi to reci????!!?!!?

Tadić je lepši, pa kad ode u inostranstvo ima sve diplomatske babe da ovlaže na njega. A za Nikolića mogu da kažu samo "šta oće ovaj deda".

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj ovih par klipova koje smo okachili, pa ce ti biti jasnije.

ja sam te klipove odgledao josh pre 2-3 godine.

Sto se tiche seselja i zardjalih kasika covek je lepo objasnio na sudjenju posto ga terete i za to.Naravno haski sud mocice samo da mu se sagne.Zasto?

Pa tim govorom u minimaksovoj emisiji nije pocinio nikakvo krivcino delo pa cak ni govor mrznje.A dobro znate da je govor mrznje samo zasnovan na rasizmu i ni na cemu drugome.

Tadić je lepši, pa kad ode u inostranstvo ima sve diplomatske babe da ovlaže na njega. A za Nikolića mogu da kažu samo "šta oće ovaj deda".

tako razmisljaju demokrate?

Edited by BloodStorm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...