Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

@ Kruko & Kalimero: wiseguy, ha?

BTW, glasao sam za tadica da bi isti prosao u II krug.

PS: ZASTO SU GLASACI RADIKALA UGLAVNOM NEKULTURNA BAGRA I ZASTO SE NE KUPAJU I NE PERU ZUBE ?????

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko je napravio Miskovica? Sloba? Da! Ko je podrzavao slobu? SRS? Da! Da li je SRS tada ukazivao

Ako su ga oni napravili sto ga DS nije sredio?

na naglo bogacenje Miskovica? Ne, zabole ih! Ko je danas GLAVNI I JEDINI finansijer DSS-a? PA MISKOVIC, JEBO TE OTAC !!!

Is this ring any of ya bells?

Sve je to lepo ali i taj Misko finansira DS, njihov drugi covek stranke podpredsenik vlade mu otvara trzne centre i pije sampanjac. Inace nisam video Kostunicu da sa Miskovicem otvara trzne centre niti sam ga ikada video sa Kostunicom u drustvu, izgleda da vise para daje DSu nego DSSu.

to mali care, KAZNI GA JAKO! Kazni ga za sve one sankcije, kazni ga za sve danasnje tajkune kojima je omogucio da se obogate,

Sloba im je omogucio a Boris je ostavio sve kako jeste i samo je nastavio istu politiku prema njima.

kazni ga za svakog poginulog u ratovima 90tih, kazni ga za NATO bombardovanje, kazni ga sto je sloba umro u zatvoru,

kazni ga sto zivimo u poremecenom drustvu, kazni ga sto nas svi zivi omalovazavaju i sto nam se pola sveta smeje,

kazni ga sto nemamo auto industriju, kazni ga sto nam je policija, sudstvo, zdravstvo i skolstvo takvo kakvo jeste,

Dobro sad ovo nema smisla...

kazni ga sto imamo jednog velju ilica na politickoj sceni i pink na TV ekranu, kazni ga sto tijanic ima vanila ice frizuru,

i za svaki slucaj inapred ga kazni za to sto ce nole nece osvojiti finale trenutno aktuelnog takmicenja...

Tog Tijanica je Tadic podrzavao koliko se secam, a sto se tice Velje ne znam sto je snjim u koaliciji, nije dosledan uopste onome sto prica, 8 godina je bio na vlasti nije nista uradio, vreme je da se DS kazni za svoj javasluk.

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ne, to je kod nas LOPOVLUK kome nema ko da sudi. oscilacije na berzi NARAVNO koriste oni koji

kupe i prodaju milijarde eura i tako za 5 dana zarade jezive cifre, ali ovde zvucis kao da su to

clanovi predsednistva DS-a? Mislim da npr upravo jedan DRAKULIC profitira u ovakvim situacijama

i slicni baroni koje ovde NIKO EBENO NE POMINJE...

jeste, svi tajkuni koji su stvoreni za vreme slobe su za vreme demokrata procvetali, ko ej sad tu kriv, majka koja ih je rodila ili drushtvo koje ih je navelo na iglu.

e crnjo bate, ima nas 26, bu!

ja sam glasao za nikolica jer

-sam za rat hrvati/shiptari, daj shta dash, samo da se ratuje

-volim da cehkam u redovima za mleko , hleb, jedva chekam neke nove sankcije

-nisam za to da srbija udje u EU ikada

- shovinista sam

- zube perem svaki dan, al se kupam jednom u 2 nedelje, bash kad krenem da smrdim, onako gadno

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ako su ga oni napravili sto ga DS nije sredio?

jer nije dobio policiju a sudstvo tek sad ima...

Sve je to lepo ali i taj Misko finansira DS.

Inace nisam video Kostunicu da sa Miskovicem otvara trzne centre niti sam ga ikada video sa Kostunicom u drustvu...

greska! a kostunicu ne mozes NIKADA NIGDE da vidis jer jebeni amorfni mloh ne mrda iz bunkera u kojem

sanja o kosovskim livadama koja ga vecno inspirishu i nadahnjuju ga za nove ludacke ideje...

Tog Tijanica je Tadic podrzavao koliko se secam, a sto se tice Velje ne znam sto je s njim u koaliciji, nije dosledan uopste onome sto prica, 8 godina je bio na vlasti nije nista uradio, vreme je da se DS kazni za svoj javasluk.

Ne secam se da je kostinicinog belog vepra IKO podrzavao, a Velja je u koaliciji sa Kostunjarom ONLY

sto se vidi iz aktielne kampanje i ovih izbora, da se DS pita, takvi se ne bi bavili politikom jer su

sramota ne za vladu ove zemlje nego i za svoj sopstveni komsiluk...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

BTW, glasao sam za tadica da bi isti prosao u II krug.

PS: ZASTO SU GLASACI RADIKALA UGLAVNOM NEKULTURNA BAGRA I ZASTO SE NE KUPAJU I NE PERU ZUBE ?????

Iako sam glasao za istog coveka iz totalno identicnih razloga ...

... odgovor na donje pitanje imas od mene kad se sretnemo uzivo. Ne jer mi nesto preterano smetas vec zato sto je ocigledno da kulture nemas kad pricas o nekim stvarima. A zeleo bi da vidim da li vise lajes nego sto ujedas. Do sada na ovom forumu sam takvo ponasanje video samo od tebe, mohija, italijana i ramireza. Ono pogledaj u kojem si drustvu i pokusaj da odrzis neki nivo. Jer je smesno kad neko ko proziva radikale da su nekulturna bagra koristi iste metode u raspravi.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

jeste, svi tajkuni koji su stvoreni za vreme slobe su za vreme demokrata procvetali, ko ej sad tu kriv, majka koja ih je rodila ili drushtvo koje ih je navelo na iglu.

e crnjo bate, ima nas 26, bu!

ja sam glasao za nikolica jer

-sam za rat hrvati/shiptari, daj shta dash, samo da se ratuje

-volim da cehkam u redovima za mleko , hleb, jedva chekam neke nove sankcije

-nisam za to da srbija udje u EU ikada

- shovinista sam

- zube perem svaki dan, al se kupam jednom u 2 nedelje, bash kad krenem da smrdim, onako gadno

sto si sad i ti na kraj srca, znam za koga glasash i zato zaboravi na rostilj next time [8D]

sto se cinjenica tice, slabe su ti nesto tako da nema dijaloga this time... al reci mi ovako bar:

KAKO TI VIDISH VLADU SRBIJE POD NPR RADIKALIMA? KAKO VIDIS NACIONALNU UNUTRASNJU I SPOLJNU

POLITIKU KAKO VIDISH NASU EKONOMSKU POLITIKU I INDUSTRIJSKI RAZVOJ? FINALNO, GDE BISMO MI

DOGURALI SA NJIMA DO NPR 2015 ??? Al budi sad ozbiljan pa lepo srochi neki ljudski txt...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

... odgovor na donje pitanje imas od mene kad se sretnemo uzivo. Ne jer mi nesto preterano smetas vec zato sto je ocigledno da kulture nemas kad pricas o nekim stvarima. A zeleo bi da vidim da li vise lajes nego sto ujedas. Do sada na ovom forumu sam takvo ponasanje video samo od tebe, mohija, italijana i ramireza. Ono pogledaj u kojem si drustvu i pokusaj da odrzis neki nivo. Jer je smesno kad neko ko proziva radikale da su nekulturna bagra koristi iste metode u raspravi.

ma jebote bog covece, znas li ti sta znaci SMRDETI? Mislis da se ja zajebavam? pa sedeo sam tamo juce 8h

i gledao ekipu koja dolazi sa SRS obelezijima da glasa, pocepani, smrde, prljavi, jebote zeludac mi se stezhe

kad pridju po glasacki listic. Mislim ono, ima jos mnogo skromnog sveta al bar ne smrde i kulturno se izrazavaju...

I pri tom ne mislim samo na pripadnike romske populacije nego i na ostale, vecina su zapusteni hardworkeri

koji nemaju skole ni kulture pa zive kako zive i podlozni su SRS retorici, to kapiram vec... A naravno imas i

urbanu verziju radikala, to su ovi ovde na forumu, i na kraju imas shabansku verziju, to je npr jedna vrsacka

porodica koja se obogatila naglo 90tih jer su rasturali drzavne firme pa ih kupovali i sad su svi debeli i bogati

i imaju tapiju na izvodjenje svih javnih radova u vrscu, zidarsko molerskih jel... a i dalje su seljaci i stoka

i npr mladjanom clanu familije ne smeta to sto ima suprugu i malo dete nego na nekoj proslavi cim sam ostavio

zenu (koja je sa njegovom suprugom koja je bila tu prisutna inace isla u osnovnu i srednju skolu) on oma doleteo

da joj se nabacuje u fazonu "vidis, ja imam sve u zivotu, lagodno zivim i..." pa sam morao da mu objasnim na licu

mesta da ako joj jos jednom pridjem da cu ga baciti sa terase koja je bila odmah tu... Vidis, takvi su olicenje

jedne SRS kulture i brenda, nema tu PUNO MUDROSTI, SAMO GOMILA RETARDA DOVOLJNO SLEPA I GLUPA

DA NE UME DA RAZMISLJA GLAVOM.

Sto se tebe tice, ne znam sto se ljutis, a ako imas nesto licno protiv mene

dodji kod Stilgara na RHH u petak, bicu tamo pa mozemo da se druzhimo...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

jer nije dobio policiju a sudstvo tek sad ima...

Eh sad, pa sto se ne zali onda da policija lose radi ili sto ga bar ne napadne negde, ne cujes za Miskovica iz DSa, jedini ko je podrzao deklaraciju za Miskovica iz parlamenta je NS, to je onaj Velja koga pljujes a oni koji nisu u vladi to je LDP, DS nije hteo da podrzi u skupstini to, ne znam ako ti je Misko trn u oku kako to da glasas za Tadica? :P

greska! a kostunicu ne mozes NIKADA NIGDE da vidis jer jebeni amorfni mloh ne mrda iz bunkera u kojem

sanja o kosovskim livadama koja ga vecno inspirishu i nadahnjuju ga za nove ludacke ideje...

Eh sad ajde da se ouzbiljimo, Kostunicu ne vidis nigde jer je ozbiljan politicar i jebe ih sve iz senke, boli ga kurac da se prepucava po emisijama [|)]

Ne secam se da je kostinicinog belog vepra IKO podrzavao, a Velja je u koaliciji sa Kostunjarom ONLY

sto se vidi iz aktielne kampanje i ovih izbora, da se DS pita, takvi se ne bi bavili politikom jer su

sramota ne za vladu ove zemlje nego i za svoj sopstveni komsiluk...

Eh sad da se DS pita, pa pitaju se, u vladi su, nego im je dupe zinulo za pozicije, da ne pricamo o tome da u nekim opstinama SRS i DS drze vlast zajedno, kad je vlast u pitanju ne smeta im da budu sa kim god treba, oni nece sa SRS u parlamentu jer ne mogu da imaju nadmoc nad njima i bolje ce da prodju sa Kostunicom nego sa SRS, mani me te "vikend politike" [|)]

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

sad vidim zasto sve vise pametnijih ljudi glasa za radikale

biracko telo "demokrata" su niger, italiano i sl... straasno, straaaasno

nerazuman mi je tvoj post sad zaista.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

odvratan je nacin na koji razgovaraju i iznose svoje stavove plus su strasno prepotentni

odvratno, za gledati i slusati

ljudi kojima je ispod nivoa da se spustaju na taj nivo (da se tako izrazim) nece ni da budu u istom kosu sa takvim ljudima. a nazalost, danas je to vecina, pogotovo cedisti, koji misle da su uvatili boga za muda zato sto glasaju, ej, za cedu

Link to comment
Share on other sites

crnjo bate tebi kad te vidim koliki si ti 'demokratski' zilot u istom si mi rangu kao one babe i dede koje su '90 klele u slobu i celivale njegovu sliku. tolika ta pricha o demokratiji u DSu zbog toga shto imaju D u imenu stranke .. ko da to neshto garantuje. shtatjemo sa: kolesarom, janjusevitjem, bodrumom, bogdanovitjem, zhivkovitjem, vlahovitjem, knezhevitj, djilasom .. jel oni ne postoje ? josh su odavde izuzeti zajednichki sadrzhioci sa DSSom.

nemoj da zaboravimo koja stranka sada ima najvetje lopove, svezhe, dokazane i da si slep bi to isto video.

ti konstanto koristish najjadniji argument koji svakom normalnom choveku je jasan da je retardiran, a to je da su radikali ZLI. pa brate stariji si valjda si do sada si trebao da svatish da ne postoje dobri i loshi momci, to je rezervisano za holivudske filmove i bajke.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Vidis tebi smetaju ljudi iz tvoje okoline koji su jebeni promil od 1,600,000 koji su glasali za Tomu. I da, pocinje quote war ... ne. Ipak ne. Hteo sam da te izribam za "hardworkere" na bazi "vise postovanja prema temeljima naseg drustva koji samo zele bolji zivot a NIKO im dosad to nije obezbedio a samo im je gore uz godinu u godnu. Onda bi te pitao za "urbane" jer to posalica na Lacky-a ? Onda bi se saosecao sa tobom po pitanju tajkuna iz malih mesta koji idu na kurac svakom ko iole ima dodira sa onim sto rade. Ali ono, nisam ni znao da imas zenu pa ravijam tu novonastalu misao i dolazim do toga da nemam pojma kakvo si prase u privatnosti svoga doma. A to je i problem na koji stalno nailazim ovde. I krenes lepo, zaletis se sa sakom govana i na pola puta vidis taj kamen spoticanja. "Onim sto prica zasluzio je ali mozda tu ima neki drugi motiv za ponasanje."

Evo recimo ovo zadnje. Pitas coveka kao mene zasto sam radikalan. Pa:

- zato sto sam morao da platim 152,000 u kaznama za racun, u prvih 2 meseca od starta sa tom akcijom. Prvi put 52,000 jer je radnica uzela pare dok je on sedeo u radnji i jeo burek a nije mu pre toga otkucala racun iako mu je otkucala posle uzimanja para. Drugi put 100,000 jer je inspektorka koja nije bila na duznosti poslala cerku da kupi sebi uzinu u moju pekaru pre odlaska u prvu smenu a dete nije uzelo racun a u nastaloj guzvi do 10+ dece koja kupuju uzinu racun je bacen. U oba slucaja bilo je neplokapanja u kasi sa presekom i parama ali kad ti nekome naplatis a nekome ne tako i bude. Seva mi za pare, smeta mi bezobrazluk cele te akcije.

- zato sto mi je prosle godine dato na znanje da moram da imam knjigu utisaka i da placam taksu na pustanje radija. Ja nisam restoran i radio ne sluzi da zabavi musterije vec moje radnike. Znaci ne radi glasno da se cuje u lokalu, musterije ne ostaju za astalima kad zavrse da odslusaju pesmu ili se penju na iste da se provesele. Plus za radio racun sam dobio od neke novonastale organizacije koja gleda da zastiti prava autora, za koje mi isto tako seva ako se osvrnem na vrla dela koja serviraju kao muziku. A svrha knjige utisaka u pekari mi je daleko izvan moci mog mozga. Sta ce da napise "Brate, otkidaju ti krofne koliko su dobre" a to ce da sluzi kome tacno ? Ja znam da su mi krofne dobre, ko ih jede zna da su krofne dobre. Ne vidim da ce neko da uzme knjigu i da prelistava kad udje u radnju da bi video da li valja ili ne. Stoga kome to sluzi ? Lopovima da me smaraju za kazne i takse.

- zato sto ce 1kg brasna da bude 40 dinara uskoro a cene sam promenio pre 7 dana. Ja cene da menjam svakih mesec dana da bi mogao da kazem da zaradjujem pare u mojoj pekari mi ne zvucio kao "Brate sto nam je dobro sa ovima na vlasti". Svaki put kad se plate povecaju, povecaju se i cene svega ostalog pa ti to dodje na isto.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Resenje za Srbiju:

Ovu vladu strpati KOMPLETNO u zatvor odmah i sad

Raspisati sledece izbore, izabrati vladu i ODMAH po konstituisanju vlade SVE ih strpati u zatvor, unapred (nebitno ko bio izabran, radikali, demokrate, socijalisti)

E onda ce sledeca vlada malo da pripazi sta radi i koliko krade

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

To sto Seth Fix kaze je istina, ta inspekcija dere "sirotinju" a ove velike niko ne dira, znam za slucajeve u svom gradu da oni koji podmazuju inspekciju rade najnormalnije, kad treba da dodje inspekcija par radnika proseta malo na 5 minuta jer pola radnika drze na crno, utajuju porez i ko zna sta sve ne, mnogi su se ovde obogatili na te fore, svi koji drze "glavne" lokale ovde podmazuju inspekciju, racune ne vidite ni preko razglednice...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Resenje za Srbiju:

Ovu vladu strpati KOMPLETNO u zatvor odmah i sad

Raspisati sledece izbore, izabrati vladu i ODMAH po konstituisanju vlade SVE ih strpati u zatvor, unapred (nebitno ko bio izabran, radikali, demokrate, socijalisti)

E onda ce sledeca vlada malo da pripazi sta radi i koliko krade

kao shto sam vetj rekao ta shansa je propushtena 5okt. i ako tjemo da dodamo neshto na tas govana 'demokrata' mozhemo da dodamo to shto kad su uzeli vlast tog famoznog datuma nisu zabranili sps i srs (kao shto su sve istochno evropske zemlje uradile kad su zbacile totalitarne rezhime). naravno navodi se pitanje zashto to nisu uradili. pored ochiglednog, a to je da oni uopshte nisu bili spremni na preuzimanje vlasti jel su to bili dizelashi u trenerkama, ostaje to da oni bez njih ne bi mogli da postoje, ne bi mogli da plashe decu prichama o slobi i slobinom vremenu. naravno to da svi rade u talu preko nashe kichme treba da bude jasno svima sa pola grama mozga.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Bez ikakve namere da branim DS, tu je najvece govno ispao Kostunjavi smrad, koji nije dao da se iko smeni, cak ni Mirin potrcko Pavkovic, Mihajlovic kao ministar policije, Rade Markovic sa cela DB-a i jos milion govana, tako da mi je on od tada ubedljivo najomrazeniji lik u Srbiji, a DSS najljigavija i najodvratnija stranka

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...