Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Jutro!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad je na pitanje iz kog Nusicevog romana je taj i taj lik odgovorila sa Orlovi rano lete,samo je bilo gg no re.

ahaha, da, to sam ladno zaboravio :) Mis'im, uticalo je na ukupnu ocenu da nije najbistrija, ali zaboravih da je i to rekla :))

157/113 upravo merio..

Ma kako bre to uvek svi po kucama imaju te aparate za merenje pritiska :)

Samo da mi drugi radni dan u novoj firmi ne bude kao prvi :S

Poc'o da radish a? I sta je, kakva je frka? :)

Ja inache ruchao, hvala na pitanju, i to chorbu piletju i rusku salatu :)

Link to comment
Share on other sites

Ma kako bre to uvek svi po kucama imaju te aparate za merenje pritiska :)

Zato što su pristupačni! Pazi kad i ja imam :)

Ovi moji merkaju svaki čas, pa poneki dan uzmem i ja. Neki put visok, neki put prenizak, nikako da uvatim normalan jebo ga ja...

edit: Kad bolje razmislim, ova poslednja rečenica može biti pogrešno protumačena, nadam se da je dobri ljudi Rura neće zloupotrebiti :D

Link to comment
Share on other sites

u laki na sta si spao :D to su dodatni izvori finansiranja za rur komjuniti :D

hoce laki da nam digne neki server novi :D sprema nam iznenadjenje :D

vishe je da bi baba mogla da pravi sve te pogache, proje, gibanice i slichno. Sta cu, kad volim da ih jedem, moram da pomognem i nekako za pravljenje tih stvari :)

Link to comment
Share on other sites

vetj par vecheri zaredom izlazim medj poslednjima iz doma zdravlja.. izem ti pacijete koji u 18-19h idu kod lekara! barabe! beZposlichari! dzangrizive babe koje svake injekcije peq i bole! pune chvorova.. dupeta ili previshe mrshava da ne mogu celu iglu da gurnem.. ili predebela.. =/

i tako..

u ponedeljak zavrshavam i to.. i ondak def se bacam na uchenje.. jer je januar u najavi propao.. bitje super ak dam laganeza engleski i rachunare..

aj.. tako..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

"Taj internet je opasna igracka, treba ga zabraniti deci. Procitao sam u 24casa da se neka 15-ogodisnja devojka slikala gola i poslala fotografiju coveku od 50 godina, zbog cega su oni kasnije imali sex." Ne znam da li je uopste vredno nerviranja...

Bili mi majstori danas, skapirali su da je AP u redu, tako da je jedino preostalo da se prekrimpuju kablovi. Ako nije ni to, onda cu uzeti modem, ne mogu da se cimam vise sa tim.

Osim toga, fino je vece bilo, lepo sam se ispricao sa drugarima (:*).

E da, saznao sam da moja 13-ogodisnja rodjaka pika WoW [:D]. Kontam da je bolje to nego da ide na Blaywatch.

Link to comment
Share on other sites

vishe je da bi baba mogla da pravi sve te pogache, proje, gibanice i slichno. Sta cu, kad volim da ih jedem, moram da pomognem i nekako za pravljenje tih stvari :)

aj sledeci put pozovi mene ja cu da prenesem to :D ali da i ja osetim blagodeti :D pogaca i gibanica :D

umoran i gladan :D nesto se mora jesti :D darijaane gde si !?!:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

vishe je da bi baba mogla da pravi sve te pogache, proje, gibanice i slichno. Sta cu, kad volim da ih jedem, moram da pomognem i nekako za pravljenje tih stvari :)

pa i ja tju da pomazhem, al' hotju i da jedem!

edit: vidi ga kali uleteo... nekako se dalo ochekivati jer se smeje ko lud na brashno! OLOLO, FORA

E da, saznao sam da moja 13-ogodisnja rodjaka pika WoW [:D]. Kontam da je bolje to nego da ide na Blaywatch.

a, ovaj... daj mi njenu sliku ovo ono :D

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...