Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svaka vam cast :))

ali strasno koji trip, bio je ispod novcanika, neverovatno misterija..

najzalije mi je sto sam u tih sat vremena bez fona bio sa nekom devojkom, i kao, niti da joj dam broj, otkud znam, reko ode kartica kao da je nisam ni imao...

a tako lep parfem ima, jooj

ne znam nista o njoj vise.. Iva reche da se zove

Link to comment
Share on other sites

pa u dzepu, kao i svakom pijanom govedu :)

a gde je bila karta za swayzaka :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e jurio sam tako jednu devojku kroz ceo autobus samo zbog jebenog parfema... od zadnjih do prednjih vrata duplog :D i izvali, a kako i nece kad me ima fala bogu 100kg, i pita wtf shto me pratish, i ja kazem ultra violet :D

inace me parfemi ne zanimaju i nisam bolesnik neki, rekoh i nasmejah se :) stvarno je savrshen...

ajd necu smaram vishe, samo mi dosadno na poslu :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

e jurio sam tako jednu devojku kroz ceo autobus samo zbog jebenog parfema... od zadnjih do prednjih vrata duplog :D i izvali, a kako i nece kad me ima fala bogu 100kg, i pita wtf shto me pratish, i ja kazem ultra violet :D

inace me parfemi ne zanimaju i nisam bolesnik neki, rekoh i nasmejah se :) stvarno je savrshen...

ajd necu smaram vishe, samo mi dosadno na poslu :)

wait... what?

Link to comment
Share on other sites

uh sinoc je bilo mnogo dobro : Dmora da je longlijeva zelja doprinela tome ;)

i vrhunac veceri dolazim kuci ispred ulaza dva lika koja prvi put vidim u zivotu i kao izljubimo se i cestitamo novu godinu aahahahahahahahaahaaha :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

uzas se osecam...

bio sinoc na nekoj zurci bilo ekstra sem sto sam se prebio... ali bas prebio... imam taj problem, kad krenem da pijem ne prestajem dok se ne obezdanim, ne povracam nikada, samo pravim sranja a potom se obezdanim... moram da prestanem da pijem...

sjebao sam oko 0.7 j&b-a... horor

i naravno umesto da ustanem ujtru u 6 da idem na posao, ustao sam u 10, javio im da sam bolestan i nastavio da kuntam. onda me sef zvao oko 2 i krenuo da me drka, ja mu pricam kako sam bolestan, prehladio stomak a on meni "aj ne seri, malo si se sinoc prebio"... ja gledam onako i kazem "pa malo " :)

uglavnom sad mi je promenio smenu tako da radim od 3 a ne od 7 ujtru

sto je skroz kul. em krace radno vreme em ne moram da ustajem u pola sest em manje posla :)

inace jos uvek sam mamuran... glava me razbija ne vidim na oci... horor

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...