Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam jeo slatkishe, keva ih uvek iz samo njoj znanih razloga sakrivala od mene i sestre, koji smo i do dana danashnjeg ostali zeljni istih i tamanimo ih u sramotnim kolicinama a toliko gladi u svetu

anyway rur doktori, zasto mene jos muchi ovaj kashalj, prestala je temperatura, popio sam dozu antibiotika, sve bi trebalo da bude okej ali me josh suvi kashalj zeza (josh sam i izbacio sve zelene aliene iz sebe ali i dalje me zeza)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

anyway rur doktori, zasto mene jos muchi ovaj kashalj, prestala je temperatura, popio sam dozu antibiotika, sve bi trebalo da bude okej ali me josh suvi kashalj zeza (josh sam i izbacio sve zelene aliene iz sebe ali i dalje me zeza)

Kazali su i na televiziji da ce da traje neko vreme taj kashalj nakon sredjivanja bolesti. A i vidim svi koji su bili bolesni ovih dana josh uvek kaslju.

@ rami, kali - Vidim ima dosta interesenata za nosenje dzakova brashna, to nije loshe znati. Ili makar da ste raspolozheni da radite za gibanicu i pogachu ;)

Link to comment
Share on other sites

idem da odspavam 2 sata, pa do fax0ra da nosim profi preview diplomskog...

jebeni smor, doduse posle idem da pokupim kesh sto sam uspeo da uvalim stari RAM, da qpim ortaku poklon za rodj, i ko zna sta jos dok sam u gradu...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

e sto mi drago sto Maru zivot kaznjava zbog toga sto nam posecuje forum :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ishao sam da babu odvezem do lekara neshto, i to je sad dole onaj centar za zdravstveno osiguranje ili kako god da se zove tamo dole ispod Sarajevske u Teslinoj (sad se ta ulica zove valjda drugacije).

Na tom pozivu koji je dobila, pishe da se prijavljuje na Shalteru 150 na prvom spratu. OK, odbacim je ja tamo, rek'o daj da udjem da i makar predam pre nego sto krenem dalje. Naravno, u zgradi u koju mahom dolaze penzosi i matori i to stepenice su od pola metra, jedva ja njima idem, nema veze ...

Popnem se na prvi sprat, na shalteru 150 stoji jedno 10 ljudi u redu, neki i sede, to je 8:15h vec, shalter ne radi. Posle par minuta, dolazi neka zhena (koja tu radi):

Žena: Izvinite, sta vi cekate ovde?

Ljudi: Pa za komisiju evo imamo pozive, ovde smo od sedam!

Žena: Pa to nije ovde, to vam je niz hodnik u sobi 114.

Ljudi: Ali na pozivu piše ovde, šalter 150.

Žena: Ne, ne, preseljeno je to, to vam je niz hodnik dole pa 114.

Krenuli svi niz hodnik naravno, dolaze do sobe 114, zauzimaju borbene položaje, sedaju, staju pored vrata itd. Ja rek'o daj da tu taman predamo pa da idem, da ne zakasnim. Sačekam jedno pet minuta, kad dolazi neka druga žena, isto zaposlena tu:

Žena2: A gospodo, šta vi tražite ovde?

Ljudi: Pa za komisiju evo imamo pozive rekli su nam da tu dođemo tamo sa šaltera 150.

Žena2: Pa ne, ovde to sigurno nije, ja radim u ovoj kancelariji, nije ovde nikakva komisija.

Ljudi: Pa tamo su nam rekli, gde sad da idemo i kuda?

Žena2: Pa idite dole niz stepenice pa pitajte na prijavnici oni znaju gde je to. To je najverovatnije u sobi 30.

Svi sad opet niz stepenice, neki sporije, neki brže, kako već to ide.

Ljudi: Gde je ovo za komisiju? (pitaju na portirnici / prijavnici)

Portir: A to vam je soba 30, znači niz hodnik pa levo.

Svi krenu niz hodnik pa levo, s tim što je hodnik dugačak jedno 200 metara, ono k'o u SIV-u skoro :)) Dođem ja do sobe 30, nekako se podesilo da kao najagilniji pored penzosa dođem prvi :)

Ja: Dobar dan, jer ovde za komisiju?

Dva_doktora: Kakvu komisiju, nije ovde komisija nikakva, prvi put čujemo za to. To vam je gore na spratu, pa onaj prvi šalter (misleći na 150)

Ja: Ajde pogledajte vi ovaj poziv pa vidite dal' je to to, pošto su me odatle poslali ovde dole.

Dva_doktora: A, to je soba 32, to vam je ova prekoputa nas, idite tu.

Idem u sobu 32.

Ja: Dobar dan, jel ovde za komisiju?

Doktor: Komisiju? Ne, nije ovde komisija, mi smo neštonešto.

Ja: A gde je onda komisija (dajem mu poziv)?

Doktor: A to vam je šalter na sobi 39, ona vam je skroz tamo niz hodnik sa druge strane pa desno.

Ja idem niz hodnik opet na drugu stranu, dok sam ja to sve odradio baba je otprilike tek bila na pola puta ka sobi 30 :)) pa je srećem na sred hodnika. Prilazim sobi odnosno šalteru 39 i već čujem priču

Ljudi: Jel ovde za komisiju?

Nadrkana_službenica: Jel umete da čitate? Uzmite naočare, pa lepo uzmite da čitate sve vam piše ovde gore!

Ljudi: Šta nas šetate, aaa, ja sam ovde od sedam, aaaa, kakav je ovo način, aaaa

Nadrkana_službenica uzma od ljude one papire, i pošto se predaju bez knjižice a ljudi daju sa knjižicama bukvalno im čupa iz ruke one papire i baca one knjižice nazad.

Ja joj dajem onu prijavu, ona cepa onaj neki tamo papir, daje mi neki drugi i kao to je to, uspeli smo da predamo.

I sad se ja razmišljam, al' su oni prošetali sve te mučene penzose. To je neka komisija za tipa invaliditet nekog tamo stepena nemam pojma, znači ono, nisu invalidi skroz ali ljudi sa operisanim kukom, koji slabije vide, koji ćopaju i tako. I sad oni treba da šetaju prvo dok uđu, pa na prvi sprat, pa na drugi kraj hodnika, pa nazad tim hodnikom do stepnica, pa dole niz stepenice, pa na kraj drugog hodnika, pa nazad tim hodnikom, strava jedna. A da ne pričamo što oni (zaposleni) ne znaju sami gde im je šta u "firmi".

Link to comment
Share on other sites

mamu im jebem ja u picku nemoralnu!

uvek se setim kad su mene sjebali kad sam imo upalu pluca, ili kad sam napuko zglob i danas imam slabiju pokretljivost i ne mogu da skocim pola onoga sto sam mogao...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

- brate laki kad te nije mrzelo da kucas sve to ovako rano, e onda netje ni mene da mrzi da citam ^_^

- aj rad jos sutra do konsultacija pa sutra ceo dan The Witcher_a hehehe

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...