Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako sam se raspao od slatkog... muka mi je ...

probudio se , kad ono nabacao na vruce kifle i iskopao eurokrem , omg koje je zakidanje bilo

onda otisao do grada da uzmem neke zezancije za fax ,i svrnuo da probam super shake od cokolade, stvar je sabila...

a to sto mi je sada muka od ovoliko slatkog... ma preguracu nekako ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Super je prorock slusao sam ih jedno 100 puta do sada:) Srki(pevac) ima jako dobar glas, mozda vrnem do Dangube na sledecu svirku.

srkiju bash lezhi ac/dc, i whitesnake, chak i bon jovi i maideni... ali negde ga shije djera. a djera je onaj lik shto se uvek popne da otpeva par pesama 'mesto srkija. nosi kachket neki i maramu ispod uglavnom. misim ono, meni kazhu da se ovaj uvek penje da peva, a ja ga znam dok je pevao u lipstick traces i josh nekoj grupi posle.

inache, gitaristi su im opasni, klavijaturista nenadjebiv, basista k'o basista ( [:D] ), na bubnjara nisam obratjao pazhnju ali kolko sam video i on se uklapa sasvim korektno. sve u svemu, bash su dobri :]

'el to 24. nedelja?nightfall svira?

mislio sam bukvalno za dve nedelje, to jest, chetvrtak, 21. februar :]

Jel zna neko koliko se gubi signal i snaga ADSL-a ako je kabl od uticnice do modema dugacak tipa 10 i vishe metara?

bash me zanima zashto pitash ovo? imam i ja neku frku sa adsl-om danas i juche... puca chesto, slab protok i tako to :[

ja ne mogu da verujem shta sam sve sanjao, jeste da sada pola ne mogu da se setim i da za josh 1h netju motji vishe nichega da se setim al san je bio toliko intenzivan da kad sam se probudio automatski sam izgovorio "ne mogu da verujem" sa glupavim kezom :D

isti rad. spavao sam nekih 11 sati, i to je bio neki san, isprepletan gomilom manjih epizoda od kojih svaka ostavlja utisak... bash shteta shto nismo u stanju da pamtimo takve stvari :[[[

Link to comment
Share on other sites

vratih se od zubara brzhe nego shto sam ochekivao, shta ti je osetjaj za drajving .. jes da nisam vozio dugo al se prechice i stanja u sabratjaju nikad ne zaboravljaju. shto se tiche zubara ispostavilo se da nisam nishta morao da popravljam shto je mega, al sam zato tri znoja pustio dok sam chekao .. koliko mrzim zubara to je neverovatno na sam zvuk one mashinice mi prodju zhmarci kroz telo. upoznao neku staru klabing kajlu (ili bar on sebe voli tako da predstavlja [:)]) dok sam chekao tako da sam bar zanimljivo ubio vreme :)

isti rad. spavao sam nekih 11 sati, i to je bio neki san, isprepletan gomilom manjih epizoda od kojih svaka ostavlja utisak... bash shteta shto nismo u stanju da pamtimo takve stvari :[[[

pa ja ako hotju mogu da zapamtim relativno ceo san, samo je neophodno da o njemu mislim non stop dok ga ne ispricham nekome. onog trenutka kad sam ga isprichao ostaje mi 80% tog sna zapamtjeno.

mada meni je problem druge vrste shto u poslednjih par godina kako sam krenuo uzhasno da spavam sanjam odvojene snove u smislu da se probudim, pa blejim nekih 10-20sec, pa zakuntam i krenem da sanjam novo, pa se opet probudim i tako svaki put sanjam novi i time brishem ovaj stari bez ikakve shanse da ga se setim dalje od osetjaja koji je proizveo :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Koji danas bio rofl mao na poslu. Uzeo MS web diveloper da instalira da prvi put u zivotu linux (Ubuntu) na svom kompu (Prijatelj mu drzi neku prodavnicu, oce da se legalizuje ali mu se na daje kes za win, pa kao daj tu besplatnu varijantu, te je na ovome palo na pleca da nauci da radi sa tim sokocalom)

Kuku lele ala je tu bilo izcudjavanja i zbuna sa njegove strane malo se prevrnuo :) Podigne on virtualnu masinu ubaci disk i klike na start i install i ono posle 2 min podignut live cd. I on u fazonu OMG WTF kada se pre instaliralo nije me nista ni pitao!!!111 :) Najbolji dan na poslu ever :)

Link to comment
Share on other sites

mada meni je problem druge vrste shto u poslednjih par godina kako sam krenuo uzhasno da spavam sanjam odvojene snove u smislu da se probudim, pa blejim nekih 10-20sec, pa zakuntam i krenem da sanjam novo, pa se opet probudim i tako svaki put sanjam novi i time brishem ovaj stari bez ikakve shanse da ga se setim dalje od osetjaja koji je proizveo :)

ovo se upravo meni deshava prlchno chesto, pa i juche :[

mislim da mi je poslednja epizoda tog sna i bila u fazonu: sanjam da sam skapirao da se vetj prechesto budim i non stop tako sanjam neshto, i onda se nateram da ustanem i neshto shvrljam po gajbi, i vidjam ljude koje ne bi trebalo da vidjam da mi se motaju po kupatilu, kuhinji, itd... i onda se stvarno propudim i imam isti taj osetjaj kao u snu, da moram da se nateram da ustanem jel je prevrshilo svaku meru vishe.

inache, upravo mi javili da se lik koga znam dosta dugo ubio. skochio sa prozora/terase juche ujutru. bio je dosta dobar lik, flegma. u sushtini, u takvim situacijama mozhesh da postavish sebi pitanje jel ti svet deluje kao siromashniji bez njega ili ne... u njegovom sluchaju je definitivno siromashniji. rip shubara :[

Link to comment
Share on other sites

inache, upravo mi javili da se lik koga znam dosta dugo ubio. skochio sa prozora/terase juche ujutru. bio je dosta dobar lik, flegma. u sushtini, u takvim situacijama mozhesh da postavish sebi pitanje jel ti svet deluje kao siromashniji bez njega ili ne... u njegovom sluchaju je definitivno siromashniji. rip shubara :[

Da užas. Jeste bio osobenjak (pozitivan bar meni kolko sam ga površno poznavao), ali nikad ovo ne bih očekivao. Rip shubi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja imam jedan drugi problem sa snovima, uvek kad vidim jednu zenu prokletu sanjam je sledecih par dana dok mi ne izadje to iz sistema. e problem je sto je vidim svakih par dana i onda je stalno sanjam... a ne bi hteo... hteo bi radije moje bolesne, umobolne nocne more... to mi je daleko prijatnije od ovoga

edit: koji sam jebeni emo...

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Hmm razmishljam sa koju tekucinu da se napijem vecheras? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

idem na neki ispracaj veceras, nit znam ciji, nit znam kad treba da odem tamo, ali jedno je sigurno

bice cuge bice cuge :)

in other news, upravo chatujem preko msn-a sa direktoricom jedne marketinske agencije koja mi je u isto vreme i komsinica iz zgrade pa pregovaramo o mom buducem zaposlenju :) tj raspitujem malkice :)

koje sam ja srecno kopile... zavrsim sa praksom, hocu da konkurisem na drugi posao i ispostavi se da je jedini manager sa kojim sam se bas zgotivio u hotelu kucni prijatelj sa direktorom te agencije

odem na fb nesto da gledam vidim neku ribu adujem je, ispostavi se da mi je komsinica i direktor marketinske agencije

nekome je zivot majka a nekome bogata tetka iz nemacke koja nema decu :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

idem na neki ispracaj veceras, nit znam ciji, nit znam kad treba da odem tamo, ali jedno je sigurno

bice cuge bice cuge :)

in other news, upravo chatujem preko msn-a sa direktoricom jedne marketinske agencije koja mi je u isto vreme i komsinica iz zgrade pa pregovaramo o mom buducem zaposlenju :) tj ulizujem se malkice :)

koje sam ja srecno kopile... zavrsim sa praksom, hocu da konkurisem na drugi posao i ispostavi se da je jedini manager sa kojim sam se bas zgotivio u hotelu kucni prijatelj sa direktorom te agencije

odem na fb nesto da gledam vidim neku ribu adujem je, ispostavi se da mi je komsinica i direktor marketinske agencije

nekome je zivot majka a nekome bogata tetka iz nemacke koja nema decu :)

Ispravljno ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...